Skocz do zawartości

Helon 15 czy Orion 15


stochus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Żeby nie zakładać nowego tematu... Wpadły mi za free w ręce 2 klemy (takie chyba jak u tego pana na aukcji nr 2834919719)

To jest chyba jakieś chińskie amelinium. Mogę je sobie wkręcić do auta czy odpuścić?

Nie znam się kompletnie na tych metalach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wyrzucam :)

a powiedzcie jakie macie/polecacie klemy?

 

post-4601-0-80198200-1355693916_thumb.jpgpost-4601-0-46178700-1355693937_thumb.jpgpost-4601-0-40612700-1355693973_thumb.jpg

 

Jak do tej pory to najlepsza klema jaką udało mi sie znaleźć, bardzo dobrze trzyma kable i ma bardzo solidny, mocny zacisk na akumulator. Inne z RF nie są tak dobrze wykonane - testowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Wybralbym HCCA - swojego czasu mialem zakupic sobie jedna sztuke i tutaj cos skrobne wiecej Orek ten nie spoci sie nawet przy 3000W

jeden kolega z katowic mial HCCA ale juz tutaj nie wchodzi chyba a bynajmniej dawno go nie widzialem "bambino"

Witam po dłuuuugiej nieobecności:D....Tak miałem...Serdecznie polecam:DNajpierw napedzałem go orkiem 2500D i rzeczywiście nie robił na nim zadnego wrazenia...Potem zmienilem na Power bassa XA 3000D...Efekt podobny choć nie powiem PB bardziej pradożerny....Z tych 2 wybrał bym oriona....No i oczywiście ja tez nie szedłem tylko i wyłacznie w cisnienie a skrzynia robiona na 40hz tak aby było mozna i słuchać i cos tam stzrelić:)Ogólnie udało mi się najwiecej strzelić na zawodach 144,6 w sedanie....Myslę że to dobry wynik zwazywszy na skrzynie:)...Jednak w obecnych czasach jest troche więcej do wybory niż wtedy:)...Pojawiły się DD,AQ,SD i inny:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...