Skocz do zawartości

Gdzie mój temat?


Emil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O ile sobie przypominam to Emil pisał że rozwalił auto ...potem że to żart na 1 kwietnia .Kilka osób komentowało te posty i ...skasowanie postu od skasowania całego tematu to tylko moment . Chwila roztargnienia i poszedł w czarną dziurę internetu . Jakub jednak działa i może się uda ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej bez jaj... Moze to było pomyłkowo wraz, albo zamiast tematu który był do usuniecia bezposrednio nad albo pod Emilowym... Nie usunałem go celowo, boń Boże... Być moze poszedl przy oczysczaniu go ze spamu omyłkowo...Nie da sie go odzyskac?

 

Nie jestem idiota i wiem dokaldnie ,że mozna dojsc do tego kto co usunął. Nie miałem powodu aby go z premedystacja usuwać i tego nie zrobiłem specjalnie. Widać mój błąd. Przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał żeby mój zniknął i pewnie po tym poście zniknie razem z moim kontem(oby).

 

Od grudnia nie znikają mi ostrzeżenia (mimo paru PW do dwóch moderatorów i admina), za to W MOMENCIK znikają słowa "Raadek" z moich postów (np. w giełdzie) bez żadnej informacji co, jak i dlaczego... A pan moderator (ten sam, który te słowa usuwa) jest miły i odpisuje, tylko wtedy kiedy wysyłam mu radio, albo jak kopiuje moje płyty omyłkowo z tymże radiem wysłane...

Jak mam problem zbywa i przekazuje dalej.

Cóż, forum jest prywatne i panują tu dziwne zasady, ja nie zamierzam w tym uczestniczyć. Edycja postów użytkowników jest co najmniej dziwna i śmierdzi cenzurą w tym złym wydaniu. Nie napisałem nic niezgodnego z prawdą, ani nic co w jakikolwiek sposób kogoś by uraziło. Jak ktoś nie odpowiada za swoje słowa - to nie mój problem.

 

Miło było :)

 

p.s; sorry młody za przeokropny OT w twoim temacie, ale nie mam się gdzie "wyżalić" ;) do zobaczenia wieczorem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziemy plakac ... aaa nie dodales ze przed skopiowaniem spytalem o zgode , no i ze odeslalem plyte na swoj koszt!

Sprawa z bezpodstawnym uzyciem imienia aby uwiarygodnic swoje handlowanie na forum uszkodzonym klockiem jest zalosna i to na prosbe Radka jego imie zostalo skasowane ...dodam ze sam o to tez prosiles naPW, wiec w czym problem? W tym ze przez swoje nonszalandzkie zachowanie nalapales ostrzezen? Jak K@mil wpadnie to Ci skasuje ...wiesz ale ze aby sie bawic w CA , to trzeba zasuwac w pracy i nie mozna jak co niektorzy calymi dniami okupowac forum. Nie kazdy ma zawod "synalek" i musi ciezko zapierniczac aby moc miec hobby.

Forum jest prywatne i nikt nikogo nie zmusza do pisania na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tematu nie ma w bazie danych, więc przepadł. Niby można by go odzyskać z kopii zapasowej, ale takie lepienie bazy może się nieciekawie skończyć.

 

ancymon, takie sprawy zgłaszaj najlepiej do mnie. Generalnie system obniżania ostrzeżeń działa dobrze i nie wiem czemu tylko u ciebie są problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziemy plakac ... aaa nie dodales ze przed skopiowaniem spytalem o zgode , no i ze odeslalem plyte na swoj koszt!

Jako pierwszy zaproponowałem zapłacenie za tą wysyłkę (mam pokazywać PW?)

Sprawa z bezpodstawnym uzyciem imienia aby uwiarygodnic swoje handlowanie na forum uszkodzonym klockiem jest zalosna i to na prosbe Radka jego imie zostalo skasowane ...dodam ze sam o to tez prosiles naPW, wiec w czym problem?

 

Jakoś inni nie mieli z tym problemu.

Poza tym - ja prosiłem? A to ciekawe - poproszę to PW, bo to jawne kłamstwo. Prosić to mógł autor tych słów, ja nie widzę powodu żeby je usuwać. A że ktoś coś mówi, a potem się tego wypiera, albo nie chce tego upubliczniać - nie mój problem. Można to załatwić w cywilizowany sposób, a nie po cichu edytować MOJE wypowiedzi, KTóRE NIE NARUSZAJĄ REGULAMINU.

 

wiesz ale ze aby sie bawic w CA , to trzeba zasuwac w pracy i nie mozna jak co niektorzy calymi dniami okupowac forum. Nie kazdy ma zawod "synalek" i musi ciezko zapierniczac aby moc miec hobby.

 

Moj tata nie żyje od 7 lat, a był biedny i zostawił mnie i mamę jak miałem 4 lata. Mama zarabia 4x mniej ode mnie i korzysta z mojej pomocy - nie wierzysz, mogę udowodnić. Kiepskie strzały i infantylny ton, u zdawałoby się - dorosłego faceta. Wszystko co mam, zawdzięczam sobie i ciężkiej pracy. Rodzinie oczywiście też, ale to ja ją utrzymuję (w sensie mamy i dziewczyny, a nie na odwrót).

 

Mam 27 lat, od 19 roku życia pracuję - takie teksty, to nie pod moim adresem.

 

Edytowanie moich wypowiedzi, które nie łamią regulaminu jest żałosne i jest tylko i wyłącznie przejawem koleżeństwa. Jak komuś nie pasuje jego cytowanie, to niech sam poprosi o zmianę tekstu. Ja tu wyczuwam zupełnie inny powód usuwania, niż podpieranie się słowami (niebezpodstawnie i chyba wszyscy wiemy o co chodzi).

 

Chcesz - mnie stąd usunąć - płakać nie będę, ale nie będę też siedział cicho tylko dlatego że jesteś moderatorem. Jak załatwić sprawę użytkownika - problem i olewactwo, jak zrobić prywatę - nie ma problemu.

 

 

Jakub - dziękuję za zainteresowanie :)

 

p.s: nie przypominam sobie forum, na którym ton i słownictwo zaprezentowane powyżej jest godne moderatora, ale to już tylko prywatna obserwacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz - mnie stąd usunąć - płakać nie będę, ale nie będę też siedział cicho tylko dlatego że jesteś moderatorem. Jak załatwić sprawę użytkownika - problem i olewactwo, jak zrobić prywatę - nie ma problemu.

Przed chwila sam sie zegnałeś z forum... Nie zachowuj sie jak rozkapryszony gówniarz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo spodziewałem się bana/ostrzeżenia.

 

Rozkapryszony gówniarz to jest imć moderator, który przy każdej okazji jak mantrę powtarza tekst o tym, że nie każdy ma czas (chyba to oczywiste że większość tutaj, to dorośli faceci którzy sami zarabiają na swoje zabawki?) na siedzenie na forum, a w międzyczasie jest jednym z bardziej aktywnych jego użytkowników.

 

Dla robienia prywaty i edytowania moich postów czas jest, ale żeby załatwić sprawę, która wskazuję na błędy w forumowym silniku, to już czasu nie ma.

 

Słowo klucz - hipokryzja.

 

Wyjeżdżanie z tekstami o zawodzie "synalek" też raczej nie przystoi zdawałoby się dorosłemu facetowi/moderatorowi, zwłaszcza jeśli nie ma pojęcia o rzeczywistości i to jest przejaw bycia rozkapryszonym gówniarzem, ale oczywiście tego nie skomentujesz, bo to twój kolega.

 

Dla mnie EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda szkoda bo chłopak sporo w nim pokazał. Ale Emil lubi pisać i pokazywać a z tego co wiemy teraz ma co :D Więc dawaj Emilek nowy temat :)

 

A co do spraw forum, prosiłem kiedyś by usunięto mój temat i zostało to zrobione :) Tylko może skoro smiecimy to mam pytanko:

Czemu to czerwone nie zrobi się zielone tak jak to wyżej?? Mogłoby też być zielone. W statusie ostrzeżeń mam czysty pasek więc jest ok ale to czerwone dalej jest.

http://img694.imageshack.us/img694/9039/beztytuuynv.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkapryszony gówniarz to jest imć moderator, który przy każdej okazji jak mantrę powtarza tekst o tym, że nie każdy ma czas (chyba to oczywiste że większość tutaj, to dorośli faceci którzy sami zarabiają na swoje zabawki?) na siedzenie na forum, a w międzyczasie jest jednym z bardziej aktywnych jego użytkowników.

 

Odpisuję późno , bo ....siedziałem dziś niestety 12h w pracy , a nie tak jak niektórzy mają 9 dni wolnego!

 

No i tu skup się teraz na wyrazie na zielono , bo specjalnie tak teraz zróżnicowałem żebyś znów tego wyrazu nie odebrał jako skierowanego do SIEBIE. Kolego wskaż mi że poprzednio użyty wyraz "synalek" było skierowane do Ciebie? No wskaż! Utożsamiasz się z tym słowem? Dlaczego? Co do znaczenia tamtych słów to raczej chodziło mi że to K@mil musi zasuwać aby mieć kasę chociażby na utrzymanie forum ...a co do Ciebie , to mało mnie interesują Twoje losy , które nam tu streściłeś ...zresztą ja zacząłem pracować od 16 roku życia i dalszą licytację "nieszczęść" raczej na PW mi napisz , bo to jest forum CA.

 

Dla robienia prywaty i edytowania moich postów czas jest, ale żeby załatwić sprawę, która wskazuję na błędy w forumowym silniku, to już czasu nie ma.

Anulowaniem zajmują się admini i my (moderatorzy) nie mamy możliwości działania w tym panelu ...Jakub Ci potwierdzi i wyjaśni dlaczego . Jak widzisz na focie Dawida notatki zostają na zawsze i nie kasują się , a tylko pasek znika . Dlaczego Twój nie znika , to już znów w gestii Adminów .

 

Poza tym - ja prosiłem? A to ciekawe - poproszę to PW, bo to jawne kłamstwo.

 

Tak kolego prosiłeś ale jeśli posiadasz (pewnie tak bo tak stanowczo piszesz) korespondencję PW z naszej transakcji , to na górze masz pewnie USUNIĘTO , co oznacza że ja usunąłem wątek ..stąd jesteś pewien że nie wkleję PW z tą rozmową , no i tu mnie masz , o ile Jakub mi tego nie poszuka w bazie , bo zaraz go poproszę o to . Nie mogę zostawiać wszystkich PW , bo dostaję tego ze 30 dziennie i skrzynka musi być pusta ...dlaczego mam za małą skrzynkę ? Spytaj Adminów .

 

Edytowanie moich wypowiedzi, które nie łamią regulaminu jest żałosne i jest tylko i wyłącznie przejawem koleżeństwa. Jak komuś nie pasuje jego cytowanie, to niech sam poprosi o zmianę tekstu.

 

Słuchaj Radek nie chciał świecić oczami za jakiś wadliwy klocek (nawet nie pamiętam co to było) , a Ty żeby urzeczywistnić i niejako potwierdzić "normalność i zgodność z nie naprawianym klockiem" powołałeś się na niego ...nieładnie , bo nie spytałeś czy możesz się powołać na Radka.

 

 

Co do mojego moderowania ... skargi i wnioski Admin przyjmuje zawsze . Nie Ty nadałeś mi taką funkcję i nie do Ciebie należy ocenianie mojej pracy . Zresztą odkąd istnieją fora , to zawsze był ten "zły , brzydki, upierdliwy , trzymający się kurczliwie regulaminu , no i robiący prywatę , kolesiostwo ...resztę sobie dopisz" moderator . Możesz sobie mnie tam nazywać jak tylko chcesz , no a jeśli myślisz że Twoje słowa mnie jakoś uraziły , zniesmaczyły , to jesteś w głębokim błędzie , bo po tylu latach moderowania , na 3 forach jestem tak już niewrażliwy na obelgi i wyzwiska , że żeby mnie coś ruszyło to naprawdę user musi się postarać , a Twoje słowa na PW między innymi o "ubeku " mnie nie ruszają , naprawdę , jeszcze nie ten poziom bezczelności ...

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdżanie z tekstami o zawodzie "synalek" też raczej nie przystoi zdawałoby się dorosłemu facetowi/moderatorowi, zwłaszcza jeśli nie ma pojęcia o rzeczywistości i to jest przejaw bycia rozkapryszonym gówniarzem, ale oczywiście tego nie skomentujesz, bo to twój kolega.

 

Kłania sie jednak czytanie ze zrozumieniem... No i komentarz faktycznie jest zbedny, bo nie mam ochoty ani nie czuje parcia aby to komentowac... A Jarek to taki sam kolega jak TY, wszystko fajnie ale jednak pozwolisz ze kolegów wybierać będe sobie sam, i nic Ci do tego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...