Skocz do zawartości

Tym razem granie w B5 i to w TDI:D


Wojtekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dego master to ogólnie jedyna rzecz która zostało z mojego portfolio :lol  Mi tu się ogólnie marzy po dwa woofery na stronę + tweeter i średniak taki plan na przyszłość obecnie miał być bagaj zrobiony na gotowo i z tego jestem mega zadowolony :)

 

Cały przód teraz na dego, bo master na tweeterze, a SP jako woofer. Muszą się rozegrać, bo to nówki z kartonu  podobnie jak i wzmaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

 

 


Testowałeś 7998R bez H701 ? Jakieś różnice na +/- w danej konfiguracji ? 
 
Bardzo miło wspominam 7998 - lepszej jednostki do tej pory nie miałem 

 

Nie testowałem. Może ktoś bardziej doświadczony się wypowie :) 

 

 

 


Piękne jest to radyjko, będę musiał go kiedyś przetestować
Jak granie w porównaniu do pionka?

To teraz next średniaki? ;>

 

Fakt radyjko jest zacne, a tak kurczowo trzymałem się pionka P88RS... Nie mam porównania obu jednostek jak pisałem u mnie robotę robi H701 :) Pisałem już średniaki oraz po 2 woofery na stronę. Przewody pod średniaki już są poprowadzone więc to będzie pierwsza akcja. Lecz spokojnie system jest świeży i nowy.


 

 


Wydaje mi sie że autor bedzie mial większą CHRAPKĘ na wf mastera

 

Wizualnie, a jestem strasznym estetą bardzo mi się podobają te wooferki :) Przy tej kasie co są warte musiałbym je posłuchać u mnie przed zakupem... Tymczasem nieplanowane Dego SP650 zostają :) 

 

Jak widać po wątku u mnie sprzęt zmienia się co kilka lat, poprzedni bez większych zmian przetrwał od 2012 roku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...