Skocz do zawartości

Fabia II kombi dopasowany w boczek subwoofer


rose
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki z Basser dokładnie podadzą litraż , kurcze fajnie zadałeś pytanie jakiego basu potrzebuję , do mnie pasuje może kulturalny ,ale jak się zdecydowałem się na montaż to chciałbym ,żeby jednak od czasu zaryczał i osobie dał znać , będzie taki wciśnięty w boczek nie chciałbym o nim zapominać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

We wtorek , będę miał już boczek . Niestety głośnik nie 10 tylko 8 i pojemność 8 litrów . Teraz potrzebuję do tego suba .

Dajcie jakieś propozycje co mogę kupić , trochę czytałem na forum i jakieś nazwy chodzą po głowie , ale może to lipa :

-Re audio rex8d4(2)

-Polk Audio

MM840dvc

 

Pytałeś na miejscu?? Strefa ciszy także ma swoją renomę, myślę, że BudWill także.

Pytałeś na miejscu?? Strefa ciszy także ma swoją renomę, myślę, że BudWill także.

 

Nie pytałem do Olsztyna , też jest kawałek , ale dopiero wszedłem na stronę strefy i całkiem całkiem to wygląda/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 8L zagra większość samochodowych subów, HX08SQ już coś pogra, Helix W8, JL o którym wspomniano. Cenowo fajnie wychodzi HX08SQ bo nówka to około 600zł detalu. Można kupić taniej oczywiście. Nowy JL to chyba 800zł detalu, więc cena masakryczna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JL jest z zza wielkiej wody więc i cena dlatego wyższa automatycznie się robi. Jakby JL i AS były równolegle produkowane w Niemczech wtedy można by było dyskutować. A tak to ciężko o porównania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko moim zdaniem (a miałem oba) JL ma wszystko czego trzeba subowi. AS brakuje zejścia i to w dużo większych skrzynkach - z perspektywy czasu mogę nazwać go bardzo dynamiczną pukawką.

 

nie pisz takich rzeczy bo autor wezmie to na powaznie ;]

a STXa to trzeba pomeczyc o glosnik do wlasnie takich warunkow ;)

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JL ma wszystko czego trzeba subowi

Dziwnę bo to chyba jedna z opinii która mówi inaczej niż wszystkie, zawsze jest JL to złom, JL to muł, JL podbarwia nie jest neutralny, jest jak bumboks (czytaj bombiasty bas). Miałem 10tke tej serii :) Wspominam bardzo miło, z morelami bajka, ale... mój kuferek nie pozwolil na jego granie, bas u mnie jest ciągnący się i wygaszanie w trakcie PAUSE trwa tyle że nie trzeba super słuchu by to usłyszeć. Dlatego teraz jakbym kupował suba za wieksze pieniążki to poważnie bym myślał o JL ale 8cali w półkę bo brzmienie JL ma swoje i jest ok, jak dla kogo :)

 

Miałem W8 kiedyś, dla mnie średni sub(gorszy stosunek jakości do ceny niż JL jeżeli chodzi o nowe!), AS nie miałem, ale może kiedyś przygarnę takowego i sprawdzę co potrafi.

 

załaduj 2x stx i będzie hi-endowo

Czepiacie się tego suba jakby kosztował tyle co JL albo W8 :) A prawda jest taka że to sub budżetowy który gra przyzwoicie jak na swoje pieniążki chociaż każdy może mieć swoje zdanie na ten temat :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony poleciłbym rownież u-dim RM 208SL - może mniej popularny ale jak pamietam zawsze wsiadając do samochodu Herdiego to gdybym nie wiedzial ze tam siedzi 8"ka to nie uwierzyłbym na slowo. Robila konkretna robote w niemałym samochodzie jakim jest Mitsu Sigma (kombii).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrząc już na cenę u-dim RM 208SL czy Jl jest zdecydowanie lepszy ?

I bedę sie upierał , a może ktoś mi napisze o polk audio

MM840DVC

0?DVC

 

A jak to się ma do jl audio - Rockford Fosgate Punch P2D2-8 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Re audio rex8d4(2)

I to na chwilę obecną będzie najlepszy typ. Wydatek stosunkowo mały i kubatura Twojej skrzynki powinna być odpowiednia dla niego a w razie braku satysfakcji stosunkowo łatwo zbywalny jest.

Jak dla mnie lepszym typem jest 208sl. Czy stosunkowo uniwersalne granie RM-a spełni Twoje oczekiwania to już zupełnie inna historia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna propozycja ,ktoś sprzedaje Sundown SA-8 D2 , czy to do 8 litrów , będzie nie za mocne ( głośnik wejdzie ) ,ale czy się nie zdusi ?

 

Dzisiaj otrzymałem swój boczek od BASSER , jest świetny , wykonany perfekcyjnie (BASSER the BEST - naprawdę Polecam !!!)

 

Podsumowując boczek już mam :

 

http://desmond.imageshack.us/Himg192/scaled.php?server=192&filename=img1317sy.jpg&res=landing

 

http://desmond.imageshack.us/Himg207/scaled.php?server=207&filename=img1318m.jpg&res=landing

 

http://desmond.imageshack.us/Himg718/scaled.php?server=718&filename=img1314ce.jpg&res=landing

 

wzmacniacz też:

 

 

http://desmond.imageshack.us/Himg152/scaled.php?server=152&filename=2272064723.jpg&res=landing

 

Brakuje kabli i najważniejszego serca , czyli głośnika 8 cali , słuchając was numer 1 (do 700zł) to Jl 8w 3v3 , ale nie powiem że jestem na 100% przekonany ,że to najlepszy wybór ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda , nie żart , mam nadzieję ,że to zagra , co prawda dużo tam powietrza nie będzie , ale zobaczymy w opisie SA-8 jest ,że obudowa zamknięta 0,28 tf (7,92) ja mam 8 litrów ,jak będzie za mocny to sprzedam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...