Skocz do zawartości

Fabia II kombi dopasowany w boczek subwoofer


rose
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , wszystkich , nazywam się Michał , posiadam skoda fabia II kombi , chciałbym dopasować subwoofer do boczku auta . Pytania:

1)czy ktoś to może już posiada lub wie , gdzie to można zamówić takie cudo

2)czy warto w ogóle w takie coś inwestować ( miałem kiedyś dużą skrzynkę w starym aucie ,grała ok ,ale wkładanie i wyjmowanie jej to nie miało sensu, myślę ze wielu z was tak ma, że jak trzeba coś przewieść to trzeba wyciągnąć i jak tak parę razy się zrobi ..... , a kiedy jest coś na stałe zamontowane wtedy jest i gra .

Z góry dzięki za każdą radę

 

:wink2:

 

 

Dodaję zdjęcia jednego z boczków lewego , ale chyba widzę ,że trzeba będzie zająć prawy (gdyż w lewym jest zapalniczka -czy to dobrze?)

 

http://desmond.image....jpg&res=medium

 

 

http://desmond.image....jpg&res=medium

 

 

 

 

te ostatnie to nie moje zdjęcie chciałem pokazać też prawy boczek

 

http://multimedia.au...ia_combi_22.jpg

 

Proszę o każdą odpowiedź i może propozycje zrobienia tego lub podpowiedź typu "chłopie daj se siana: :zalamany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jezeli masz gdzie i masz chwile czasu to zrob ta skrzynie sam

jak nie to poszukaj hobbystow w okolicy

 

w takie miejsca niestety tylko obudowa zamknieta

a glosniki ktore dobrze graja w malej obudowie zamknietej raczej nie sa tanie

 

moje oczekiwania spelnia np JL audio 8W3v3

stac ciebie na taki wydaek?

jak nie to poszukamy czegos tanszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok , ale chyba nie skorzystam , na razie nie mam czy się pochwalić i jestem świeży w tym temacie , ale dzięki za zaproszenie , może kiedyś...

jedz i sluchaj!

nie wazne ze nic nie masz - posluchaj sprzetu innch!

 

JL jest drogi, wg mnie za drogi

ale nie slyszalem jeszcze tanszego glosnika ktory w malutkiej zamknietej skrzyni zagra tak przyjemnie nisko ;)

 

ale warto poszukac - podobno jakies RE sa o podobnych wlasciwosciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok , ale chyba nie skorzystam , na razie nie mam czy się pochwalić i jestem świeży w tym temacie , ale dzięki za zaproszenie , może kiedyś...

ja nie mam nic :D od momentu kupna auta tylko wyrzucam to co było :) ale będę, żeby porozmawiać, może uda się posłuchać czegoś zanim kupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie dasz zarobic jakiemus forumowiczowi ;) (raczej nie polecam zakladow CA - inaczej sie robi dla zarobku, a inaczej dla pasji)

co do wzmacniacza to nie podam konkretnego modelu

ale napewno, mimo malej mocy glosnika, wzmacniacz musi byc raczej mocniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy nie dać zarobić innemu , mała moc głośnika tzn jaka ma być moc głośnika w takie miejsce i jakiej mocy ma być wzmacniacz ?(paweł.S)

 

Ja chcę ,żeby mi ktoś doradził , czy warto pakować się w boczek , czy po prostu sobie odpuścić . Jeżeli warto to , gdzie lub kto może to zrobić i jaki sprzęt mam tam wstawić , jeżeli to ma mnie kosztować jak tu jeden mi napisał -"że może mi pomóc ale to nie jego pułap , musiałbym wydać 10tyś " to na pewno nie dla mnie .

Ja wiem ,że na forum jest wiele osób , które mogą mi pomóc .

 

Witam , zgłosiła się do mnie firma basser , że może mi to wykonać tylko muszę do nich przyjechać (2x 410km) :

"W celu wykonania takiej usługi zapraszamy do nas do firmy. Samochód trzeba zostawić na minimum 1 dzień.

Cena ustalana jest indywidualnie i zawiera się w przedziale 150 - 800zł.

Jeśli uznamy, że obudowa taka w przyszłości może znaleźć nabywcę, wzamian za poświęcony czas proponujemy rabat 50% na pierwszą skrzynię.

BASSER Car music"

Co sądzicie o tej firmie ?

 

Wita , a może jest ktoś z łodzi i okolic konkretnie Konstantynów Łódzki , posiada kombi fabie II i podjechałby na przymiarkę oczywiście za opłatą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę ,żeby mi ktoś doradził , czy warto pakować się w boczek , czy po prostu sobie odpuścić .

Warto, tyle że kosztuje to sporo kasy albo musisz mieć sporo czasu i choć trochę umiejętności przy zabawie z żywicą plus trochę mniej kasy.

 

Co sądzicie o tej firmie ?

Będziesz zadowolony z usług tej firmy, chłopaki rzetelnie i profesjonalnie podchodzą do zleceń, a na Twoje pytania i wątpliwości na pewno chętnie odpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy nie dać zarobić innemu

a kto tak napisal?

przeciez ja proponuje zebys znalazl jakiegos hobbyste w swojej okolicy i jemu zlecil robote ;)

 

mała moc głośnika tzn jaka ma być moc głośnika w takie miejsce i jakiej mocy ma być wzmacniacz ?

nie zwracaj uwagi na moc glosnika - to w praktyce nie ma znaczenia

chodzilo mi o to ze glosnik ma katalogowo 175w, ale zalecany wzmacniacz lepiej zeby mial te min 200w

 

a chcę ,żeby mi ktoś doradził , czy warto pakować się w boczek , czy po prostu sobie odpuścić

dla zachowania miejsca warto ;)

ale nie bedzie tanio

 

jeżeli to ma mnie kosztować jak tu jeden mi napisał -"że może mi pomóc ale to nie jego pułap , musiałbym wydać 10tyś " to na pewno nie dla mnie .

bez przesady - za 10tys to sam przyjade po auto i kompleksowo je naglosnie :lol:

nawet na komplet plyt by wystarczylo :P

 

Co sądzicie o tej firmie ?

kupujemy u nich gotowe skrzynie

rowniez te dedykowane wlasnie w takie boczki

 

myslalem o nich ale wiem ze takiej skrzyni nie mieli

moze warto podeslac kogos kto jest blizej i ma taki sam samochod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , znalazłem kolegę z Łodzi i wstępnie umówiliśmy się z Basser na piątek po świętach . Do 20 kwietnia będą już miał skrzynkę w domu . Prawdopodobnie skrzynka do Fabii II znajdzie się w ofercie tej firmy .

Jeden temat już ma z głowy .

 

Teraz tylko zostanie wybranie wzmacniacza i suba była jedna propozycja na JL audio 8W3v3 , a co sądzicie o FOCAL - 21 V2 . Pomożecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaraj sie zmierzyc/policzyc dokladny litraz

oczywiscie biorac pod uwage jakies 20mm scianki

wtedy bedzie mozna cos poszukac

 

ale juz teraz mozesz napisac czego oczekujesz od glosnika

 

kulturalnego uzupelnienia pasma?

czy mocnego masazu wnetrznosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...