Skocz do zawartości

Zamknięcie tematu Easca 2012


gazownik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zamknięcie tematu Easca 2012 nie było posunięciem zbyt rygorystycznym ? Wylano dziecko z kąpielą.

 

Rozumiem sytuację z jakiego powodu został zamknięty ów dział , lecz uważam że kłótnia dwóch Panów spowodowała pozbawienie możliwości dyskusji na w/w temat nie tylko ich, ale również kilkaset innych osób. Defacto nie winnych zaistniałej sytuacji.

 

Nie ma innych środków zapobiegawczych niż te użyte ?

Nie ma sposobu na ukaranie jednego aferzysty który roztrząsa po raz kolejny to samo ?

Nie można poprostu oczyścić tematu z kilku nie potrzebnych postów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam chętnie zadał bym JD kilka pytań , a tak nie ma gdzie ...

 

 

PW nie działa? Wojenek nam nie potrzeba , a KAŻDY temat o "zawodach pana JD" kończy się wojną . Może więc zadawać pytania na jego forum ? Polecam gorąco , bo to jest najlepsze miejsce dla pytań do tej organizacji i jego właściciela(organizatora) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy go zbanować ? Za jedno pytanie, z którego ktoś rozdmuchał problem i to niekoniecznie w elegancki sposób ? Chyba przesadzacie ?

 

Każdego głodnego wiedzy na temat EASCA odsyłam do "ich" forum

 

WOW :) no tego to się nie spodziewałem :), jednak to chyba pierwsze konkretne forum gdzie moderacja trzyma użytkowników za "jaja" i nie ulega naciskom osób z zewnątrz :).

 

 

Gazownik proponuję ci zapoznać się co oznacza FORUM i co tu się robi :). To, że ktoś rano nie wziął prozaku i nadmiernymi emocjami reaguję na to co się piszę to tylko i wyłącznie jego problem. Powalla bardzo dobrze pisze :) jest forum EASCI, dziwne, że na nie każdy ma wylane z góry do dołu, a sama Easca musi na siłę promować się po innych forach bo jej rodzinne zdycha. Też nie daje ci to do myślenia ??.

 

Jakoś CAŁY sezon ostatni co temat o zawodach to 10 stron kłótni o sędziach ocenach, easce itp i to uważaj bez mojego udziału !! szok !! :). W myśl twoich teorii i chęci to Jurek i jeszcze ze 20 chłopa już dawno powinien mieć bana bo prowadziło owe kłótnie dyskusje, wylewało swoje żale itp itd.

 

Więc ogarnij się trochę :)

 

ps. ja nigdy nie chciałem dla nikogo źle, ale to co się STAŁO I DZIEJE mnie po prostu za przeproszeniem "wkur...a , a takie nieświadome ludki jak ty myślą co myślą, czyli równie dobrze mógłbyś wcale nie myśleć i nie wiele by to w temacie zmieniło. Bez urazy :)

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazownik proponuję ci zapoznać się co oznacza FORUM i co tu się robi

I vice versa , tylko że moje pisanie nie kończy się przeważnie aferą, tak jak w Twoim przypadku. Zazwyczaj jest tak że krowa która dużo muczy mało mleka daje. Pomyśl nad tym. Pozdrawiam Cię kolego, miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoje pisanie nic nie wnosi i nikt nie ma z tobą o czym rozmawiać DLATEGO nikt z dobą nie dyskutuje bo nie ma o czym.

 

A co z tymi co cały sezon robili afery w tematach easci o zawodach ??, czemu do nich sie nie przypierdzielisz ?? tylko AKURAT do mnie :).

Czemu nie przypierdzielisz się do Jurka, że pozwala robić takie szopki swoim "ludziom" na zawodach i nie daje nawet prawa do zgłoszenia jemu cz komuś z organizacji problemu, bo w regulaminie zapisał sobie, w skrócie że jak się nie podoba to WON do domu.

 

To ci kompletnie nie przeszkadza :) .......................................... moderowano w celach pokojowych ....

 

pzdr. Łukasz

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie ma z tobą o czym rozmawiać DLATEGO nikt z dobą nie dyskutuje bo nie ma o czym.

Owszem, dlatego że piszę konstruktywnie jeśli już coś piszę i o tematach które mogą się przydać innym userom, w przeciwieństwie do Ciebie kolego.

Komu żeś pomógł na forum , kto skorzystał z Twojej pomocy ? Obawiam się że nikt. Tylko afery potrafisz kręcić i nie robisz nic po za tym procederem. Nie potrzeba tu takich osób.

Czemu nie przypierdzielisz się do Jurka, że pozwala robić takie szopki swoim "ludziom" na zawodach

Właśnie potwierdzasz tym tekstem że nic nie wiesz w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie rozumiem całej tej dyskusji. Skoro Easca posiada swoje własne forum to logiczne jest to żebym tam kierować swoje wątpliwości. Na tym forum będą osoby nie przypadkowe tylko ściśle zainteresowani zawodami. Na Strefie temat zawodów zawsze kończy się banami ostrzeżeniami i nowymi kłótniami. Nie ma sensu odblokowywać nowego źródła kłótni. To jest już nudne i nowi userzy nie rozumiejący setna tych kłótni wyciągają błędne niekiedy wnioski.

 

edit wystarczy zobaczyć w jaki sposób ten temat przeradza się w forumowy syf.

Edytowane przez Gilotyn@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, dlatego że piszę konstruktywnie jeśli już coś piszę i o tematach które mogą się przydać innym userom, w przeciwieństwie do Ciebie kolego.

Komu żeś pomógł na forum , kto skorzystał z Twojej pomocy ? Obawiam się że nikt. Tylko afery potrafisz kręcić i nie robisz nic po za tym procederem. Nie potrzeba tu takich osób.

 

hehe a jakich osób trzeba ??. pojecia nie masz co ja w tej materi robiłem co umiem zrobić i jak pomóc. POWIEDZ mi jak ty pomagasz ludziom z forum ??. bom ciekaw, niezmiernie tak naprawdę 80-90% porad odnośnie sprzetów itp, co piszecie to można sobie między baśnie dla dzieci wsadzić. Powiem ci więcej ty nawet nie wiesz dlaczego :).

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a jakich osób trzeba ??. pojecia nie masz co ja w tej materi robiłem co umiem zrobić i jak pomóc. POWIEDZ mi jak ty pomagasz ludziom z forum ??. bom ciekaw, niezmiernie tak naprawdę 80-90% porad odnośnie sprzetów itp, co piszecie to można sobie między baśnie dla dzieci wsadzić. Powiem ci więcej ty nawet nie wiesz dlaczego :).

 

Łukasz , wyluzuj trochę , kto chce ten pomaga , pomaga jak umie lub wie .

Czasami wie więcej lub mniej , ale chyba każdy ma prawo do swojego zdania i własnej oceny.

Wyraziłeś je Ty , wyraził Gazownik i chyba wystarczy .

 

Edit

Może czasami dobrze jest nie orać do "spodu".

Przecież macie te same zainteresowania , jest tez wielce prawdopodobne , ze się kiedyś spotkacie w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zacznę się bawić w dB, tam przynajmniej miernik nie kłamie ( chyba :D ) ;)

 

p.s: to co kolejny closed ?

Buhehe miernik nie klamie, to prawda... Dobrze ze w "cisnieniowce" nigdy nie było afer i nawet czytajac tematy pobierznie i stojac z boczku nikt nie zwrocił na to uwagi :D

 

Kupuj miernik i przerob na BR, dobre checi, troche wiedzy i masz rowniutkie szanse, tylko zeby Cie reka boska broniła przerzucać jakieś bebechy w obudowy innych producentó czy jakies inne takie dziwne akcje... Ogolnie to powodzonka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...