Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Owszem . 

 

Jade sobie dziś do miasta , a kolo cmentarza uchował się patrol policji , a ja 70 na zegarku  :looka:  . Zjechałem na bok , zgasiłem auto . 

- Dzien dobry. 

- Dzien dobry , dokad sie tak spieszymy ? 

- Po brata do szkoły . 

- Mhm .... A co to za glosniki na słupkach ? Scan-speaki ? 

I w tym momencie troszkę zdębiałem  :szok:  ze natrafilem na osobe bardziej zaznajomiona w temacie .

- Nie , kappy cs1 .

- A wysokie ? 

- Simplexy 25 

- Proa simplex ? Jaki model dokladnie ? 

- Wariacja vify .

- Aha a radio ?

- Clarion 958 . . . ..

I tak mu musialem pokazywac i wymieniac wszystkie komponenty systemu  . 

Na koniec dodal ze ma scany 2095 i DRZ9255  i puscil mnie dalej . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się kurna nie śmiejcie z tym spotem , na ford klub polska pojechałem na spota zachodniopomorskiego Foką do stargardu i jakiś kolo klepie mnie po plecach i mówi że chyba się znamy , no i od słowa do słowa okazało się że dał mi pińcet 2 miechy wcześniej na obwodnicy Stargardu , a zapamiętał mnie bo się spieszyłem i nie zauważyłem lizaka do kontroli :P gonił mnie kilkanaście kilometrów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wy się kurna nie śmiejcie z tym spotem , na ford klub polska pojechałem na spota zachodniopomorskiego

Ja kiedys przyjechałem na spota audi a3 i opowiadam kumplowi, że wygrałem właśnie sprawę w sądzie z policją i w ogole, jak w chuja polecieli... a kolo wyjmuje odznakę i mówi do mnie "wiem jak jest" ... już nigdy moje życie nie wyglądało tak samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...