Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A propo cen konsol i pc, rok temu kupiłem i to i to. Konsola 1300, a PC 1400 (quadcore, 4gbram, ati 4890, a więc nie żaden highend) pln i pc zjada konsole pod kazdym względem, oprócz możliwości grania w GT5, bo akurat po to kupiłem ps3. Crysis 2 na ps3 wygląda smiesznie przy tym na pc. Zresztą nigdy nie lubiłem grać na padzie, niema to jak stara mysz + klawiatura. Ale wiadomo co tam komu. Ja jestem zboczony jeżeli chodzi o płynność gier, bo grywam w strzelanki głównie. 75hz na dell2209wa to minimum z vsync włączonym. To samo jeżeli chodzi o mysz i klawiaturę, jeden by nigdy nie wydał 500pln na mysz klawiaturę, a ja nigdy bym nie kupił takiego zestawu nawet za 300 pln, bo wiem że nie spełnił by moich oczekiwań.

 

posiadam ps3 od grudnia. mam move itd. do tego mova posiadam gre kill zone 3 ktora wykorzystuje move. i jest super moim zdaniem. grajac na sharpie jest duzo frajdy.... w porownaniu do x-boxa ktora dopiero mysli nad tym :P oczywiscie nie przekreslam x'a gdyz uwazam ze jest dobra konsola. ale wybralem ps3 gdyz wiecej mi odpowiadala :)

A ja mam tego mova i dla mnie to jest porażka... Może za stary jestem czy coś, ale kinect akurat mova miażdy w każdej płaszczyźnie.

Sony wypaliło tą swiecącą gałę nie wiem z jakiej okazji, jak to wogóle wygląda? Jak jakieś dildo...

Powiem tyle, że kiepsko się tym gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja mam tego mova i dla mnie to jest porażka... Może za stary jestem czy coś, ale kinect akurat mova miażdy w każdej płaszczyźnie.

Sony wypaliło tą swiecącą gałę nie wiem z jakiej okazji, jak to wogóle wygląda? Jak jakieś dildo...

Powiem tyle, że kiepsko się tym gra.

 

zalezy w jakie gry zamierzasz grac :) jak w fpp na mova to raczej jest bezkonkurencyjny move z shooterem( takie jest moje zdanie). bo microsoft raczej tez pojdzie w ta strone wymyslajac karabinek.... wojna miedzy konsolami bedzie trwac nadal i kazdemu bedzie sie podobac co innego :) mi ps3 odpowiada i raczej bym nie zamienil go na xboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kierek - przerobilem tego troche mialem nawet jedna "self made". Driving force GT - naprawde przyzwoita, trwala i precyzyjna kiera.

Nie ma skory, aluminium, h-shiftera ani 3 pedalow, ale naprawde wystarcza nawet do powaznych symulatorow i kosztuje 4stowki.

 

H-shifter fajna sprawa do zabawy, ale jak krecisz czasy i tak korzystasz z padow za kolkiem i skrzyni sekwencyjnej (ktora ma zreszta wiekszosc aut jakimi jezdzisz w grach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak bywa jak się "bierze" co nie swoje.

Jak by nie było człowieka szkoda tylko pytanie teraz czy warto było kraść....żeby nie przyszło mu to do głowy zapewne nadal by żył.

Jedno jest pewne pasażer pewnie już nigdy nic nikomu nie ukradnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...