Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie temat trochę związany z Car audio :) mianowicie na odpalonym aucie ładownie w moim golfie wynosi 13.6v z włączym xenonem itd. Z tego powodu niestety jeżdżąć krótkie odcinki mam wiecznie słabo nabity aku (12,3v w spoczynku). Czy polecacie kogos w warszawie kto ogarnie alternator ? Montaż demontaż w moim zakresie jedynie naprawa. Zależałoby mi na tym żeby po 1 przyjmowali po 17 a po 2gie najlepiej serwis od reki xD albo chociaż z dnia na dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem i mam się dobrze, również wszystkich pozdrawiam, zwłaszcza stałych bywalców.

Historia absencji, jest dość banalna, choć jak widać potrwało.

Przy okazji jakiejś przesiadki Kamila na inne serwery ,coś poszło najprawdopodobniej nie do końca tak z transferem danych i kont, bo od tamtej pory nie miałem możliwości zalogowania się , opcja odzyskania hasła również nie działała, po kilku próbach dałem za wygraną. Do dziś, kiedy z ciekawości spróbowałem .

Forum poczytywalem więc anonimowo przez kilka lat :D

Ban, wszechczasów... Mój syn pewnie by powiedział że taki... Epicki ;-)

 

Ps. Na koniec tylko , krótkie info i przeprosiny do osób , które z jakiś powodów do mnie pisały na forum , nie odpisywałem nie z powodu ignorancji , czy lenistwa a ww.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Panowie, mam pytanie nie związanie z tematyką forum, może ktoś będzie w stanie mi pomóc. Od początku:

Temat dotyczy przewodu i złącza telekomunikacyjnego telefonia/internet itd, który przechodzi przez moją działkę wzdłuż linii ogrodzenia, trochę po moim, trochę po gminnym, czyli tak jak było łatwiej łopatować tak skręca całość :D Chciałbym się tego pozbyć z mojej posesji, bo jak zrobię ogrodzenie to niestety, ale każda ich ingerencja będzie kończyć się rozwaleniem ogrodzenia i podjazdu do domu. Gdzie pisać lub gdzie dzwonić żeby podjąć jakieś kroki? Kiedyś należało to do TP, dziś Orange, które w salonach sprzedaje tylko produkty a prosty spraw kabla w ziemi załatwić nie można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie nie związanie z tematyką forum, może ktoś będzie w stanie mi pomóc. Od początku:

Temat dotyczy przewodu i złącza telekomunikacyjnego telefonia/internet itd, który przechodzi przez moją działkę wzdłuż linii ogrodzenia, trochę po moim, trochę po gminnym, czyli tak jak było łatwiej łopatować tak skręca całość :D Chciałbym się tego pozbyć z mojej posesji, bo jak zrobię ogrodzenie to niestety, ale każda ich ingerencja będzie kończyć się rozwaleniem ogrodzenia i podjazdu do domu. Gdzie pisać lub gdzie dzwonić żeby podjąć jakieś kroki? Kiedyś należało to do TP, dziś Orange, które w salonach sprzedaje tylko produkty a prosty spraw kabla w ziemi załatwić nie można...

hej

musisz dogrzebać się czy została wydana zgoda właściciela na ułożenie kabla przez działkę. Może się okazać że najpierw był kabel a później budowa domu i wytyczenie działki. z przesunięciem kabla będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...