Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja bardzo przepadam za taką muzyką w zimne ponure wieczory :) a takie pytanie z innej beczki macie może jakiś pomysł na zabudowe bagola w corsie b 3d :D

 

 

mastah22 może to Cię zainteresuje :) w wersji FLAC

 

Gheorghe Zamfir - Music from the Movies (2006) [FLAC]

 

http://torrenty.org/torrent/591223

 

tutaj niestety mp3 troszkę lepszej jakości

 

Gheorghe Zamfir - Gold Greatest Hits (2003) [mp3@320]

 

http://torrenty.org/torrent/472164

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tylko co z tego jak maja oprogramowanie powyżej wersji 3.55...

 

przeciez te magiczne pendrive'y maja opcje downgrade'u softu (pomijam fakt ze nie widze sensu przerabic PS3 chyba ze naprawde mozesz siedziec 16h dziennie nad grami, a wydatek 100zl na gre od czasu do czasu to nie jest jakis koszmarny pieniadz - sam posiadam PS3 i nie planuje jej przerabiac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chodzi tu o żadne przerabianie pod piraty bo na oryginały mnie stać, ok skoro się orientujecie to mam pytanie. Czy na oryginalnym sofcie można z oryginalnej płyty zgrać grę na dysk ? Czy można na oryginalnym sofcie zgrywać z pena filmy w fomacie avi i odtwarzać je ? Głównie chodzi o możliwość zgrywania gier bo czytałem że pleye mają problem z laserami jeśli za dużo pracują, jaka jest prawda ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na oryginalnym sofcie można z oryginalnej płyty zgrać grę na dysk ?

 

nie znalazlem tej opcji

 

Czy można na oryginalnym sofcie zgrywać z pena filmy w fomacie avi i odtwarzać je ?

 

mozna zgrywac mozna odtwarzac bezposrednio z pena, tylko nie wime jak z napisami czy nie musza byc w srt bo txt mi nie czytal

 

czytałem że pleye mają problem z laserami jeśli za dużo pracują, jaka jest prawda ?

 

nic takiego nie zauwazylem ale w sumie ja nie gram dzien w dzien :P ale co za problem jak kupujesz w markecie typu MM to oferuja Ci za 150zl przedluzenie gwarancji o 4 lata, moim zdaniem przy takim wydatku to te 150zl mozna wziac (aczkolwiek nie slyszalem jeszcze zeby komus w slimce laser padl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze nigdy o tym nie slyszalem, w sumie to w pewnym sensie zabezpieczenie antypirackie jest. Ale mowie moim zdaniem jest to niepotrzebne, nic sie nie dzieje z laserem a ponad rok mam konsole juz. Warunkowanie kupna konsoli od tego czy mozna zgrywac gry na dysk to moim zdaniem bezsens no ale zrobisz jak chcesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu instalujesz grę na xbox i on tylko doczytuje z płyty potrzebne mu rzeczy w danym momencie

Bez płyty z dana gra w napedzie nie odpalisz gry

Jedynie co zyskujesz to niby mniejsze zużycie laseru i blogi spokój

Bo pierwsze wersje z HDMI były dosyć głośne

 

 

(null)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...