Skocz do zawartości

Znajde coś lepszego niż PIONEER DEH-P77MP do 500zł???


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Planuje zakup radia do 500zł, używanego o jak najlepszych właściwościach audio. Nie zalezy mi żeby radio miałe animacje windy i inne cuda (a jeśłi będzie miało to też mi nie przeszkadza), ważny jest dla mnie dźwięk i design i jak narazie w tych pieniądzach upatrzyłem sobie model DEH-P77MP od Pioneera, w aucie mam teraz DEH-4300 ale to chyba pomyłka że go kupiłem wcześniej miałem DEH-2460R i jakoś mi przyjemniej grał niż 4300... tak czy siak najlepiej jakby to było coś ze stajni Pioneer lub Alpine (na których nie znam sie), dobrze aby miało DAB. Żadnych tub niemam i nie planuje mieć, rozkłąd głośników w aucie:

cztery wysokotonowe - dwa podszybie i dwa w drzwiach

cztery woofery - przód w dole drzwi i tył w podszybiu

Z góry dzięki za porady.

post-7818-0-27431300-1330871717_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

taaa lepiej radio odbiera ;) To cyfrowe radio w ...USA ;) Szczegoly w google znajdziesz .

 

powalla DAB jest w Europie też np w UK

 

Lpeiej radio odbiera czy coś, niewiem dokładnie

 

lastfish jeśli na radiu pisze DAB to nie oznacza że radio je ma tylko że obsługuje DAB wyszło tylko kilka modeli z każdej firmy które obsługują cyfrowe radio tzw DAB w Polsce niestety nie ma cyfrowego radia (dopiero co weszła cyfrowa tv naziemna Polska jest troche za murzynami z tym) a z pioneer-a to np z DAB byt model deh p90dab ale po co ci cos czego wogóle nie możesz użyć. Powiem tak do 500pln masz bardzo dużo fajnych radyjek i 77mp to bardzo fajny grajek (sam miałem kilka) a takze 9833r które powalla zasugerował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powalla DAB jest w Europie też np w UK

 

 

 

lastfish jeśli na radiu pisze DAB to nie oznacza że radio je ma tylko że obsługuje DAB wyszło tylko kilka modeli z każdej firmy które obsługują cyfrowe radio tzw DAB w Polsce niestety nie ma cyfrowego radia (dopiero co weszła cyfrowa tv naziemna Polska jest troche za murzynami z tym) a z pioneer-a to np z DAB byt model deh p90dab ale po co ci cos czego wogóle nie możesz użyć. Powiem tak do 500pln masz bardzo dużo fajnych radyjek i 77mp to bardzo fajny grajek (sam miałem kilka) a takze 9833r które powalla zasugerował

No to juz kumam tego DAB-a, dzieki:) A co do 9833r to wizualnie tez mi odpowiada wręcz zaczyna podobać, będe się rozglądał za obydwoma. Mam na oku 77 za 350 i tu na forum jest wystawiony za 380 ten alpine. Warto jeszcze zawracać sobie glowe innymi modelami i "szukac szczescia"??rynek wtórny jest przeogromny i niechce mi sie studiować wszystkich modeli. Jakby ktoś podał jeszcze ze 2 do stawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu przepraszam za OT ale mam krótkie pytanie do Kepke_23. Czy DAB jest odpowiednikiem SAT Radio które jest np. w amerykańskich wersjach Alpine?

 

tak XM Sirius w USA satelitarne radio to jak DAB (w europie cyfrowe radio) tylko z tego co wiem za XM w USA trzeba płacic żeby odbierać w UK np nie trzeba płacic jeśli masz odbiornik w aucie z DAB to odbiera ci radia cyfrowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/alpine-cda-9830r-mp3-cd-zmieniarka-i-kabel-i2170155869.html

co sądzicie o tym zestawie???

 

ok, sam juz doczytalem ze slaby procek i wzmak.... i że szukać 9835 lub 9855

 

troche ogarnałem temat.. ale im dalej w las...

teraz zastanawiam się pomiędzy tymi radyjkami:

PIONEER DEH-P9400MP

PIONEER DEH-P9300R

PIONEER DEH-P77MP

PIONEER DEH-8600MP

PIONEER DEH-P8400MP

 

PIONEER DEH-P7700MP

PIONEER DEH-P7500MP

PIONEER DEH-P6900IB

PIONEER DEH-P6700MP

PIONEER DEH-P6500R

PIONEER DEH-P80MP

 

wszystkie łapią się w moim budżecie, ale naprawde niewiem które wybrać:/

kryteria to jak najlepszy procesor dźwięku, opcja SLA, i zmienne kolory podświetlenia (ale to już mniej istotne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIONEER DEH-P9400MP

PIONEER DEH-8600MP

 

pokaż mi kto do 500pln sprzedaje te modele bo jeśli są to chyba niekompletne sam bym wział sztuke 9400mp do 500pln :)

 

9835, 9855

 

do 500pln te modele nie sądze chyba że wyglądające jakby ktos je nosił bez etui w kieszeni albo wrzucał do schowka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje zakup radia do 500zł, używanego o jak najlepszych właściwościach audio. Nie zalezy mi żeby radio miałe animacje windy i inne cuda (a jeśłi będzie miało to też mi nie przeszkadza), ważny jest dla mnie dźwięk i design i jak narazie w tych pieniądzach upatrzyłem sobie model DEH-P77MP od Pioneera

 

troche ogarnałem temat.. ale im dalej w las...

teraz zastanawiam się pomiędzy tymi radyjkami:

 

wszystkie łapią się w moim budżecie, ale naprawde niewiem które wybrać:/

kryteria to jak najlepszy procesor dźwięku, opcja SLA, i zmienne kolory podświetlenia (ale to już mniej istotne)

Jeżeli szukasz radyjka z prockiem to chyba musisz jeszcze raz zweryfikować swój pierwotny wybór , bo ten model raczej go nie zawiera , albo inaczej- mnie nie udało się go uruchomić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz radyjka z prockiem to chyba musisz jeszcze raz zweryfikować swój pierwotny wybór , bo ten model raczej go nie zawiera , albo inaczej- mnie nie udało się go uruchomić :wink:

hehe, wiem że zapuściłem się w rejony dla mnie dotychczas nie pojęte ale uczę się i może na końcu nie kupie czegoś z czego nie byłbym do końca zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby 500zł mało na radio z procem? Na naszej giełdzie masz 2 sztuki 9833 , jedna lekko ponad 500 ale masz 30 dniową gwarancję , no a druga 480 .

 

PS: na aukcji pionka 9300 jest napisane "radio sprawne" i oby nie chodziło o to że to tylko TUNER jest sprawny , a CD już niekoniecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuje zakup radia do 500zł, używanego o jak najlepszych właściwościach audio. Nie zalezy mi żeby radio miałe animacje windy i inne cuda (a jeśłi będzie miało to też mi nie przeszkadza), ważny jest dla mnie dźwięk i design

 

A jakiej Ty muzy słuchasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALPINE CDA-9855R ten faktycznie super ale ponad mój budżet

ALPINE CDA-9835R ten też troche za drogi

ALPINE CDA-9833R ten mieści się w budżecie na styk, a co powiecie o pozostałych?

 

ALPINE CDA-9853R ten to jakieś uboższe 9855???podoba mi sie i jest w czołówce

ALPINE CDA-9812RB o tym też dobrze piszą

ALPINE CDA-7893R a ten troche oldskkulowy i też mi sie podoba:)

 

A jakiej Ty muzy słuchasz?

ciezkie brzmienia rock metal. pop rowniez i troche hip hopu. elektronicznej prawie wcale..

 

pokaż mi kto do 500pln sprzedaje te modele bo jeśli są to chyba niekompletne sam bym wział sztuke 9400mp do 500pln :)

takie jest na allegro http://allegro.pl/rarytas-pioneer-deh-9400mp-dla-fanatyka-za-grosze-i2170428578.html

do naprawy...

 

 

do 500pln te modele nie sądze chyba że wyglądające jakby ktos je nosił bez etui w kieszeni albo wrzucał do schowka :)

post-7818-0-88992000-1330980837_thumb.jpg

post-7818-0-71994600-1330980898_thumb.jpg

post-7818-0-51366700-1330980907_thumb.jpg

post-7818-0-81660200-1330980918_thumb.jpg

post-7818-0-58834500-1330980928_thumb.jpg

post-7818-0-44974300-1330980944_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezkie brzmienia rock metal. pop rowniez i troche hip hopu. elektronicznej prawie wcale..

 

No to ja Ci namieszam jeszcze trochę w głowie...

Może coś ze stajni JVC? JVC lubią ciężkie brzmienia - twardy i szybki bas...

JVC KD-SHX751 jest tu na giełdzie - to bardzo dobre i nie doceniane u nas radio.

poszukaj jeszcze KD-SH9103 lub KD-SH9104, a jeszcze lepiej KD-SH9101 (ale to chyba nie znajdziesz poniżej 500 PLN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...