Skocz do zawartości

Morel supermo + CDM-55 + Genesis B40


Gość groH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy B40 jest w stanie uciągnąć taki zestaw? Pasywne cięcie... Gienek ma niby tylko "20W" i nie wiem czy poradzi sobie z takim duetem. Ewentualnie co w cenie okolo 400zl można by zapiąć pod te glosniki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę, że jednak zdania są podzielone... Pan piekieł twierdzi, że rewelacji nie będzie... Może w takim razie, szanowny Pan zaproponuje ze swojej strony "ciekawszą" końcówkę mocy ogarniającą ten duet chociaż "przeciętnie"...

 

BTW: oczekuję, że tweet i mid zagrają na miarę swoich możliwości :wink: Rzecz jasna, mam na myśli wyżej wspomniany budżet.

 

"Moderatory" proszę o poprawę tytułu tematu, bo mi się "palcy omsknęli" podczas dziergania tematu. Sobota? :wink2: A nie, przecież mamy.... no właśnie... post...adwent?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się obecnie nad tweeterem, bo woofer jest, średniak też... Mam zagwozdkę. czy wybrać LS29, czy Supremo, no i czy "gieniusz" sobie poradzi z sekcją wymienioną wyżej, czy może celować w coś innego w tej mamonie... Po weeku B40 byłby do wzięcia, ale naj sam pierw chciałem zaczerpnąć opinii fachowców, lub potencjalnych testerów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz jasna, mam na myśli wyżej wspomniany budżet.

 

będzie ciężko, bo do M1 czy A1 trochę brakuje, jakieś 200 zł minimum.

Ważne żeby Tobie się podobało - sprawdź jak gra jeśli masz wcześniej możliwość podpięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli M1 uda się ustrzelić do 800zł to biorę od ręki :) Ostatnio zauważyłem, że parcie na ten piec wywindowało cenę co naj mniej 3 krotnie, biorąc pod uwagę wspomniany przeze mnie budżet :) Niestety nie mam możliwości odsłuchu całości. B40 mogę "tylko" kupić po weeku, a tweeter dotarłby później... Stąd me pytania :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie morel fajniejszy

ja bym się nie zastanawiał

zresztą długo się nie zastanawiałem :wink2:

Ja też zmieniłem na testy LS29 na niższy model Morela niż Supremo ( mt23 ) i stwierdzam jest lepiej :) zasilany Gienkiem SA50 ...........

 

 

ps. nowy model wyszedł CDM 55 ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem na testy LS29 na niższy model Morela niż Supremo ( mt23 ) i stwierdzam jest lepiej

No bez przesady ... albo miałeś totalnie nie ogarnięty system , albo jesteś głuchy na jedno oko :P , miałem oba i bez jakichkolwiek wątpliwości MT23 nie ma szans zagrać jak LS29 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. nowy model wyszedł CDM 55 ? :)

a czytał caly temat czy tylko tytuł i 1-szy post??? :P

 

"Moderatory" proszę o poprawę tytułu tematu, bo mi się "palcy omsknęli" podczas dziergania tematu. Sobota? :wink2: A nie, przecież mamy.... no właśnie... post...adwent?...

 

tez bym sprobowal supremo zamiast tec'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Dj Darecki dnia 04 marzec 2012 - 10:15 napisał

zmieniłem na testy LS29 na niższy model Morela niż Supremo ( mt23 ) i stwierdzam jest lepiej

No bez przesady ... albo miałeś totalnie nie ogarnięty system , albo jesteś głuchy na jedno oko :P , miałem oba i bez jakichkolwiek wątpliwości MT23 nie ma szans zagrać jak LS29 ...

NIe ważne co miałem , dla mnie ważne że zagrał lepiej .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Temat na razie stoi, ponieważ szukam średniaka do współpracy z Supremo. Szukam czegoś co zgra się ładnie z tweeterem i nie bedzie problemu z montażem np na słupku. Widzialem u stanec'a rs 802. ładnie się prezentuje, ale w słupek chyba nie da rady tego zamontować żeby szyby nie zasłaniało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat na razie stoi, ponieważ szukam średniaka do współpracy z Supremo. Szukam czegoś co zgra się ładnie z tweeterem i nie bedzie problemu z montażem np na słupku. Widzialem u stanec'a rs 802. ładnie się prezentuje, ale w słupek chyba nie da rady tego zamontować żeby szyby nie zasłaniało.

A ukierunkowanie tez podporządkujesz tej dewizie , czasami trudno sprostac wszystkim wymogom .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o CDM88. Ciekaw jestem, czy grają tak samo jak CDM54?

 

Niestety zdaję sobie sprawę, że może być problem z osadzeniem obu głośników w słupkach, tym bardziej, że lubię, jak tweetery grają w twarz... Zastanawia mnie, czy umieszczac tweeter i sredniak na jednej płaszczyźnie, i wtedy bawić się ukierunkowaniem, czy może kręcić każdym głośnikiem z osobna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zdaję sobie sprawę, że może być problem z osadzeniem obu głośników w słupkach, tym bardziej, że lubię, jak tweetery grają w twarz... Zastanawia mnie, czy umieszczac tweeter i sredniak na jednej płaszczyźnie, i wtedy bawić się ukierunkowaniem, czy może kręcić każdym głośnikiem z osobna?

A co ma odpowiadac za kształtowanie sceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...