Skocz do zawartości

Co porabiacie w pracy mile widziane foto:)


crazy_88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

K@mil, my dowiadujemy sie z dnia na dzien ktore boisko robimy hehehe

Teraz zola mi napisal ze mozna by sie spotkac gdzies i bardzo chetnie z tym ze ja tu bede jeszcze 2dni napewno chyba ze pogoda sie zdupi, moge gdzies podskoczyc albo jak masz niedaleko to wpadnij pod szkole lukniesz sobie przy okazji jak to wyglada.

Teraz jestem w Hotelu Duet ul.Techników 33

Napisz mi K@mil, gdzie mieszkasz to moze ja podskocze do Ciebie jakos

pozdro

 

[ Dodano: 2009-11-23, 19:33 ]

mastah22, dzisiaj hehe zajebista tu 'byla' pogoda bo juz teraz pada ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
ale za to jakim sprzętem HR 4011 lub 4002 jak dobrze widzę :)

4011c. Nauczyłem się doświadczeniem że innej klasy sprzętem w żelbetonie nic nie zdziałam :) A poza tym mam zaufanie do tej firmy i wszystkie elektro-narzędzia mam Makity, nigdy mnie nie zawiodły choć nie mają lekko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
ale za to jakim sprzętem HR 4011 lub 4002 jak dobrze widzę :)

4011c. Nauczyłem się doświadczeniem że innej klasy sprzętem w żelbetonie nic nie zdziałam :] A poza tym mam zaufanie do tej firmy i wszystkie elektro-narzędzia mam Makity, nigdy mnie nie zawiodły choć nie mają lekko.

 

Tu się zgodzę w 100%. Sam używam zestawu wkrętarek (nie pamiętam modelu) zwykła i tzw. tyrkotka. Jedyny minus to cena ale jak człowiek chce coś na lata to jak najbardziej polecam. AAA i bateria się ładuje 25 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez sie troche tych zawodow uzbieralo :D

Najpierw handlowalem - pewnymi produktami nie moge napisac czym ale Poznaniacy beda wiedziec bo to jest najpopularniejsze na "BEMA"

 

Pozniej szkolilem akwizytorow - zwala - namawianie ludzi do tego zeby pracowali za ciebie - MLM

 

Budowlanka / wykonczeniowka ale to nie dla mnie nie lubie rano wstawac :D

 

Najdłużej handlowalem telefonami i akcesoriami GSM , troche tez serwisu tam chociaz dobrze placili a czego nie zaplacili to sam dorobilem ale przyszedl kryzys i.....

 

PO tym sie obrazilem na prace dla kogos i....

Otwieram kolejny , typowy osiedlowy sklep spozywczy.... mam nadzieje ze za jakies 6miesiecy juz nie bede musial sie nim zajmowac , wtedy otworze kolejny i za to co zarobie mam zamiar zbudowac jakiegos DEMO-CAR i za 2-3 lat skromna montarzownie CA razem z salonem sprzedazy :D Ale to przyszlosc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sprzedawca-magazynier ASO VW Płock :rotfl: Jak sama nazwa stanowiska mówi, sprzedaję i zarządzam częściami na magazynie.

 

Wcześniej był kierowca InterCars. Od czegoś trzeba było zacząć :rotfl:

 

Praca jak praca, zawsze się nie chce :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Kierownik zmiany w fabryce uszczelek do lodówek. Kupa odpowiedzialności, a kasa gówniana. Ale jest papier (doświadczenie), tzn w wieku 25 lat mieć 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym. Do tego szkoła (dopiero zacząłem, bo wcześniej nie było takiego kierunku) wsb Wrocław- Zarządzanie Produkcją. Czekam na jakieś fajne stanowisko w jakiejś lepszej firmie, bo tutaj jest syf straszny. Może ma ktoś jakieś stanowisko dla mnie??? :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

A ja prasuje w Pogotowiu Ratunkowym :D kasa jest dobra tylko tyle ze musze wszystko sam opłacac ubezpieczenie, urzad skarbowy itd. takie sa uroki pracownika kontraktowego :zdegustowany:

Ale szykuje sie pojsć do Policji :D o ile sie uda :dontgetit:

 

Tu fotka jak cieżko pracuje :D

 

http://obrazki.elektroda.net/41_1284765279_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja coś od siebie :rolleyes: Troche tej pracy było a mianowicie najpierw w czasach szkolnych w wakacje dorabiałem w lesie ( dygałem wały drewna ) :cwaniak: Później kierowca busa woziłem ciepłe lody na wschód i południe kraju, w nie dawnej przeszłości "Jeremias" Gniezno jako lakiernik systemów kominowych, a ostatnie 2 lata to budowlanka. Najpierw posadzkarstwo, ocieplenia a teraz grzebie jako murarz i to mi się najbardziej podoba :super: Z tego co zauważyłem jest tu kilku budowlańców może stworzymy jakąś brygadę??

A i sezonowo jeżdżę na zbiory borówki amerykańskiej do Niemiec :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...