Skocz do zawartości

Jaką skrzynię aby uzyskać potężny bass?


luki20pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ogarniam jak można nie wiedzieć gdzie ma się aku

jak sie nie ma jeszcze samochodu to mozliwe

jakbys jeszcze nie doczytal to autor czeka na odbior nowego samochodu

 

3.6 V6 więc pewnie z racji sportowych aspiracji aku jest z tyłu aby wyrównać masę.

raczej miejsca zabraklo :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

raczej miejsca zabraklo

 

Jak by chcieli to by nie było z tym problemu. Większość samochodów które ma aspiracje do szybszej jazdy ma aku z tyłu i to żadna nowość. Pamiętajmy że były kiedyś Passaty W8 i tu faktycznie mogło by nie być miejsca :)

I umknął mi fakt że kolega dopiero czeka na odbiór auta więc się nie gniewaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm chyba nie łapię. masz wersję 2.0tsi i akumulator z przodu? czy akumulator z tyłu?

co do remota to jak tam chcesz. od zapalniczki też będzie, ale pamiętaj że zawsze po przekręceniu kluczyka wzmacniacz będzie się uruchamiał, chyba że dasz jakiś pstryczek elektryczek :wink:

 

 

Jak wspomniałem w innym temacie dotyczącym podłączenia systemu przez konwerter RCA samochód odbieram w kwietniu i dlatego wszystko na razie organizuje w ciemno :) Co do aku to w wersji V6 nie zmieścił się pod maską obok 3.6-litrowego silnika i został umiejscowiony w bagażniku, a w wersji 2.0 tsi został upchnięty pod maską. A co do remote to o to chodzi żeby przy zapłonie sprzęt się załączał. Nie jeżdżę bez muzyki :) A pstryczek w takim samochodzie chyba nie na miejscu. przyzwyczaiłem się do automatycznego wyłączania wzmacniacza i pewnie bym kilka razy rozładował aku przez zapominanie o pstryczku :)

 

W przypadku remote wystarczy że pod jakąś końcówkę do zapalniczki podepnę kabelek do plusa as minus mogę zostawić?

 

Jak by chcieli to by nie było z tym problemu. Większość samochodów które ma aspiracje do szybszej jazdy ma aku z tyłu i to żadna nowość. Pamiętajmy że były kiedyś Passaty W8 i tu faktycznie mogło by nie być miejsca :)

I umknął mi fakt że kolega dopiero czeka na odbiór auta więc się nie gniewaj :D

 

Może masz rację ale na zdjęciu silnika 3.6 V6 widać że nie ma miejsca już na akumulator ;) Widocznie dla projektantów VW 2.0 to jeszcze nie auto sportowe .Nie gniewam się, sam bym pomyślał gdybym nie doczytał: "Co za ćwok, nie wie gdzie ma akumulator? " :D

 

jak sie nie ma jeszcze samochodu to mozliwe

jakbys jeszcze nie doczytal to autor czeka na odbior nowego samochodu

 

Dzięki za wsparcie ;)

 

raczej miejsca zabraklo :lol:

 

Też tak myślę :) Toć to prawie 4 litry, gdzie to pod taką maską upchasz

 

VOICE KRAFT ...postaw na jakość

 

To hasło to chyba jakaś ironia co? :) Voice Kraft to ma chyba politykę wiodącą w drugą stronę, nie w jakość??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik luki20pl dnia 05 marzec 2012 - 09:20 napisał

To hasło to chyba jakaś ironia co? Voice Kraft to ma chyba politykę wiodącą w drugą stronę, nie w jakość??

 

 

W żadnym wypadku! Lepszych pieców nie miałem niż te z VK

 

0_o ? A Ty co ? VK sprzedajesz ze śmiesz się to nazywać wzmacniaczem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0_o ? A Ty co ? VK sprzedajesz ze śmiesz się to nazywać wzmacniaczem ??

 

Wzmacniacz jak wzmacniacz, zasada działania taka sama, przeważnie kopia jakiegoś innego znanego wzmaka, tyle co żywotność i wykonanie może nie stać tutaj na najwyższym poziomie. Nie mówię że kopiują tutaj jakieś super highendowe oldschoolowe klocki, ale te nowsze made in china. Ja do elektroniki VK nie mam zastrzeżeń w stosunku do ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebek88 tak myślalem :) stworzyleś to konto aby prowokować (wcześniejsza moja wypowiedz miała Ciebie sprowokować bym mógł upewnić się w tej teorii :D ) Jeśli uważasz ze te wzmacniacze potrafią grać to nie wiem gdzie Ty masz uszy... Na początku mojej przygody rózne wynalazki testowałem. Był tam Carpower HPB 602, magnaty classic, pozniej z czasem doszły peingi FIRST'y i VF i powiem tak...

 

CP z nowszej lini HPB (chiniczyki) grały najlepiej na subie choć i tak cholernie lipna kontrola i moc zawyzona znacznie..., pozniej magnat z serii classic chyba 360 który dało sie zmusić do budżetowego grania na przód jeśli chodzi o woofery, pod subem tylko buczał a tw koszmar... Najlepiej z tego wszystkiego wyszły Peingi B2 i A4 (te takie duze czarne lub srebrne z czaszką zalezy od patrii) Była i moc choć tez zawyzona ale juz w miare konkretna, na wooferach to grało całkiem całkiem, tw jakoś tak "dziwnie grał" czy to spokojny czy ostry zaczynał grać "specyficznie" choć bylo znacznie lepiej niz na wczesniej wymienionych...

 

NA KONIEC - Podpinałem VK i Firsty w róznych kombinacjach by coś z nich wyciągnąć czy moc, czy lepsze brzmienie i wiecie co ? Przeciętne radio lepiej brzmiało i radziło sobie z głosnikami to po prostu była masakra wiec wypowiedzi sebek88 mozna TŁUMACZYĆ TYLKO TROLOWANIEM NA FORUM :)

 

LightSound - To nawet nie są kopie to jest robione coś byle grało, byle oparte na zasadach działania z duzym +/-. Widziałes flaki wzmacniaczy VK ? 2/3 pusto, kabelki liche, cyny mikroskopijna ilość. Po prostu kaszka... Ale nie chodzi jaką co ma elektronike jakie wrazenie robi ! bo i tak dziady palą się jak szalone przy ich 100% mozliwosci... (na pograniczu przesteru)

 

PS "Mojej profi instalce VK nie dorasta nikt do pięt" to jest główny dowód na TROLOWANIE :P

 

Jakby tak było to byś juz cos wygrał jakieś zawody, ktoś by Cie znał, pochwaliłbys sie nią, byś musiałbyc bardzo osłuchany (czyli nawiązac kontakty z ludzmi którzy choćby mogliby potwierdzic ze cie znają widzieli itp a coś mi sie wydaje ze nikt by tego nie potwierdził :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się popłaczę ale ze śmiechu bo aż przykro się patrzy na fakt jak się pogrążasz pisząc te głupoty. Masz racje założyłem konto prawie 2 lata temu tylko po to aby dziś trolować Ciebie na forum :rotfl: Bardzo cieszę się że bawiłeś się Firstami, VK czy innymi chińskim budżetowym chłamem i na Boga człowiek ogarnij co to jest ironia bo już serio nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Wiesz co to jest trolowanie? Bo jak na razie ty nieudolnie próbujesz trolować podśmiewając się bądź o zgrozo biorąc na poważnie mój podpis o VK. Dla Twojej informacji żadnego pieca z wymienionych przez Ciebie marek nawet nie widziałem na oczy i nie mam aspiracji do startowania na jakiś zawodach bo wszystko co robię w samochodzie jest tylko i wyłącznie z przyjemności i dla mnie. Chodź może i mógł bym wystartować i zdobyć miejsce bliskie podium chodź nie wiem bo nigdy się tym nie interesowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LightSound - To nawet nie są kopie to jest robione coś byle grało, byle oparte na zasadach działania z duzym +/-. Widziałes flaki wzmacniaczy VK ? 2/3 pusto, kabelki liche, cyny mikroskopijna ilość. Po prostu kaszka... Ale nie chodzi jaką co ma elektronike jakie wrazenie robi ! bo i tak dziady palą się jak szalone przy ich 100% mozliwosci... (na pograniczu przesteru)

 

jak każdy producent ma swoje udane i mniej udane konstrukcje. Większośc to chłam, tak jak piszesz - ale niektóre są ok. Miałem 4 kanałówkę VB950 to w środku normalna konstrukcja, moc faktyczne 4x75W przetwornica dawala 2x30V na wyjsciu. Mam dalej panel od suba domowego VK i spisuje się bdb, ma mocy więcej niż producent pisał. Tak samo te małe 70W paneliki do subów po 35zł - owszem, przetwornica jest, 2x24V mocy 70W działać działa mimo iż pałują go sami amatorzy. Tak że jestem pod wrażeniem tego, że za pare groszy się opłaca w ogóle to składać i to działa.

 

Z tych chinczyków to powiem szczerze - chińczyki idą do przodu, patrząc na perszinga czy inne firmy jak np. KrugerMartz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek88 - To pisze się sprostowanie ze to zart bo na prawde nie brzmi jak zart i az prosi się o "agresywną" konfrontacje... Kłamstwo 100 razy powtórzone zmieni się w prawde... i nie daj Bóg niech ktoś akurat to przeczyta i weznie to do serca a pozniej jeszcze zacznie mówic ze na tym forum "jeden mONdry" powiedział ze jednak to jest hajend i... jesli tak to spox :P

 

LightSound - Wg mnie i tak nie są warte swojej ceny te VK i Firsty itd. Swojej ceny warte są wlasnie peingi 2H i A4 1K ( i tego typu odmiany jak BRANSON i KRUGERMARTZ)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może zmienię temat? :) Fakt, sam zacząłem. Ale ja też zaczynałem od skrzyń VK, Manta, potem Peying, następnie JBL.

 

Każdy ma swój gust. Ale cena często świadczy o jakości... Tak to już jest.

 

Ale może ktoś mi powie czy wystarczy remote podpiąć do plusa w końcówce do zapalniczki aby to działało jak należy? Wiem że w teorii tak ale wolę spytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak wolałbym wyprowadzić sobie sterowanie wzmaka z zapalniczki, żaden problem wpiąć się w przewód pod boczkiem, a pstryczka nie wyłączysz w najmniej oczekiwanym momencie i więcej zachodu:)

 

No właśnie a ja od 3 lat jeżdżę z sterowaniem podpiętym pod zapalniczkę i ciężko mi będzie się przyzwyczaić do pstryczka. Remote podpiąłem pod sam plus w końcówce do zapalniczki i nie bawię się w pstrykanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a ja od 3 lat jeżdżę z sterowaniem podpiętym pod zapalniczkę i ciężko mi będzie się przyzwyczaić do pstryczka. Remote podpiąłem pod sam plus w końcówce do zapalniczki i nie bawię się w pstrykanie :)

 

Nie radzę robić przełącznika - wystarczy raz zapomnieć wyłączyć, wzmacniacz będzie pracował w trybie "standby", ale będzie nadal pobierał prąd, na tyle duży, żeby rozładować przeciętny akumulator po 24H nie używania. Więc przyjdziesz, chcesz odpalić a tu lipa :)

 

Dlatego, lepiej już do zapalniczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt z tym zapominaniem bo sam tak miałem kiedyś :). Suma 3 wzmacniaczy pobiera w trybie "standby" jak to określileś ok 6A PPI 1000.4 RF 500a2 i DENON DCA 500 wiec po ok 8H przeciętny aku 55Ah siada na tyle by nie dało się odpalić auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę robić przełącznika - wystarczy raz zapomnieć wyłączyć, wzmacniacz będzie pracował w trybie "standby", ale będzie nadal pobierał prąd, na tyle duży, żeby rozładować przeciętny akumulator po 24H nie używania. Więc przyjdziesz, chcesz odpalić a tu lipa :)

 

Dlatego, lepiej już do zapalniczki.

 

 

Też mi się tak wydaję. Poza tym jakoś mi nie pasuje pstryczek w takim aucie. Poza tym do wzmacniacza mam pilot do basu więc jeżeli chcę to reguluję sobie moc gdy nie jadę sam:) Ale zazwyczaj jeżdżę sam z muzyką na 50% głośności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...