Skocz do zawartości

Mocne Woofery do komory zamkniętej 11,5 - 12 Litrów


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że wypożyczę od Ciebie 15nastki i zobaczę co one zagrają :P:)

 

To z tym to może być trudno, bo juz Warszafka się o nie upomniała... :chytry:

Na wiosnę , mogę Ci pomóc w, któryś weekend i pobawić się z boczkami albo zapraszam do mnie, piła stołowa do drewna jest, wyrzynarka jest, frezarka jest, ścisk jest, szlifierka oscylacyjna i szachlówki również, więc tylko trochu wikolu, kawałek dechy i chęci... Raczej można mówić o braku kosztów... :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na wiosnę , mogę Ci pomóc w, któryś weekend i pobawić się z boczkami albo zapraszam do mnie, piła stołowa do drewna jest, wyrzynarka jest, frezarka jest, ścisk jest, szlifierka oscylacyjna i szachlówki również, więc tylko trochu wikolu, kawałek dechy i chęci... Raczej można mówić o braku kosztów...

Dzięki dzięki :) Nie omieszkam skorzystać :) We dwoje zawsze lepiej :)

 

Bardziej chodzi mi o test 15nastek, czy nie odnajdą się one w małych pełnych drzwiach. Co do drzwi moich to tylko boczki muszę zrobić i mam finish :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z tymi kappami u Marcina :)

Jak Audi wyjeżdżało w dziewiczy rejs do Słubic to wcale źle nie grało :wink:

 

Przecież to już "tradycja" ,że jak nie ma o czym pogadać to można wskoczyć trochę na plecy Trucka, ale jeśli poprawia to komuś choć trochę nastrój, to na zdrowie, sam święty nie jestem więc.. :wink:

 

Tylko później Marcin się z kappami pokłócił chyba i mała separacja w związku była :rotfl:

 

Ostatnia rzecz do jakiej mogło się przyczepić w tym aucie świeżo po odbiorze, to praca WF, ale panowie chyba nie bierzecie jednego pod uwagę... Przez ten czas system swoje wyhulał setki h, w podróżach, a nie po pół h dojazdu do pracy... Więc i może swoje 5 gr dołożyło trochę mniej sztywne zawieszenie w Kapiszonach...

Oczywiście nie odżegnuję się ,że w celu "wzbogacenia doświadczeń" trochę się bawiłem instalacją (nie żałuję, coś tam w czuprynie pozostało) a ,że raz z lepszym raz z gorszym efektem... Na księżycu także za pierwszym podejściem nie wylądowali.. :wink2:

 

ps. Natomiast na moją obronę niech pozostanie jedna kwestia, że ori memorka "Józkowa" była cały czas zachowana jako bezpieczny port, do którego się wraca po burzy... :wink::hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...