Skocz do zawartości

Mocne Woofery do komory zamkniętej 11,5 - 12 Litrów


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

odgrzeję kotleta - tak sobie teoretyzuję o komorach i coś bym dobrał do aliante 10' w klozecie i helix p203 na sredniaku + ss d3004/60200 na górze... dużo kicka mile widziane, średniak chyba stosunkowo nisko schodzi, jeśli to ma znaczenie. Prądu dostaną prawdziwe 2x150W, wielkość komór do ogarnięcia (miejsca jest sporo)... W czym się rozglądać, czego słuchać? Tec? Jakie wf lubią komory, oprócz wymienionych w tym temacie(na pewno kojarzę revelatory i kappa perfect)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest ktoś kto przerobił już temat aplikacji revelatorów 18 w komory?

Miałeś przecież w 15L w Citroenie na europie

Idealne musi z czegoś wynikać :hyhy:

Z odsłuchów , w 12L miał , większe braki w dole rejestru , przy 20L ciągnął się , optimum jest 15L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to też oczywiście fakt , ale trzeba przyjąć jakieś założenia , aby potem móc je modyfikować , masz jakieś inne przemyślenia czy też kierunek działania dla kolegi co do SS 185mm ?

Jak będę miał to mu powiem :wink: , ale zanim nie sprawdze, to nie napiszę o opty :wink: /ide :wink: alnym rozwiązaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spod czapki CA i tych normalnie kosztujących najlepiej sprawdziły mi się Dego SP6.5 MW. Zarówno w 2 jak i 3 drogach.

 

Cześć, fajnie ,że zajrzałeś, a jeśli nie ograniczać się wyłącznie do CA?

Co jeszcze sprawiło na Tobie Michał dobre wrażenie? Trochę tych komór się nasłuchałeś i narzeźbiłeś więc chętnie wysłucham Twoich opinii.

 

masz jakieś inne przemyślenia czy też kierunek działania dla kolegi co do SS 185mm ?

Misja Foka :D

 

Jak będę miał to mu powiem :wink: , ale zanim nie sprawdze, to nie napiszę o opty :wink: /ide :wink: malnym rozwiązaniu.

 

Bury, Ty to jednak jesteś udany. :)

Jeszcze nawet komór nie mam skończonych, więc trudno cokolwiek wyrokować nie znając pojemności finalnej kickpaneli, owszem pierwotnie myślałem o jakiś 18 kach(revelatorach) lecz nie koniecznie, pierścienie są wytoczone tak z nierdzewki ,że przyjmą i revelatora i zwykłą 16kę, nie ograniczałem się.

 

ps. Jeszcze ani słowo nie padło między mną a Naka o wooferach, jest jeszcze wiele innych kwesti do rozwiązania, zanim w ogólne padnie ten temat w rozmowach na tapetę, dlatego się uśmiałem , że wywaliłeś takie pytanie jak zwykle dla Ciebie elokwentnie, jakie typy dla mnie na Naka... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał to mu powiem :wink: ,

W warunkach domowych idealną pojemnoscią dla tego przetwornika jest 15 L , sprawdza się w samochodzie znakomicie , co też jest potwerdzone testami .

ale zanim nie sprawdze, to nie napiszę o opty :wink: /ide :wink: malnym rozwiązaniu.

No to idz i testuj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to idz i testuj :D

 

Wy to jednak kochacie poprzeciągać linę między sobą...

 

ps. Przewalić 20 głośników to może młody instalator, szukając złotego środka, myślę ,że Nakamichi, wystarczy ,że uruchomi odpowiednią szufladkę z doświadczeń przeszłości w głowie i wrzuci odpowiedni głośnik aby utwierdzić swoje pierwotne typy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdza się w samochodzie znakomicie , co też jest potwerdzone testami .

Sam juz nie wiem , czy masz trudność z czytaniem , czy z ..........

 

Naście osób zrobiło komory pojemności identycznej jak moje, ale nikomu nie zagrały tak samo , w tym tez nie brakowało buczących i bez zejścia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba cały w tym pic, oddając auto w ręce osób typu Nakamichi czy Pan Siwy, tudzież Mehow, że owszem ma to swoją cenę, ale nikt nie uczy się rzemiosła na Twoim aucie i korzysta się z ich wieloletniej wiedzy.

Ja już się zmęczyłem chodzeniem po omacku i przewalaniem klocków. Ma... grać. Nic więcej i nic mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ?

Pół godziny :)

Sam juz nie wiem , czy masz trudność z czytaniem , czy z ..........

Widzę żę moje trudności są niczym przy twoich ...

trzeba przyjąć jakieś założenia , aby potem móc je modyfikować

 

Chyba cały w tym pic, oddając auto w ręce osób typu Nakamichi czy Pan Siwy, tudzież Mehow, że owszem ma to swoją cenę, ale nikt nie uczy się rzemiosła na Twoim aucie i korzysta się z ich wieloletniej wiedzy.

Ja już się zmęczyłem chodzeniem po omacku i przewalaniem klocków. Ma... grać. Nic więcej i nic mniej.

moim zdaniem optymalne względem grania , nieoptymalne względem kieszeni :) . Choć czasam więcej wtapiamy w nasze testy niż wyszło by u W/W panów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam juz nie wiem , czy masz trudność z czytaniem , czy z ..........

Widzę żę moje trudności są niczym przy twoich ...

 

Wyświetl postUżytkownik bury22 dnia 27 grudzień 2012 - 16:19 napisał

trzeba przyjąć jakieś założenia , aby potem móc je modyfikować

 

 

Czyli taki "ideał " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury, Ty to jednak jesteś udany. :)

Jeszcze nawet komór nie mam skończonych, więc trudno cokolwiek wyrokować nie znając pojemności finalnej kickpaneli, owszem pierwotnie myślałem o jakiś 18 kach(revelatorach) lecz nie koniecznie, pierścienie są wytoczone tak z nierdzewki ,że przyjmą i revelatora i zwykłą 16kę, nie ograniczałem się.

 

Truck szczerze powiem że nie wiem o co chodzi :D , nigdzie nie była poruszana kwestia twoich komór :)

 

Czyli taki "ideał " :)

Czepiasz się słowa , ale wyjaśnie Ci bo możę nie ogarniasz . Ideałem jest 15L które gra w domu , przełożenie tego do samochodu jest inną kwestią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć czasam więcej wtapiamy w nasze testy niż wyszło by u W/W panów .

 

Radek, weż Ty się ogarnij, zwłaszcza w dzisiejszych czasach kiedy kupiłbyś głośniki typu revelator odsłuchał i chciał sprzedać jako praktycznie nowe a ludzie( z braku kasy/takiej a nie innej sytuacji w robocie , lub pazerności) powiedzą Ci ,że owszem dadzą Ci np za parę revelatorów 600 zł, to ja dziękuję za takie testy.... Nie stać mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ideałem jest 15L które gra w domu , przełożenie tego do samochodu jest inną kwestią.

 

Pizdraczysz... :)

 

idealną pojemnoscią dla tego przetwornika jest 15 L , sprawdza się w samochodzie znakomicie , co też jest potwerdzone testami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...