Skocz do zawartości

nie mogę wejść na czat


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mehow, jak można używać IE? Ta przeglądarka nie ma nic wspóknego z obowiązującymi standardami, a bynajmniej zawsze jest do tyłu lub stosować trzeba w kodzie różne wynalazki, aby w IE działała dana rzecz :]

 

Zainstaluj sobie Chrome, FireFox lub Opera.

 

Pytanie też jaka licencja czata jest wykupiona tutaj... IP Board aktualnie gratis oferuje 5 userów, a za dodatkowe płaci się licencje. No chyba że ktoś w kodzie pogrzebie to można ograniczenie wyłączyć, chyba, że ten czat korzysta z zewnętrznego serwera - taka informacja się pojawia po wejściu do czatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna pomoc zmiana przeglądarki, sciagnij ktoraz z wczesniej wspomnianych, na pewno bardziej Cie przekonają :)

 

 

http://www.scamtypes.com/wp-content/uploads/2008/12/security-flaw-ie7.jpghttp://www.paulohsms.com/wp-content/uploads/2011/03/troll-internet-explorer-fail.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mehow, jak można używać IE? Ta przeglądarka nie ma nic wspóknego z obowiązującymi standardami, a bynajmniej zawsze jest do tyłu lub stosować trzeba w kodzie różne wynalazki, aby w IE działała dana rzecz :]

 

 

 

IE9 jest dobrą przeglądarką, to już nie te czasy kiedy IE ssał... Jak znam życie to kolega nawet nie używał, a powtarza tylko bzdury. Mimo że głównie używam Chrome/Safari/Opera (w tej kolejności) to wolę zdecydowanie IE niż brzydką krowę (która dobra jest chyba tylko dla wd) w postaci FF. Głównie ze względu na problemy z kompatybilnością, wygląd, stabilność i szybkość.

 

p.s: "bynajmniej" nie oznacza "przynajmniej". Skąd się to bierze u ludzi, że nie znają znaczenia słowa, a go używają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IE9 jest dobrą przeglądarką, to już nie te czasy kiedy IE ssał... Jak znam życie to kolega nawet nie używał, a powtarza tylko bzdury. Mimo że głównie używam Chrome/Safari/Opera (w tej kolejności) to wolę zdecydowanie IE niż brzydką krowę (która dobra jest chyba tylko dla wd) w postaci FF. Głównie ze względu na problemy z kompatybilnością, wygląd, stabilność i szybkość.

 

p.s: "bynajmniej" nie oznacza "przynajmniej". Skąd się to bierze u ludzi, że nie znają znaczenia słowa, a go używają?

 

Drogi kolego o czym Ty w ogóle do mnie mówisz? Od 10 lat zajmuje się pisaniem skryptów dla stron WWW i wiem doskonale co oznacza IE... Na pewno nie można nazwać tej przeglądarki dobrą, a skoro taka jest to dlaczego nie odzwierciedla standardów W3C? Zawsze jest w tyle, albo do końca po prostu coś nie działa. Dlaczego ma kupę błędów jeśli chodzi o interpretowanie kodu? Może ta najnowsza ver. jest jako tako bo do IE8 to jest totalne nieporozumienie.... W IE9 poprawili wiele rzeczy, ale czy nadal są w pełni zgodni ze standardami - mam wątpiwości... Chyba że mowa o HTML5 - tutaj myślę, że w IE interpretowanie może być OK w IE9... Nie wiem, może niech wypowiedzą się mądrzejsi...

 

Co do słownictwa :D Nawet politykom zdarzają się wpadki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...