Skocz do zawartości

RF w Nissanie 300zx z32


RF.TEAM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Juz prawie skompletowalem wyposazenie do mojego nissana 300zx bede wsadzal w niego trzy piece starszego modelu niezawodnej serii wzmacniaczy RF X7 X3 X2 do tego mam dwie HX2,na przod cultowa serie FNQ tylko ze jeszcze szukam 13-tek do kompletu systemu.Do tego idzie 28band procesor dzwieku EPX2, wszystkim bedzie zadzila jednostka DVD RAV2, a prad podtrzymaja dwa jednofaradowe kondesatory.Chce wlozyc tez PS3 ale problem jest z monitorem na tyl bo miejsca brakuje :)

Co myslicie o tym co,mysle ze bedzie cool tylko jeszcze nie wiem kiedy to bedzie wszystko zrobione bo pracuje za granica a auto w polsce niestety :) .Cala instalacja zajmie sie kolega Ziemowit Wit z AUTO MUZA w zielonej gorze na ul. Dabrowskiego Ktorego goraco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem przez jakiś czas u siebie PS2. I katałem na wyświetlaczy bodajże 2,5" w radyjku :) I coś czuję, że PS2 do mnie jeszcze powróci, tylko na 7":)

 

Żeby nie było OT:

Czekam na projekcik. Już mi się podoba. Oby jak najszybciej realizacja...

 

pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci krotko zakochalem sie w tym aucie i niezamierzam go zmieniac przez dlugi czas :wstyd: Jako ze nyse mam od niedawna to z audio narazie nic nie dzialam chodz czesc sprzetu lezy w pokoju na polce i czeka ale puki co zajmuje sie autem a z funduszami zeby ogarnac wszystko na raz jak wiadomo ciezko.Paluje zaczac montaz w dlugie zimowe wieczory narazie mysle jeszcze nad doborem reszty klockow i jak to wszystko upakowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...