Skocz do zawartości

Spot Lubuski


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 408
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam. można wracać powoli do tematu... wracają cieplejsze masy powietrza... może więc czas się z domu ruszyć??

 

A jaha.

Myślę,że można faktycznie temat odświeżyć,bo zanim znów coś ustalimy to trochę czasu minie.

 

Ja,praktycznie poza 11.03,mogę w każdą następną niedzielę,czyli np.18,03 25.03 oraz 01.04.Miejsce dowolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś ubolewa aktywność i zainteresowanie lubuskich maniaków:) jak się obudzicie z zimowego snu dajcie znać :) tym czasem na myśl wpadła mi inicjatywa jakiegoś spotu połączonego z jakimiś innymi atrakcjami... dokładnie to myślałem o cieplejszych dniach i spocie zorganizowanym na np jakimś spływie kajakowym gdzie na końcu podróży jest specjalna przystań gdzie będą na nas czekać nasze auta i druga część zabawy już typowo piknikowa:) w razie chęci w tym kierunku jestem w stanie wszystko zorganizować jak też dać zdjęcia z trasy i miejsca ewentualnego pikniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Przy takim zainteresowaniu to może wezmy terminy na czerwiec :wink: albo ja z Oli-m standardowo się sami spodkamy. A tak na powaznie to mi jak zawsze termin pasuje kazdy na weekend. A jak nic unas nie wypali to sie przejade do wroscka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim zainteresowaniu to może wezmy terminy na czerwiec :wink: albo ja z Oli-m standardowo się sami spodkamy. A tak na powaznie to mi jak zawsze termin pasuje kazdy na weekend. A jak nic unas nie wypali to sie przejade do wroscka :)

 

Spoko pawlo,musimy poczekać. Lubuskie misie jeszcze się ze snu zimowego nie wybudziły:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i co w końcu się pobudziliście? :)

Proponuję w któreś sobotnie popołudnie się spotkać, ta sobota odpada jeśli o mnie bo śmigam do Sosnowca.

Sam spotykam się z chłopakami z Poznania, Wawy, Szczecina, a z Lubuskiego poza mamusą nie znam nikogo... Naprawdę u Nas taka bida z ludzmi i chęciami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee,paru zapaleńców jest,tylko leniwe to jakieś :).

Trochę nam ostatnio pogoda przeszkodziła w ustaleniu terminu,ale myślę że już o to obaw nie ma. Ciągle jestem jak najbardziej za.Pytanie tylko kto jeszcze i ewentualnie kiedy? Z mojej strony dopiero w czerwcowe weekendy jestem wolny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Łagów. Mniej więcej w połowie drogi dla każdego, fajny klimat, fajna atmosfera.

Jeśli to ma być czerwiec to piszcie kto ma chęć się spotkać. Zróbmy listę, a potem obgadamy komu i kiedy pasuje i jakoś znajdziemy złotą datę.

Mamusia, jak będziesz chciał przyjechać to pojedziesz ze mną, podjedziesz tylko, do Kostrzyna swoim i się zabierzemy. :)

 

Nie wiem czy już będą miał Bmkę skończoną, ale myślę ,że i babcia będzie fajna do odsłuchania, co prawda w innym już setup'ie niż na Sosnowcu, ale myślę ,że wcale nie gorszym jeśli chodzi o przyjemność ze słuchania...

Dojdą średniaki z braxa i jakiś sub(jeszcze nie wiem jaki, pewnie Rockford od Burego, ktory chcę pożyczyć) bo docelowo będzie DLS UR10, ale znajomi mi go przywiozą dopiero w Lipcu ze stanów jak będą lecieć do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łagów dla mnie jak najbardziej OK.nawet w ten weekend tam odpoczywam.Nie znam tylko konkretnego miejsca/placu co by parę autek ustawić no i żeby było nieco kameralnie:). Tu już tubylcy,albo stali bywalcy musieliby coś zaproponować,aczkolwiek jak będę tam na dniach i coś upatrzę,to skrobnę w tym temacie. O ile będę coś pamiętał:).

Coś mi się wydaje,że w większym gronie to chyba nie prędko tego spota zrobimy. Zainteresowanie spadło wraz z nadejściem pogody...

Truck-a którą furą się wybierasz na spota jeśli można wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bankowo babcią, a czy uda się na czerwiec z BMW nie wiem... Kwestia , ktory czerwca, bo auto odbieram za tydzień od rzemieślników i muszę je jeszcze postroić.

Z tego względu ,że chcę spróbować z układem mieszanym aktywno-pasywnym, to może trochę potrwać strojenie zanim zagra , tak ,że uznam ,że bez wstydu można ją puścić w świat...

Po co mi potem gadanie kogoś ,że niby F1ka na pokładzie a gra jak na piżdzingu? :)

Ale uwierz mi A6 gdy jest ogarnięta pod moje granie również zamiata zwłaszcza dynamiką, natarciem, nie jest to oczywiście auto dla kogoś ktu szuka mega walnięcia w basie, bo nie tam tkwi urok jej grania a raczej w szczegółach , srednicy no i wspomnianej dynamice.

Powiem tak... Jak ostatnio byłem na weekend na spocie nad morzem, to jechaliśmy coś zjeść do Międzyzdroi zabrał się ze mną Pavliq jego kobietka i Stanec, siedzieli z tyłu a jak im "j..ła" orkiestra symfoniczna z Piratów z Karaibów, to Kwiatuszek woła z tyłu "O kur... ale natarcie.." :)

 

 

ps. Pewnie zaraz Powałka mi etytuje posta za "mięcho" ale co będę pisał gładnie słówka, jak w dwóch słowach mogę oddać o co kaman? :rotfl:

 

Tylko jak ktoś zadeklaruje przyjazd to konkretnie "nie ma lipy" szanujmy swój czas i chęci.

Mi zalezy aby coś ruszyć u Nas w Lubuskiem ludziska, bo jak czytałem ten post to wcześniej zimą było za zimno, potem po kolei każdemu nie pasowało...

A jak się zrobiło ciepło, to zaraz będzie ,że ja nie mogę mi nie pasuje, nie mam kasy na paliwo etc...

Bez jajec panowie:) Na godzinkę czy dwie każdy wygospodaruje czas jeśli chce, a paliwo, to nie koszmar podjechać 40-50 km ze Swiebodzina czy Zielonej.

Więc jak dla mnie to tylko kwestia czy komuś się chce zobaczyć pogadać posłuchać trochę.

Wiadomo ,że mam się z kim zobaczyć czy spotkać, ale zalezy mi aby się i u Nas ruszyło w lepszą stronę, w końcu koszula bliższa ciału, a na tą chwilę trzymam lepiej ze Stolycą niż "swoimi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truck dzięki za propozycje, na pewno przemyśle, jak mnie będzie stać to pojadę swoim, jak nie to sie odezwe do Ciebie i mnie zgarniesz zgodnie z ofertą ;) Mi ten weekend średnio pasuje, ale później... jestem pozytywnie nastawiony do spotkania ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ja bym się nie wysilał oni tu tak juz od dobrego roku sie spocic chca .... i na tym sie konczy :) to nie to co u nas ....

 

Dlatego też uważam,że powinniśmy zarzucić jakąś datę w miarę realną i się w końcu zjechać.Jak przyjedzie 4-5 aut,trudno,będzie tyle ile będzie.Komu będzie zależało,albo faktycznie będzie mógł to przyjedzie. Trzeba w końcu rozdziewiczyć Lubuskie pod względem spotów CA.

Z mojej strony pada propozycja żeby wpaść np.jak pisze truck do Łagowa: np.17.06.2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale moj sprzet ktory posiadam pozostawia wiele do zyczenie w porownaniu do waszego

 

A co ma piernik do wiatraka? :) To ma być spotkanie, pogadamy posłuchamy poznamy się, a nie chodzi o jakiś "lans" na klocki...

 

Trzeba w końcu rozdziewiczyć Lubuskie pod względem spotów CA.

 

A jeszcze mam taką refleksję, że przecież nawet jak u kogoś nie gra, czy też stoi jakaś mała przeszkoda z kasą, to zawsze można się dogadać z kumplem z okolicy i wpaśc jednym autem razem we dwoje , wtedy już naprawdę mi nie mówcie nic o kasie za paliwo, bo więcej pewnie w piątek na jakieś piwsko wydacie;) , więc jak dla mnie to tylko kwestia chęci.

Mi pasuje 17.06. tylko jeszcze sprawdzę czy to akurat nie zbiega mi się z zawodami w Olsztynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...