Skocz do zawartości

Spot Lubuski


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Mi obojetnie o ktorej i kiedy ja sie jakos dopasuje wazne zeby na weekend i moze byc Sulechow lub Swiebodzin

flyman7 jak Ciebie interesuje to mam w aucie RF RFD 2110 w clozecie okolo 25 l spietego w 1ohm i podaje na niego 1 kw lub przy 4 ohm 880 wat.

Ciezko jest umnie z odsluchem gdyz radio mi zastrajkowalo i niechce oddac plyty :wsciekly: jak widze ze z terminem jestesmy w krzakach wiec moze mi sie uda naprawic je lub wjedzie zmieniarka albo cos nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 408
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i wygląda na to,że faktycznie trzeba będzie odłożyć spota na później. W takie mrozy to raczej średnia przyjemność.Z tego co widzę po prognozach,to nie wiem czy w ogóle w lutym uda się spotkać.Pozostaje nam czekać na lepsze czasy czyt. temperatury:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Nowego Tomyśla, do swiebodzina moge autostrada wiec sam bym chetnie sie sptkal z wami :) no ale tak jak wyzej... temp. na + musi byc

 

Spokojnie, nikt w takie mrozy nie będzie się spocił.BTW. Jak takie temperatury dłużej się utrzymają,to mi się do spota poprawki w aucie szykują.Tapicerki w drzwiach już się przypominają, aku poległ,regulator napięcia w altku klęknął...:)

 

Widzę,że najczęściej pada hasło:Świebodzin,więc wnioskuję,że tam najpewniej pasowałoby większości z Was?

duber , może rzuciłbyś na zaś jakieś konkretne miejsce gdzie można byłoby się zjechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce hmmm

chcecie nad jeziorem na fajnej plaży?mozna od razu grila wszamać :)

tylko min 12km za świebodzinem sa ładne jeziorka...lub coś na miescie ale w gre wchodzi tylko jakis parking pod jakims marketem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce hmmm

chcecie nad jeziorem na fajnej plaży?mozna od razu grila wszamać :)

tylko min 12km za świebodzinem sa ładne jeziorka...lub coś na miescie ale w gre wchodzi tylko jakis parking pod jakims marketem

 

Pewnie masz na myśli Niesulice?Jak tak to spoko miejsce,tylko nie wiem czy dla zamiejscowych nie będzie problemu odbijać z trasy albo trafić do celu.

Jadąc ode mnie(od ZG) do Świebodzina,to z fajniejszych placów w jego okolicy to kojarzę parking przy Tesco naprzeciw Jezusa.Nie wiem też czy czasem w okolicach wjazdu do Świebodzina od strony Międzyrzecza nie ma jakiegoś większego placu...(market albo hurtownia opon)?Generalnie może to być nawet miejsce w okolicy,na obrzeżach lub przed Świebodzinem,byleby było w miarę cicho i spokojnie.

Może ktoś jeszcze ma jakieś propozycje co do fajnej miejscówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot w lubuskim...bardzo chetnie!i powiem ze nareszcie! Jeziorko moze byc. I nie narzekajmy na brak audio czy cos. Spot zrzesza ludzi a nie sprzet. Ja osobiscie musial wysprzedac co mialem i nie mam prawie nic a jak cos postaram sie byc. Jesli uczelnia pozwoli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...