Skocz do zawartości

Zniknął mój temat.


mario595
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tyle że ogarnął mnie pusty śmiech na wypociny kolegi Bartek-pl :mur: dziwię się że na tym forum nie ma automatu cenzurującego, gdzie na większości forów takowy działa, nie które tematy bardzo mocno zbaczają w OT a zieloni mimo to zbytnio nie reagują. Porządek musi być zachowany bo tyle trolli i dzieci neostrady ile buszuje na necie to nic byś się nie dowiedział po za podobnymi przepychankami. Przyznaje nie wczytywałem się w regulamin wystawiania ogłoszeń bo przyjąłem do wiadomości najważniejszy punkt, czyli wymóg ilości postów i czas pobytu na forum, reszta mnie na razie nie interesuje. Po za tym chcesz handlować idź na allegrosz i tam działaj. takie fora udostępniają bezpłatną platformę wymiany informacji, w zamian stosujesz się do pewnych zasad. Nie podobają Ci się, wciskasz przycisk wyloguj i po kłopocie...

 

Może warto rozpatrzyć dopisanie punktu lub zdania typu: nie wystawiamy ogłoszeń grzecznościowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że możemy sobie podyskutować luźno na ten temat póki nie zawitają moderatorzy, bo wtedy pewnie temat zostanie odchudzony chociażby o ten post :D

 

A co Ty myślałeś, że będziemy zajmowali baze takimi bezsensownymi postami z Twojej strony?

W ogóle człowieku czego Ty oczekujesz?

 

Mamy regulamin staramy się stosować go do wszystkich i tyle...

 

 

To forum nie jest giełdą i naprawdę jak dalej tak pójdzie wywalę dział GIEŁDA i będzie po zawodach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteście przeciwnikami handlu i uważacie, że oddzielne forum z handlem jest tak straszną rzeczą to poleciłbym jeszcze usunięcie linku z góry menu "SKLEP".

 

Jak ma być to forum hobbystyczne i 0 handlu to tak powinno być zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że się mylę bo widzę, że życie tu tętni, podczas gdy na innych forach CA umiera...

Sam sobie odpowiedziałeś.

 

Tylko, że to nie tylko moja opinia, wiele ludzi, których mam na gg ze świata CA, nie wchodzi tu bo cokolwiek nie zrobią to mają kasowane posty.

A mi się wydaje że po prostu nie potrafią się zachować.

Jeśli jesteście przeciwnikami handlu i uważacie, że oddzielne forum z handlem jest tak straszną rzeczą to poleciłbym jeszcze usunięcie linku z góry menu "SKLEP".

To już chyba nie Twoje zmartwienie.

 

Popatrz na liczbę zadowolonych userów,jakoś nikomu nie przeszkadzają zasady tu panujące.Jeśli chodzi o mnie to nawet mnie to cieszy że nikt "prosto z ulicy" nie może wieszać ogłoszeń a zakładane bez końca durne tematy są kasowane.Forum przez to jest przejrzyste i czytelne.Oby tak dalej :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze zaczynałem,zdazało sie ,ze cos tam "poleciało" do kosza - wiadomo brak obycia.

Ale nadal tu jestem,kiedy mam potrzebe zadaje dobrze i jasno sformułowane pytanie.

Przed zalozeniem nowego tematu korzystam z "szukajki"

Nie ma problemu i nie ma co sie odrazu....obrazac :)

Trzeba sie poprostu dostosowac,zaakceptowac regulamin i jest "miodzio"

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to nawet mnie to cieszy że nikt "prosto z ulicy" nie może wieszać ogłoszeń a zakładane bez końca durne tematy są kasowane.Forum przez to jest przejrzyste i czytelne.Oby tak dalej :ok:

 

x2

 

PS. Kamil nie denerwuj sie i Giełdy nie usuwaj. Przydaje sie dość często. Ludzie korzystający z niej musieli by odwiedzać Elektrodę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to nie tylko moja opinia, wiele ludzi, których mam na gg ze świata CA, nie wchodzi tu bo cokolwiek nie zrobią to mają kasowane posty.

Może i nie tylko Twoja opinia ale to właśnie Ty ją wyrażasz a nie bliżej nieokreślona grupa na którą się powołujesz, swoją drogą pewnie niezbyt liczna skoro nie potrafi zaistnieć na forum ze swoim zdaniem.

Nie pasuje temat (nie ma na końcu postawionej kropki) USUWAM. Forum dla moderatorów?

Tym stwierdzeniem raczej koloryzujesz na fali emocji ale faktem jest, że trafiają się gwiazdorzy w ogóle nie potrafiący używać klawiatury a sporej części "szybciej się pisze" bez polskich znaków, interpunkcji i wielkich liter, tyle że innym "wolniej się czyta" taką twórczość. Modzi i tak dość łaskawie traktują takie "kalekie" posty, tylko nieliczne lądują w koszu, zacznij czytać to forum uważniej, może zauważysz jak ludzie kaleczą język.

Mam nadzieje, że się mylę bo widzę, że życie tu tętni, podczas gdy na innych forach CA umiera...

Widać na innych forach droga obrana przez staff błędna była, bo najgorsze forum, to "martwe" forum, na jednym z for z resztą wspomniałem o tym adminowi lecz reakcji z jego strony żadnej nie było. Może bym i o tym fakcie nic nie pisał teraz ale skoro na własnym forum zabronił handlu i praktycznie je położył, to po jakie licho pcha się z ofertą sprzedaży na "Strefę" ?

 

A tak na zdrowy ludzki rozsądek komu przeszkadzało to że w dziale sprzedam, kolega zamieścił moje produkty?

Bo giełda nie działa w taki sposób, Ty wstawiasz swój klocek i firmujesz ogłoszenie własną ksywką , mało wiarygodna jest oferta sprzedaży tego samego klocka przez dwu różnych ludzi. Zacznij tu pisać tworząc bazę tego forum i korzystaj z giełdy jeśli masz takie życzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech i to będzie najlepsza płęta całej dyskusji, wypijmy po pifku i git.

Ilu ludzi tyle opini, wszystkim nie dogodzisz,

to taka sama prawda jak chińskie przysłowie;

Życie jest zbyt krótkie aby ..........itd, itp.!

A wszystko rozbija się o zdolność:

1. nie osiągalną

2. nie zrozumiałą

i niestety bez chęci do jej pozyskania

Czyli !?

 

Czytanie ze zrozumieniem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum nie jest giełdą i naprawdę jak dalej tak pójdzie wywalę dział GIEŁDA i będzie po zawodach....

 

bez sensu, nowa formuła jest dużo lepsza, mniej "niesnasków" na forum, a jak ktoś się burzy, to ma coś na sumieniu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...