Skocz do zawartości

Woofer z wykopem :D


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 305
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pod 16tki 60zł

 

ja przykręcam w każdym swoim aucie, tym bardziej pierścienie są nagwintowane, także wymiana samego głośnika przebiega sprawniej, bez obaw "zużycia" zwykłych otworów w panelach - np przy częstych zamian wooferków do testów odsłuchowych...

 

tym bardziej przy dzisiejszych cenach materiałów i robocizny, jestem przekonany że nikt nie kupi poniżej setki pln

 

zaraz trzeba będzie zmienić temat postu na :

 

"woofer z metalowym wykopem"

 

coś z innej beczki:

dzisiaj słuchałem samochodu na wooferach 18ach WAVECOR system 3way, cena kompletu 700zł (detal) i bylem pod bardzo dużym wrażeniem szybkości i ilości powietrza "wtłaczanego" do kabiny :szok:

odsłuch nie trwał długo, następny będzie w przerwie świątecznej ale myślę że jest to rewelacyjny stosunek jakości do ceny...

gość obiecał uruchomić tylne głośniki 20tki z membraną bierną pełniące role suba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj słuchałem samochodu na wooferach 18ach WAVECOR system 3way, cena kompletu 700zł (detal) i bylem pod bardzo dużym wrażeniem szybkości i ilości powietrza "wtłaczanego" do kabiny

dowiedz sie o modele glosnikow na jakich byl zrobiony ten system

a jak sie uda to zdjecia bym tez obejrzal :hyhy:

sluchalem juz 2 czy 3 systemow na tych glosnikach i zawsze robil na mnie bardzo pozytywne zwrazenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zapytam czy ktos w W-wie ma mozliwosc nawiercenia mi takich otworów stożkowych w takim pierscieniu (zdjecie zapożyczone od kolegi Kacpero z tego samego wątku) . Bo mam zrobione takie krązki z nierdzewki ale tylko z otworami przelotowymi (glosnik->krązek->mdf) a chcialbym zrobic jeszcze takie stożkowe 4 pomiędzy tymi juz nawierconymi połączenie (krązek->mdf)?

 

Tylko usługom typu za 50PLN (lub w góre dziękuje) bo za nie wiele wiecej mogę mieć drugi komplet lub przykrecic glosnik z krązkiem do mdfu tylko na tych 4 otoworach. Nie mówie że za darmo (bo za darmo to i w ryj w tych czasach ciezko dostac) ale w granicach rozsądku ;-)

post-1931-0-17400400-1324637037_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego chce to zrobić u kogos kto ma do tego specjalne narzedzia (czyt. zajmuje sie tym zawodowo) - i dla niego pewnie to jakies 15-20 min. roboty bo dedykowane narzędzia do tego ma. W domu mam tez wierterkę i w sumie moge pojsc do Castoramy czy gdziekolwiek i kupic jakie "turbo-erection" wypasione wiertło, którym to zrobie..... tylko po co - jak mi to do pracy niepotrzebne tylko jednorazowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do pierwszego lepszego zakładu ślusarskiego w okolicy, mają na bank stołową wiertarkę, za przysłowiowe piwo lub dwa na pewno ktoś to rozwierci.

 

Ja to mogę zrobić za free, mam wiertła do tego celu zakupione, kpl. kosztował 250zł za 8szt. ale warto było tyle dać, tyle że za paczki zapłacisz tyle że flaszkę postawisz ślusarzowi i zrobi to w Twojej okolicy od ręki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że w Carrefourach są takie punkty (niezależne od Carrefour oczywiście, ale akurat w nich są) gdzie dorabiają klucze etc. Kiedyś tam wierciłem do innych celów (ale też miało być porządnie, robiłem części do obudowy kompa) i byłem zadowolony z ceny/jakości (jakieś śmieszne pieniądze to kosztowało).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...