Skocz do zawartości

Woofer z wykopem :D


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 305
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miałem wofer R6A i przesiadłem się na 6KRX2 według mnie jest to o klasę wyższy wofer,po przesiadce nic nie straciłem a polepszyła się dynamika i ogólna muzykalność, tymczasowo je pędzi Genesis SA50, średnica pod tym piecem bardzo fajna,dół też jest super,w miarę dynamiczny, coś więcej o tym będę mógł napisać jak przyjdzie DA110 wtedy dostaną po około 150w to pewnie będzie lepiej, teraz przy większych poziomach głośności i niższym cięciu (ok 50hz) słychać wyraźnie ze się gubią i wzmak zaczyna niedomagać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DA110 na taki woofer? Z tego co się naczytałem o tym piecu to nie zagra to chyba z kopem lecz bardziej "przewidywalnie". Piec z tego co wiem jest głównie stosowany na tweetery i to też bez jakichś eksplozji tylko przewidywalne specyficzne granie. Do tego focala kupiłbym coś innego.

 

 

KACPERO Wyślij mi na PW jakieś wymiary i zdjęcia tych pierścieni.

 

 

PS, przecież wisiał chyba z 3 miechy na forum i allegro, jak możesz pisać że Ci uciekł hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do DA110, kupiłem bo chciałem, zobaczymy jak sie spisze, SA50 też byś pewnie na wofery nie dał bo do TAKICH głośników to co to za piec :D ja dałem i nie żałuję :rotfl:

Do opinii ludzi za bardzo sie nie przywiązuje, bo gusta są różne,niektóre auta grające jak dla mnie nie grały wcale.

Więc z opiniami to bywa różnie, dlatego pisze że jak dla mnie to wofery są jak najbardziej ok, dla innych mogą być kupa i sie nie obrażę za to :wink:

 

A DA110 pewnie uciekł bo każdy sie czaił żeby jak najwięcej z ceny urwać xD

Ja napisałem jak tylko stwierdziłem że będzie dla mnie oki, chwila negocjacji i wziąłem więc dla chcącego nic trudnego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak- na forum był dłuższy czas

 

a na alledrogo licytacja zakończona przed czasem.

uciekł mi w ten oczywiście w ten sposób że za długo zastanawiałem się nad kupnem!

u mnie miałby grać tylko z tweterami, zamiast DM i dlatego tak długo to trwało (szukałem też opinii lub porównań tego wzmaka)

 

zrobię fotki pierścienie - oczywiście pasują do MOP 5.16, 7.16 i Colorisa - bo jak wiemy to identyczne kosze - acha i jeszcze do Gorlicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za linki i propozycje :) Kasa zaczyna sie produkowac, wiec moze jeszcze przed koncem roku cos nie cos wsadze w te drzwi :) Ze wskazaniem na... Foki :) Ino jeszcze nie wiem dokladnie ktore :P Ciekawe na ile mozna wierzyc PDFom i tym charakterystykom.. W sensie jak to sie ma do odsluchu. Dla mnie te charakterystyki sa bardzo zblizone..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanow sie jeszcze nad MP 5.16 , dzisiaj wracalem z pracy i sluchalem nowej plytki LMFAO - jak one napierd****** no kask mi zrywało z czaszki - najlepsze woofery jakie do tej pory mialem. Jak bede kiedys probowal czegos nowego to te napewno nie bede sprzedawal dopoki cos nie potwierdzi swojej wyższosci definitywnie nad slimakami. No rzeźnia byla przez calą droge :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to już stara utopia, a nie K2 ;)

 

To chyba troche bardziej "spokojne" granie ?? :P

 

zastanow sie jeszcze nad MP 5.16 , dzisiaj wracalem z pracy i sluchalem nowej plytki LMFAO - jak one napierd****** no kask mi zrywało z czaszki - najlepsze woofery jakie do tej pory mialem. Jak bede kiedys probowal czegos nowego to te napewno nie bede sprzedawal dopoki cos nie potwierdzi swojej wyższosci definitywnie nad slimakami. No rzeźnia byla przez calą droge :D

 

A czym to gonisz i w jakim aucie ?? Kurde metlik mi sie robi w glowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xtant 2200ix (2x100W), samochód Toyota Avensis sedan T25 , aha ale to co musisz wiedziec(pewnie z wiekszoscia tak jest) ze grac zaczely dopiero po miesiącu a moze nawet i 2'och grania. Nowki grają do dupy wogle 2 rozne swiaty jak sa nowe i jak sie juz rozegrają. No teraz jest miazga, jak sobie caly czas przypomne ten malutki magnesik jak je zobaczylem 1'szy raz. :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopia, kopia ale coloris kopie "kulturalniej" i ma lepsza srednice :rotfl:

wszystko zalezy od gustu ja colorisow w swojej instalce nie mialem wiec sie nie wypowiem (ale wiem tyle ze znam zwolennikow MP ktorzy twierdza ze są "lepsze" od Colorisow i na odwrót) ale zeby jeszcze dodać pikanterii to coloris jest o 30% droższy od MP. Komplet nowych MP kosztuje ok 850PLN zas Colorisow juz 1200 PLN :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...