Skocz do zawartości

Woofer z wykopem :D


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Apros mat , jeżeli chodzi o Silent Coat są plastyczne ale klej w nich jest słaby delikatnie mówiąc , ze względu na duża ilośc asfaltu są niżej na wstępie od STP SILVER i np.GMS-06XL.

ale jakiś tydzień temu dostałem próbki GMS-05XL I GMS-07XL NANOBUTYL.

nowość na polskim rynku , maty na wstępie klasę wyżej nad STP GOLD nie wspomne o silver, maty niesamowicie plastyczne w temp-10 były miękkie jak po podgrzaniu !!!

STP SILVER i GMS-06XL przy -10C w garażu były znacznie twardsze od nowych mat GMS-a.

 

W chwili obecnej uważam ,że nowe maty GMS-a są nad STP GOLD a są w cenie silvera, 

różnice są takie że GMS-05 ma cienką folię i fatwo sie ją układa , a GMS-07XL ma grubą folie jak stary GMS-06XL.

 

Co można jeszcze ceny podawane są za 100cm x 50 cm, czyli 0,5m 2 STP-SILVER 0,39m2.

Moim zdaniem mata znacznie lepsza od silvera, bardzo elastyczna w niskiej temp.  lepszy klej gruba 2mm, pakowana w rolkę ( można  dowolnie odcinać)

polecam..

 

http://www.gms.pl/pl/_sp/110/gms_05_xl_nanobutyl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 305
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 7 miesięcy temu...

Witam Panowie

 

Odgrzewam OT-kotleta.

Czy udało się coś podziałać w temacie "wielkiego testu SS"? Jeśli tak i macie jakoś usystematyzowane wyniki, opinie słuchaczy, luźne uwagi i garść fotek to mogę podjąć się ogarnięcia tego, spakowania schludnie do pdf'a i podesłania do "zarządu" celem umieszczenia w odpowiednim miejscu.

 

Jeśli coś przeoczyłem i wyniki gdzieś już wiszą to proszę administrację o usunięcie posta.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Co prawda pólka cenowa tych wooferów to nie mój budżet ale również byłem ciekaw co tam wyjdzie z tego testowania.

Nic to, trzymam kciuki za reaktywację projektu i w razie czego, tak jak pisałem wcześniej, mogę zająć się składem materiałów.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...