Skocz do zawartości

problem z otwieraniem wiadomości PW


niunius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Halo,

 

przy próbie otwiarcia najnowszej wiadomości PW pojawia się komunikat na pustej stronie (białej)

 

Fatal error: Allowed memory size of 62914560 bytes exhausted (tried to allocate 45753386 bytes) in /home/klient.dhosting.pl/audiobas/strefacaraudio.pl/public_html/hooks/p32RTitlesBBcode_1ff991fbe0a825a4854d87d761b72ec8.php on line 116

 

Błąd forum?

 

Temat do przemyśleń. Ramu mało?

 

Pozdro!

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam, mam zapytanie , jeśli się mylę to mnie wyprostujcie. Mianowicie chodzi mi o to , gdy wiadomość PW zawiera np 3 strony , to klikając na przychodzące PW otwiera 1 stronę a nie ostatnią czyli w tym przypadku 3. Celowe by było że skoro PW ma 3 strony lub 5 to aby z automatu otwierało ostatnią , tam gdzie jest ostatnia wiadomość PW. Na chwilę obecną nie chcę kasować PW żeby mieć zachowane linki czy treść , a irytuje mnie że za każdym razem muszę przeskakiwać na ostatnią stronę. Niby pierdoła ale może nie tylko mnie to irytuje. Pozdrawiam Tomek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mianowicie chodzi mi o to , gdy wiadomość PW zawiera np 3 strony , to klikając na przychodzące PW otwiera 1 stronę a nie ostatnią czyli w tym przypadku 3. Celowe by było że skoro PW ma 3 strony lub 5 to aby z automatu otwierało ostatnią , tam gdzie jest ostatnia wiadomość PW. Na chwilę obecną nie chcę kasować PW żeby mieć zachowane linki czy treść , a irytuje mnie że za każdym razem muszę przeskakiwać na ostatnią stronę. Niby pierdoła ale może nie tylko mnie to irytuje. Pozdrawiam Tomek

PONAWIAM ZGŁOSZENIE W TEJ SPRAWIE ! Nic się nie zmieniło w tym temacie od lutego.

 

Dodatkowo dodam że z łatwością można przegapić nowe PW gdy przejdzie na 2 stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez, kiedy odczytasz pierwsze pw to pozostałe zostaja pogrubione, w rozmowie PW gdzie ktos udzieli cI opd i przegapisz tez jest pogrubiona czcionka w tytule... Przynajmniej ja tak mam

Tak , ale skoro miał 5 nowych PW czyli widniała 5 na ikonce wiadomości , to po odczytaniu 1 , fakt 4 pozostają pogrubione , ale na ikonce wiadomości powinna się pojawić 4 , a nie ma nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik działa tak:

  • jeśli wejdziemy bezpośrednio do wiadomości (np. z linka w mailu albo z panelu komunikatora) liczba nieprzeczytanych wiadomości się zmniejsza
  • jeśli klikniemy w ikonkę wiadomości i rozwiniemy listę, liczba znika całkowicie

Dzieje się też tak na nowszych wersach oprogramowania, więc widocznie producent tak to przewidział. Mam pewien pomysł, ale prawdopodobnie wiązałby się on ze znaczącym wzrostem obciążenia serwera, na co nie możemy sobie aktualnie pozwolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam inny problem z pw

Dziś to kilkukrotnie sprawdziłem

Pisze do mnie user pw a ja nie mam info o nim

Nie mam nawet owej JEDYNKI na kopercie u góry,jak by jej wcale nie było

cały czas mam "otwartą" koperte nawet jak są nieprzeczytane wiadomości :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...