Skocz do zawartości

Konwerter RCA


Przemas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Od miesiąca jestem posiadaczem nowego auta a także co za tym idzie trzeba wprowadzić małe modyfikacje. A więc do rzeczy:

Auto Passat B6 sedan już wygłuszone.. Problem - seryjna nawigacja mfd2 dx bodajże 4x20W (która niestety zostaje). Wzmak z poprzedniego auta

Hifonics txi-3000 który w mostku napędza pb s-12.. Wzmak ma tylko wyjście RCA także niestety potrzebny konwerter. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie kupowałem także stąd moje pytanie - który wybrać? Nie chcę stracić za dużo na jakości co wiem że nie jest do końca możliwe ale może lepszej jakości konwerter (patrz nie za 20zł oraz nie za 300zł) coś wskóra. Moje propozycje:

 

- STINGER SGN12

- STINGER SGN13

- CONNECTION AUDISON SLI 2

 

Czy ktoś z was przerabiał już ten temat?

Czy wszystkie konwertery w tym przedziale cenowym są podobnej jakości?

Jaki konwerter ewentualnie wybrać?

 

I pytanko przy okazji: Czy z hifonicsa (2xRCA) mogę puścić sygnał do przyszłego wzmacniacza i nim zasilić nowe głośniki na przód.

Z góry dzięki z odpowiedź..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek może i dobry pomysł ale nie w moim przypadku.. Pod to wejście mam fabryczną zmieniarkę na 6cd..

Ale zmieniarkę masz zapewne podłączoną pod wejście navi, a wzmacniacz do suba chcesz podłączyć pod wyjście z navi. Mam tylko jedną wątpliwość czy to wyjście liniowe będzie zmieniać swoją głośność wraz z potencjometrem Volume. Może być tak, że jest to stały poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...