facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

:)

Zdjęcie

nowe auto do extreme

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

#41 dBmax

dBmax
  • Użytkownik
  • 366 postów

Napisano 11 wrzesień 2008 - 20:25

więc jeśli ma to być sprzęt na pokaz a nie na zawody więc nie ma co przesadzać z mocami wzmacniaczy
w tedy sprzęt będzie dzałał bez zarzutu, będzie grać jakiś czas z akumulatorów itd
myśle że HiFonics jest bardzo dobrą propozycją
chodzi mi o dostępność sprzętu w Polsce

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:)

#42 zomer1980

zomer1980

Szelmowskie spojrzenie

• Użytkownik
  • 5189 postów

Napisano 11 wrzesień 2008 - 21:19

najgorzej to ze dla mnie klient to d..pa raz mowi tak raz mowi inaczej. Boje sie ze ja mu cos zrobie co bedzie na db a pozniej bedzie walił muza non stop az cos piardnie i bedzie pretesja..

siberianhusky24s.fora

#43 dBmax

dBmax
  • Użytkownik
  • 366 postów

Napisano 11 wrzesień 2008 - 21:38

z tego co piszesz to raczej chodzi coś do pokazania
więc może crunch podświetlane GP12 8szt i tak dalej
i w tedy obie strony będą zadowolone :zdegustowany:

#44 zomer1980

zomer1980

Szelmowskie spojrzenie

• Użytkownik
  • 5189 postów

Napisano 11 wrzesień 2008 - 21:50

sprzet jednej firmy.. tez myslalem o tych crunchach nawet fajnie graja, łupniecie tez niczego sobie.. Jak stanie gdzies po ciemku moze byc fajny wyglad ale ja bym wtedy zrobił sciane w aucie.. Myslalem czy mu nie zrobic cos a'la demo maxsonica wtedy mozna dac cruncha hifonicsa.. Jak chce zrobic wrazenie to dam mu z 8piecy hifonisc titan 1500 do tego 8x te podswietlane 15 i bedzie miał wioche jak sie masz :D
Zaswieci mu tak ze nie bedzie potrzebował latarek :zdegustowany:

siberianhusky24s.fora

#45 nero_partner

nero_partner

LORD

• Użytkownik
  • 926 postów

Napisano 11 wrzesień 2008 - 23:46

To może lepiej uświadomić tego goscia co zlecił projekt ze to nie taka latwa sprawa z taka kasa?

dokładnie.....
i moze od razu w pakiecie zamówic mu PRYWATNY czujnik do cisnienia bo za samo strojenie i zabawe ze skrzynkami skasuja was konkretnie..... a zawsze takie cos mu sie przyda (wymiana głosników, piecy itd), jak jarecki napisał w innym poscie w UK chłopaki w co drugim garazu sami sie sroją z termlabem.....

Jezeli chodzi o pokazanie sie to powiem wam szczerze ze bedac (od czasu jak mam 18" w bagazniku) na KAŻDYM zlocie (zawodach) po chwilowym odkręceniu volume na 25, ludzie zlatują sie jak mrówki i telefony i fimiki ida w ruch i teksty typu:
"o, kur...." , " ja pier..." , "te auto zaraz rozjeb..."
dodam ze mam w porównaniu z tym co kombinujecie 1 szt 18" i 2,5kw...................
fakt faktem ze nisko strojone ale od next week zaczynam zabawe z przodem i skrzynka pod db (o czym oczywiście zrobie osobny temacik i fotorelacje)
pozdrówka

[ Dodano: 2008-09-12, 00:48 ]

A tez sie chlopaki znaja

hehe dzięki :zdegustowany:
156,8db - Mistrz Polski 2012 - expert Easca -
151,9db @ 3kW - vice mistrz polski 2010 - amator 1-2 Easca -

#46 zomer1980

zomer1980

Szelmowskie spojrzenie

• Użytkownik
  • 5189 postów

Napisano 12 wrzesień 2008 - 09:43

Jezeli chodzi o pokazanie sie to powiem wam szczerze ze bedac (od czasu jak mam 18" w bagazniku) na KAŻDYM zlocie (zawodach) po chwilowym odkręceniu volume na 25, ludzie zlatują sie jak mrówki i telefony i fimiki ida w ruch

Niezła frajda, w poznaniu przed zawodami chcialem na szybko zbadac sprzet. Odpalam, kurcze cos kiepsko wali.. Słysze jakies glosy..
A tu kumpel nie zamknął klapy :zdegustowany:
I w sumie to mi sie podoba w zawodac!

siberianhusky24s.fora

#47 barbus

barbus
  • Użytkownik
  • 205 postów

Napisano 12 wrzesień 2008 - 11:19

na DD jest zrobiony rekord swiata.

helony, hifony i inne oriony to marketowce w porownaniu z DD.

jesli mowisz o klasie extremalnej to rekord nalezy do marketowego pioneera. i jak sie ma teraz dd ? :zdegustowany:

[ Dodano: 2008-09-12, 12:25 ]

Tak jak Ige napisał unas na helonie robia po 148 a w de wala po 160db to juz zależy od doświadczenia.

a raczej klasy w jakiej wala :D

#48 mike21

mike21
  • Użytkownik
  • 202 postów

Napisano 12 wrzesień 2008 - 11:36

jesli mowisz o klasie extremalnej to rekord nalezy do marketowego pioneera. i jak sie ma teraz dd ? :zdegustowany:

Tak jak Ige napisał unas na helonie robia po 148 a w de wala po 160db to juz zależy od doświadczenia.

Startuja w róznych klasach i wyniki sa znacznie wieksze niz unas. Jak kogos to interesuje moze poszukać wyników

http://www.audio-sys...helErfolge.html

DB drag racing
Exteme 2
1.Platz
17.04.05 in Trier 171,4 dB
2mal Helon 15"

To już ładny wynik jak na 2 sztuki głosników marketowych

#49 zomer1980

zomer1980

Szelmowskie spojrzenie

• Użytkownik
  • 5189 postów

Napisano 12 wrzesień 2008 - 12:02

Jak ktos juz wczesniej wspomniał-nie sztuke wsadzic sprzet-trzeba umiec wykorzystac potencjał glosnika..
No i miec dobre auto..
My tu sie mądrzymy a sami do pięt nie dorastamy europie :zdegustowany:

siberianhusky24s.fora

#50 barbus

barbus
  • Użytkownik
  • 205 postów

Napisano 12 wrzesień 2008 - 12:23

Startuja w róznych klasach i wyniki sa znacznie wieksze niz unas. Jak kogos to interesuje moze poszukać wyników

DB drag racing
Exteme 2
1.Platz
2mal Helon 15"

takie porownanie klasy street z klasa extreme do niczego nie prowadzi.... rownoczesnie moge powiedziec ,ze na pionieerach robia ponad 180 db.

porownaj wyniki streeta i okaze sie ,ze chlopaki z hondy nie tak bardzo odstawali (z ich moca). jesli natomiast chodzi o wyzsze klasy to jest to juz zupelnie inna bajka (zaczynajac przedewszystkim od supportu i budzetu jakim dysponuja)

#51 niunius

niunius
  • Użytkownik
  • 225 postów

Napisano 12 wrzesień 2008 - 12:29

jesli mowisz o klasie extremalnej to rekord nalezy do marketowego pioneera. i jak sie ma teraz dd ? :D

Czesc Grzegorz :P zalezy na ktory rekord swiata patrzysz. DD zrobil rekord, ktory zostal zmierzony na mierniku Audio Control SPL-190. rekord wiec nalezy do DD, pioneer zakladam zrobil rekord na termlabie. nie wiem jak sie maja wyniki z tego AC do TL. co ciekawe, wynik zostal zrobiony podczas zawodow organizowanych przez poludniowo-afrykanski oddzial IASCA.

pozdro!
marcin

p.s. Kiedy Kate dokopie Audiomaniakom?

[ Dodano: 2008-09-12, 13:33 ]

Jezeli chodzi o pokazanie sie to powiem wam szczerze ze bedac (od czasu jak mam 18" w bagazniku) na KAŻDYM zlocie (zawodach) po chwilowym odkręceniu volume na 25, ludzie zlatują sie jak mrówki i telefony i fimiki ida w ruch

Niezła frajda, w poznaniu przed zawodami chcialem na szybko zbadac sprzet. Odpalam, kurcze cos kiepsko wali.. Słysze jakies glosy..
A tu kumpel nie zamknął klapy :D
I w sumie to mi sie podoba w zawodac!

a ja w poznaniu zapomnialem odpalic autko ... no i sprzet zagral tylko z akumulatorkow :D

pozdro!
marcin
Emerytowany były Mistrz Polski w zabytkowej organizacji i były jakiś Vice w aktualnie działającej :P

#52 mike21

mike21
  • Użytkownik
  • 202 postów

Napisano 12 wrzesień 2008 - 12:43

jesli mowisz o klasie extremalnej to rekord nalezy do marketowego pioneera. i jak sie ma teraz dd ? :P

DB drag racing
Exteme 2
1.Platz
2mal Helon 15"

takie porownanie klasy street z klasa extreme do niczego nie prowadzi.... rownoczesnie moge powiedziec ,ze na pionieerach robia ponad 180 db.

porownaj wyniki streeta i okaze sie ,ze chlopaki z hondy nie tak bardzo odstawali (z ich moca). jesli natomiast chodzi o wyzsze klasy to jest to juz zupelnie inna bajka (zaczynajac przedewszystkim od supportu i budzetu jakim dysponuja)

No miałem okazje byc pare razy na zawodach i wiem jakie wyniki robili w street czy extreme i sa nieporónywalnie wyższe niz w pl czy na helonach czy na DD czy na budzetowych glosnikach za 300zł.

#53 leon_max

leon_max
  • Użytkownik
  • 264 postów

Napisano 12 wrzesień 2008 - 13:19

a ja w poznaniu zapomnialem odpalic autko ... no i sprzet zagral tylko z akumulatorkow

Jak ja miałem mierzone to sędzia drzwi mi w malcu nie domknął :P

#54 niunius

niunius
  • Użytkownik
  • 225 postów

Napisano 12 wrzesień 2008 - 13:21

a ja w poznaniu zapomnialem odpalic autko ... no i sprzet zagral tylko z akumulatorkow

Jak ja miałem mierzone to sędzia drzwi mi w malcu nie domknął :P

to trza (go) bylo strzelic ... drzwiami :D

ale offtop :D
Emerytowany były Mistrz Polski w zabytkowej organizacji i były jakiś Vice w aktualnie działającej :P

#55 leon_max

leon_max
  • Użytkownik
  • 264 postów

Napisano 12 wrzesień 2008 - 13:30

ja to zauważyłem dopiero po pomiarze(stałem przy drzwiach kierowcy a on nie domknął od pasażera)

#56 niunius

niunius
  • Użytkownik
  • 225 postów

Napisano 12 wrzesień 2008 - 13:36

ja to zauważyłem dopiero po pomiarze(stałem przy drzwiach kierowcy a on nie domknął od pasażera)

trza było złożyć protest :P

#57 leon_max

leon_max
  • Użytkownik
  • 264 postów

Napisano 12 wrzesień 2008 - 14:05

protest nie wchodziłw gre na pomiarach przy otwartych drzwiach miałem +1db

#58 Gość_Rysiu_*

Gość_Rysiu_*
  • Gość

Napisano 12 wrzesień 2008 - 14:50

zomer1980,masz już jakiś pomysł co do Chrysler Voyager'a?
Jak byś tak wstawił z 4 albo 6 Yakuz 15' to mogło by być ciekawie :D napędził to jakimiś średnimi piecami i zarobek był by satysfakcjonujący :D
Powtórze pytanie :P z którego roku jest ten Chrysler albo podaj model?

#59 leon_max

leon_max
  • Użytkownik
  • 264 postów

Napisano 12 wrzesień 2008 - 15:02

a skąd chcesz wziąść yakuzy 15"? Z tego co wiem to do końca roku będą niedostępne. Jakby co mam 2 sztuki , niunius też ma dwie.
Zomer kup używane yakuzy i z tego 30tyś to ci ładnie zostanie :P

#60 Gość_Rysiu_*

Gość_Rysiu_*
  • Gość

Napisano 12 wrzesień 2008 - 15:05

a skąd chcesz wziąść yakuzy 15"?

leon_max, po co zadałeś to pytanie jak zaraz po nim sam sobie nanie odpowiedziałeś :P

Zomer kup używane yakuzy i z tego 30tyś to ci ładnie zostanie

po 1 to nawet nie wiadomo czy będzie te 30tysi
po 2 trzeba z deczka zainwestować w zasilanie,przewody,aku itp
po 3 czymś to trzeba napędzić
po 4 wygłuszyć no i jakoś żeby to się prezętowało :D
zostaje jeszcze pare innych wydatków :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych