Skocz do zawartości

nowe auto do extreme


zomer1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nadal sadze ze helon to produkt marketowy w porownaniu do DD :hyhy:

 

No zgadza sie ale chyba nie czytasz tematu i nie wiesz jaki jest na to bużet. Wcale nie jest powiedziane że włoższy najdroższy sprzęt i juz wygrasz każde zawody sprzet to może 30% sukcesu

 

Widzialem wiele aut Dbdragowych na helonach i potrafi a kopnąć. Uzyskuja czołowe miejsca na tych głosnikach w europie. Wejdz sopbie na team FBI a zobaczysz

 

team fbi 5x helon 12" i 5 wzmacniaczy AS po 1,2kw każdy więc nie tak dużo wynik 165,1db

 

http://de.youtube.com/watch?v=diSlUcxFy24&...feature=related

 

Helon 15 SPL

 

Monsterklasse

1. Platz

in Sinsheim mit einmal Helon 15; 173,3 dB,

damit lautestes Monster der Welt! (10.04.05)

 

dt. Meister mit 1x Helon 15

in Kleve am 02.10.05

 

1. Platz

16.05.05 in Deurne (Holland)

05.06.05 Cuick

1 x Helon 15

18.06.05 Mammut Ü Limeshaim

1 x Helon 15

 

Street Max 3-4

1.Platz

15.04.05 PS Show Pirmasens

23.04.05 Media Markt Idar Oberstein

30.04.05 Media Markt Bad Kreuznach

25.06.05 SixFlaggs

28.05.05 - Team Hifi Zenit

25.06.05 - Team Hifi Zenit

dt. Meister mit 4x Helon 15

in Kleve am 02.10.05

 

01.10.2005 Weltrekord

Team Hentschel, 4x Helon 15 SPL

 

 

Exteme 2

1.Platz

17.04.05 in Trier 171,4 dB

Team-FBI-Spielzeugauto mit 2mal Helon 15"

 

Street C

1.Platz

16.05 Deurne

2x Helon 15

28.05.05 Saturn Oberhausen

2x Helon 15

28.05.05 Media Markt Bochum

2x Helon 15

28.05.05 Saturn Dortmund

2x Helon 15

05.06.05 Cuick

2x Helon 15

 

 

 

Street 1

1.Platz

28.05.05 Saturn Dortmund

1x Helon 15

 

Deutscher Meister

dB Drag 2004

 

+ Vize Europameister Monsterklasse

 

Exteme 3-4

Deutscher Meister

dB Drag 2004

 

1. Platz Team-FBI-Bückstück

mit 3 mal Helon 15"

 

+ Europameister

 

Super Street 1-2

1.Platz

11.02.06 in Kleve

1x Helon 15 - Team-FBI-Pampersbomber

11.02.06 in Kleve

1x Helon 15 - Team-FBI-Diana

 

DB-CUP:

1 Platz Pro 1 Team-FBI-deepest Bass mit 1mal Helon 15"

1 Platz Pro 2 Team-FBI-Spielzeugauto mit 2mal Helon 15"

1 Platz Superpro 3+ Team-FBI-Bückstück mit 3mal Helon 15"

 

DB-Drag:

 

1 Platz Extrem 2 Team-FBI-Spielzeugauto mit 2mal Helon 15"

1 Platz Extrem 3-4 Team-FBI-Bückstück mit 3mal Helon 15"

und 6 mal Audio System F2-500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jesli mowimy o cenach amerykanskich ...

 

DD Z1a byl na ebayu... byl w planach do zakupu do Horneta ale umknal gdzies. za 1800 dolkow poszedl. potem pojawila sie druga sztuka, ktora poszla za 2200 USD.

 

tak mysle ze glosnik z aukcji ktora zapodalem wyzej pojdzie za jakies mysle 700-800 dolarow. drugiego tez bedzie mozna kupic w podobnej cenie.

 

koszty (licze po cenach maksymalnych): 1800+2200+800+800+1000 (na kable itp.)

6600 dolkow * 2.45 zl (kurs z dzis) = 16.170 PLN. wiec miescimy sie w budzecie. no i niech ze 2000 kosztuje transport. noo ... 18.170 PLN.

 

teza: jesli bawisz sie na powaznie dbdragiem i do tego startujesz w extreme :hyhy: koszty to drugi plan tej zabawy. co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli mowimy o cenach amerykanskich ...

 

DD Z1a byl na ebayu... byl w planach do zakupu do Horneta ale umknal gdzies. za 1800 dolkow poszedl. potem pojawila sie druga sztuka, ktora poszla za 2200 USD.

 

tak mysle ze glosnik z aukcji ktora zapodalem wyzej pojdzie za jakies mysle 700-800 dolarow. drugiego tez bedzie mozna kupic w podobnej cenie.

 

koszty (licze po cenach maksymalnych): 1800+2200+800+800+1000 (na kable itp.)

6600 dolkow * 2.45 zl (kurs z dzis) = 16.170 PLN. wiec miescimy sie w budzecie. no i niech ze 2000 kosztuje transport. noo ... 18.170 PLN.

 

teza: jesli bawisz sie na powaznie dbdragiem i do tego startujesz w extreme :hyhy: koszty to drugi plan tej zabawy. co Wy na to?

 

No tylko ciekawe czy Zomer bedzie miał czas sledzić i polować na jednego DD w dobrej cenie na Ebayu. Wszystko pieknie bo tanio bez żadnej gwarancji że ten sprzet będzie sprawny .Dolicz jeszce drugie tyle na zasialnie bo chyba nadal nie zdajecie sobie sprawe jaka elektrownią trzeba by zasilic wzmacniacze 10 czy 20kw. A i chyba zapomniałeś o drobnych prowizjach za przelewy czy podatkach które trzeba zapłacic za kupiony sprzęt na terenie USA.Do tego wysyłki i ewentualn cło i podatek 22% w PL i ciekawe czy ci wyjdzie 18tys zł. To nie jest tak chop jak myslisz. heh i nie wiem dlaczego uparłes sie tak na tego DD jest wiele dobrych głosnikow które zrobia to samo co DD a nawet lepiej :hyhy: Kazdy z nich ma jakies plusy i minusy.

 

Moim zdaniem jak ktos zaczyna takie auto bez wiekszego doświadczenia nie ma co sie pchac w tak drogi sprzęt bo to wcale nie gwarantuje sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy wiesz ze nowy RE Audio w Polsce np. serii MT za duze pieniadze nie posiada gwarancji? ino rozruchowa? (dystrybutor ESSA) nie jestem pewien ale Orion HCCA (dystrybutor AUDIOCOMPLEX) chyba ma podobnie.

 

inna sprawa ... chcesz sie bawic w db draga i chcesz kupic cos taniej to musisz niestety sledzic ebaya chyba ze masz kogos kto to bedzie sprawdzal. jesli nie w USA to w DE. Ja swoj glosnik kupilem w niemczech bo byl tanszy niz w usa.

 

co do kosztow. 75 funtow (wagi) przesylki po usa ... 60 dolkow - do polski - 60-80 dolkow. mam mowic dalej? podawac firmy przesylkowe z usa? googlujcie ... tyle powiem :hyhy:

 

wiec albo albo... albo rybka albo akwarium :hyhy:

 

pozatym my tylko dyskutujemy i kazde rozwiazanie moze byc dobre dla naszego kolegi z forum. byc moze spodoba mu sie moje rozwiazanie byc moze nie. sam zdecyduje. na dodatek dyskutujemy tylko hipotetycznie, bo kolega nawet dokladnie nie wie jaki bedzie budzet projektu bo jego kolega chcialby jak najmniejszym kosztem zrobic 180dB (ponoc poki co miedzy 15 a 30 tysi). pozatym kolega zomer1980 raczej nie jest w ciemie bity, co widac po jego postach. wie troche o CA.

 

pozatym mowisz o kosztach ... powiedz mi jaka jest cena hifonicsa maxximusa w polsce? :D

 

wiec prosze nie strofuj mnie bo sie Tobie moje zdanie nie podoba. nie tylko Ty jestes na tym forum (ktore z zalozenia ma dopisek: dyskusyjne) :hyhy:

 

pozdro!

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mt,z1,btl i cala mase innych niema gwarancji na calym swiecie chyba wiadomo dla czego

 

mike chodzilo raczej o inna gwarancje w sensie ze mozna kupisz zarzniety spiker i wtedy pare dolkow w plecy a spikera niema

 

prawda jest taka ze bardzo duzy wynik mozna zrobic na z1,mt czy helon tylko trzeba umiec wykorzystac potencjal glosnika powiedzial bym nawet ze przy mocach rzedu 10-20kW wielkich roznicy miedzy nimi niema :D

 

 

a to cale gadanie ze na dd robia xxx a na helonie xxx a jeszcze na solox wiecej moim zdaniem jest nie potrzebne, i ja wam powiem za to nawiazujac do tego co napisalem wyzej ze w polsce na helonie nie moga przekroczyc 150dB a w niemczech na helonach jebia wyniki o jakich w polsce dlugo jeszcze nie uslyszymy :hyhy:

 

beton,kafelki,20kW !!,cos tam nawet ktos pisal o 8x15'' hhehe grubo grubo,czemu nikt nie napisal jak to zasilic? :D hmm 20kW to 2000-2100A no ale co to jest :D troche was poniosla fantazja moim zdaniem w 30tys ciezko bylo by sie zmiescic a jak znam zycie ani betonu a ni kafelek nie bedzie nie mowiac o reszcie diwajsow...

 

 

Dać np dwa helony 15 + 10kw hifona do tego pare akusów konkretnych dożucić co nich na zamówienie jedno ogniwo szeregowo (napięcie ok 15-16v) i to zagra.

Taki setup obslugiwany przez osobe malo doswiadczona(a na to wyglada) oznacza szybka kasacje glosniczkow a czasami jeszcze wzmacniacza zanim pojawi sie na zawodach :hyhy:

 

tez całkiem niedawno myslałem ze to ilośc głosników gra

bo i tak jest zobacz bass race

 

same akumlatory wyda koło 2-3tys

do 10kW? wydaje mi sie ze wiecej,koszt kilku aku to pol biedy ale koszt wysylki kilku aku to co innego,zobacz sobie ile wazy jeden,oczywiscie mowa o usa

 

zapewne wiesz ze do 150 dB powiedzmy ze nie ma problemow zeby zrobic taki wynik. kazdy 1 dB powyzej tej granicy to bardzo ciezka walka o kazdy ulamek decybela.

swieta prawda a teraz najlepsze ile bylo wynikow w PL ponad 150dB ?

 

 

koszty to drugi plan tej zabawy. co Wy na to?

jasne ale jak ktos pisze ze nie wie czy ma 15 czy 30 i niewie co che zrobic to zazwyczaj konczy sie na polowie tego itp :hyhy:

 

A tak wogole autor juz napisal jakie firmy wchodza w gre i tego sie trzymajcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie panowie! Ale się gorąco zrobiło. Każdy mówi co to on by nie załorzył (ja też) za 30k złotych. Dla mnie jest to sfera mażeń (pewnie nietylko dlamnie). Wiadomka , że posiadamy informacje na temat produktów, ale niema na forum nikogo kto podejmował się takiego projektu. Trzeba ostudzić emocje i pomyśleć rozsądnie nad CAŁĄ! instalacją, nie tylko piec i głośnik. Pozdro!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...
koszty to drugi plan tej zabawy. co Wy na to?

jasne ale jak ktos pisze ze nie wie czy ma 15 czy 30 i niewie co che zrobic to zazwyczaj konczy sie na polowie tego itp :hyhy:

 

...

 

rzucilem teze jako temat do rozmow a i tak mi ja pociales :hyhy: heh. kategoria extreme dla kogos kto chce robic db drag to bardzo gleboka studnia bez dna tudziez skarbonka ...

 

pozdro!

marcin :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to opowiadamy o naszych marzeniach :hyhy:

zomer1980 na temat sprzętu się już trochę dowiedziałeś, a co z modyfikacjami auta?

To duże auto szykuj betoniare, 10worków cementu, żwir i drut na zbrojenie wylewki podłogi.

Obniżasz dach? Jeszcze spawara , kupe blachy grubej(5mm), rury no i spawacz :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli juz tak konretnie mam podejsc do tematu, to proponowalbym juz nie kafelki w skrzyni, ale skrzynie z grubej blachy, wrecz plyty blaszanej o grubosci ponad 1 cm. tu juz mowie serio. no i tak jak pare osob mowilo wczesniej, duuuuzo pradu... kilo waty .. wiadro fazy, jak zwal tak zwal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede bacznie sledzil temat bo cos mi sie wydaje ze wszystkio pojdzie niedlugo w niepamiec i prozne pisanie ale pomarzyc zawsze mozna. Zaraz sie okaze ze zamiast 15-30 tys zl zrobi sie 1500-3000 i to jeszcze niewiadomo czy bedzie tyle. Zrobienie takiego auta to naprawde bardzo duzy wydatek i nie tylko wzmacniacze i glosniki ale zasilanie, okablowanie zabudowa tego wszystkiego , pomiary bo samo wlozenie sprzetu to nie uczyni cudow. Duzo osob ktore startuja w UK w db dragu ma swoje prywatne Termlaby i sobie stroja w zaciszu i nawet nieduzymi mocami ale dobrze wykorzystanymi maja niezle wyniki.

Ale poczekamy , zobaczymy co z tego projektu wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy wiesz ze nowy RE Audio w Polsce np. serii MT za duze pieniadze nie posiada gwarancji? ino rozruchowa? (dystrybutor ESSA) nie jestem pewien ale Orion HCCA (dystrybutor AUDIOCOMPLEX) chyba ma podobnie.

 

inna sprawa ... chcesz sie bawic w db draga i chcesz kupic cos taniej to musisz niestety sledzic ebaya chyba ze masz kogos kto to bedzie sprawdzal. jesli nie w USA to w DE. Ja swoj glosnik kupilem w niemczech bo byl tanszy niz w usa.

 

co do kosztow. 75 funtow (wagi) przesylki po usa ... 60 dolkow - do polski - 60-80 dolkow. mam mowic dalej? podawac firmy przesylkowe z usa? googlujcie ... tyle powiem :D

 

wiec albo albo... albo rybka albo akwarium :D

 

pozatym my tylko dyskutujemy i kazde rozwiazanie moze byc dobre dla naszego kolegi z forum. byc moze spodoba mu sie moje rozwiazanie byc moze nie. sam zdecyduje. na dodatek dyskutujemy tylko hipotetycznie, bo kolega nawet dokladnie nie wie jaki bedzie budzet projektu bo jego kolega chcialby jak najmniejszym kosztem zrobic 180dB (ponoc poki co miedzy 15 a 30 tysi). pozatym kolega zomer1980 raczej nie jest w ciemie bity, co widac po jego postach. wie troche o CA.

 

pozatym mowisz o kosztach ... powiedz mi jaka jest cena hifonicsa maxximusa w polsce? :D

 

wiec prosze nie strofuj mnie bo sie Tobie moje zdanie nie podoba. nie tylko Ty jestes na tym forum (ktore z zalozenia ma dopisek: dyskusyjne) :hyhy:

 

pozdro!

marcin

 

heh co sie denerwujesz :hyhy: poprostu chcialem powiedziec że to nie jest takie proste jak ty mysliszz tym sprzetem z usa

 

Chyba nie rozumiesz co pisze w tym caly problem

 

"Wszystko pieknie bo tanio bez żadnej gwarancji że ten sprzet będzie sprawny"

 

Chodzi o to że taki sprzet nie koniecznie musi byc sprawny atez sie tak zdaża bo rozni ludzie to sprzedaja. Ja wiem że na RE mt niema gwarancji ale kupujac w sklepie masz pewnośc że jest sprawny nic więcej.Na moje BTL tez nima gwarancji a starsza wersja BTL to prawie to samo co MT

 

Nie mów mi o kosztach bo je doskonale znam troche sprzetu z usa czy de mi przyszło i uwierz że ten sprzęt nie wyjdzie ci tak tanio jak myslisz no chyba że byl $ po 2zl to jeszce sie w miare opłacało. Za wage 75lb koszty sa od 100$ w gore w zależności od firmy mówimy tu o najtanszej wysyłce morskiej bez żadnego ubezpieczenia czas oczekiwania od 6-8tyg watpie ze kolega zomer ma tyle czasu. Sama przesyłka do pl to pikus w porównaniu jak ci dowala clo 6% i podatek od wartosci sprzetu i kosztów wysyłki 22%.

 

 

Tak jak Ige napisał unas na helonie robia po 148 a w de wala po 160db to juz zależy od doświadczenia. Wszyscy mysla że wystarczy wzucic drogi mocny sprzet do bagaja i po sprawie hehe no nie ma tak kolorowo. nero-partner tez ma potencjła 18" w aucie piec 2,5kw rms i co około 145db? wiecej robia na jednej 12" mam nadzieje że on tęz poprawi pare rzeczy i wrescie bedzie kakretny wynik. Bartas też na tym sprzecie i to w bardzo małym aucie wypierdział cos 145-6db już nie pamieta. A tez sie chlopaki znaja. Więc jak widzisz sam sprzęt nie gwarantuje sukcesu.Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2008-09-11, 16:21 ]

...
koszty to drugi plan tej zabawy. co Wy na to?

jasne ale jak ktos pisze ze nie wie czy ma 15 czy 30 i niewie co che zrobic to zazwyczaj konczy sie na polowie tego itp :hyhy:

 

...

 

rzucilem teze jako temat do rozmow a i tak mi ja pociales :D heh. kategoria extreme dla kogos kto chce robic db drag to bardzo gleboka studnia bez dna tudziez skarbonka ...

 

pozdro!

marcin :D

 

 

To może lepiej uświadomić tego goscia co zlecił projekt ze to nie taka latwa sprawa z taka kasa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie gdybanie o cenach jest bardzo klopotliwe

ja dodam że zabawa takimi zabawkami nie jest taka prosta

do tego mogę napisać że awaryjność tego mocnego sprzetu jest bardzo wysoka

a naprawy bardzo kosztowne i czasochlonne

zrobić takie auto dla klijenta to bardzo ryzykowna sprawa

spadnie zasilanie spali się wzmacniacz za 5-15tyś i co dalej

po za tym w dB drag gramy 30 a w praktyce 5s i jest mało prądu

ktoś napisze pare aku+ alternator

mazda przyjęło ok 500kg i prawie nie da się jechać i co chwile naprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dbmax znam twoj problem.. Zreszta pewien piec trafił do was.. Od nas.. Wiadomo dlaczeog o tym wiemy tylko my i pewien dystrybutor.. Awaryjnosc spora ale nie bedziemy tutaj o tym mowic po pograzymy te SUPER FIRMY prawdadBmax, ?

 

Panowie zapominacie o jednym..

 

Budzet to budżet..

 

A gdzie cholera zarobek????? :looka::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jeśli ma to być sprzęt na pokaz a nie na zawody więc nie ma co przesadzać z mocami wzmacniaczy

w tedy sprzęt będzie dzałał bez zarzutu, będzie grać jakiś czas z akumulatorów itd

myśle że HiFonics jest bardzo dobrą propozycją

chodzi mi o dostępność sprzętu w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzet jednej firmy.. tez myslalem o tych crunchach nawet fajnie graja, łupniecie tez niczego sobie.. Jak stanie gdzies po ciemku moze byc fajny wyglad ale ja bym wtedy zrobił sciane w aucie.. Myslalem czy mu nie zrobic cos a'la demo maxsonica wtedy mozna dac cruncha hifonicsa.. Jak chce zrobic wrazenie to dam mu z 8piecy hifonisc titan 1500 do tego 8x te podswietlane 15 i bedzie miał wioche jak sie masz :D

Zaswieci mu tak ze nie bedzie potrzebował latarek :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej uświadomić tego goscia co zlecił projekt ze to nie taka latwa sprawa z taka kasa?

dokładnie.....

i moze od razu w pakiecie zamówic mu PRYWATNY czujnik do cisnienia bo za samo strojenie i zabawe ze skrzynkami skasuja was konkretnie..... a zawsze takie cos mu sie przyda (wymiana głosników, piecy itd), jak jarecki napisał w innym poscie w UK chłopaki w co drugim garazu sami sie sroją z termlabem.....

 

Jezeli chodzi o pokazanie sie to powiem wam szczerze ze bedac (od czasu jak mam 18" w bagazniku) na KAŻDYM zlocie (zawodach) po chwilowym odkręceniu volume na 25, ludzie zlatują sie jak mrówki i telefony i fimiki ida w ruch i teksty typu:

"o, kur...." , " ja pier..." , "te auto zaraz rozjeb..."

dodam ze mam w porównaniu z tym co kombinujecie 1 szt 18" i 2,5kw...................

fakt faktem ze nisko strojone ale od next week zaczynam zabawe z przodem i skrzynka pod db (o czym oczywiście zrobie osobny temacik i fotorelacje)

pozdrówka

 

[ Dodano: 2008-09-12, 00:48 ]

A tez sie chlopaki znaja

hehe dzięki :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o pokazanie sie to powiem wam szczerze ze bedac (od czasu jak mam 18" w bagazniku) na KAŻDYM zlocie (zawodach) po chwilowym odkręceniu volume na 25, ludzie zlatują sie jak mrówki i telefony i fimiki ida w ruch
Niezła frajda, w poznaniu przed zawodami chcialem na szybko zbadac sprzet. Odpalam, kurcze cos kiepsko wali.. Słysze jakies glosy..

A tu kumpel nie zamknął klapy :zdegustowany:

I w sumie to mi sie podoba w zawodac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na DD jest zrobiony rekord swiata.

 

helony, hifony i inne oriony to marketowce w porownaniu z DD.

 

jesli mowisz o klasie extremalnej to rekord nalezy do marketowego pioneera. i jak sie ma teraz dd ? :zdegustowany:

 

[ Dodano: 2008-09-12, 12:25 ]

Tak jak Ige napisał unas na helonie robia po 148 a w de wala po 160db to juz zależy od doświadczenia.

 

a raczej klasy w jakiej wala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na DD jest zrobiony rekord swiata.

 

helony, hifony i inne oriony to marketowce w porownaniu z DD.

 

jesli mowisz o klasie extremalnej to rekord nalezy do marketowego pioneera. i jak sie ma teraz dd ? :zdegustowany:

 

[ Dodano: 2008-09-12, 12:25 ]

Tak jak Ige napisał unas na helonie robia po 148 a w de wala po 160db to juz zależy od doświadczenia.

 

a raczej klasy w jakiej wala :D

 

Startuja w róznych klasach i wyniki sa znacznie wieksze niz unas. Jak kogos to interesuje moze poszukać wyników

 

http://www.audio-system.de/audio/helErfolge.html

 

DB drag racing

Exteme 2

1.Platz

17.04.05 in Trier 171,4 dB

2mal Helon 15"

 

To już ładny wynik jak na 2 sztuki głosników marketowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na DD jest zrobiony rekord swiata.

 

helony, hifony i inne oriony to marketowce w porownaniu z DD.

 

jesli mowisz o klasie extremalnej to rekord nalezy do marketowego pioneera. i jak sie ma teraz dd ? :zdegustowany:

 

[ Dodano: 2008-09-12, 12:25 ]

Tak jak Ige napisał unas na helonie robia po 148 a w de wala po 160db to juz zależy od doświadczenia.

 

a raczej klasy w jakiej wala :D

 

Startuja w róznych klasach i wyniki sa znacznie wieksze niz unas. Jak kogos to interesuje moze poszukać wyników

 

http://www.audio-system.de/audio/helErfolge.html

 

DB drag racing

Exteme 2

1.Platz

17.04.05 in Trier 171,4 dB

2mal Helon 15"

 

To już ładny wynik jak na 2 sztuki głosników marketowych

 

takie porownanie klasy street z klasa extreme do niczego nie prowadzi.... rownoczesnie moge powiedziec ,ze na pionieerach robia ponad 180 db.

 

porownaj wyniki streeta i okaze sie ,ze chlopaki z hondy nie tak bardzo odstawali (z ich moca). jesli natomiast chodzi o wyzsze klasy to jest to juz zupelnie inna bajka (zaczynajac przedewszystkim od supportu i budzetu jakim dysponuja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...