Skocz do zawartości

Sony CDX GT250


pioneer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden niebieski wysuwa antene a jeden to remote do wzmaka, sprawdz sobie który to który :D

Kiedyś w xr-c900rds tez miałem niezłego gwozdzia kiedy gasł mi piec po przełaczeniu na zmieniarke :D

 

Att jest do zestawu glosnomówiacego, aby sciszac radio w momencie nadejscia połączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napis "tube" to dostaniesz bana.... Sorry ale drażni mnie to niesamowicie...

Po pierwsze to zło a po drugie to ,że elektroda teraz ma swietne "filtry" nie znaczy ,że możesz olewać jakiś tam poziom naszego forum :D

 

Czytaj ze zrozumieniem bo odp masz w moim pierwszym poście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym prócz "naklejek" na kabelkach powinny być napisy na nich samych i na tym drugim niebieskim powinno być napisane Remote ( czyli sterowanie wzmacniaczem). Mam Sony radyjko i oznaczenie takowe jest ,więc i w tym modelu też powinno być.

 

Heeh mnie też jakoś drażni określenie "Tuba" ;/

 

A poza tym jak masz zamiar wstawiać "tubę" a nie subwoofer w skrzyni odpowiednio zestrojonej i zrobionej na wymiar ,to lepiej się zastanów czy chcesz buczenia w aucie czy bass' który będzie miał dobre zejście i dobre uderzenie.

 

podpinając się o posta i wzmiance o "Tubie" i kolegi nick Pioneer mam też takie pytanie ... bo pioneer robi dobre w miarę Home audio z głośnikami do samochodu to już jak dla mnie klasa najniższa "marketowa" tylko kto wytłumaczy fakt ,ze taka firma produkuje do auta TUBĘ dosłownie ze swoim głośnikiem ?? Przecież wiadomo ,że to nie zagra dobrze,że nie ma dobrych parametrów akustycznych ... hmmm czyżby nie mieli o tym pojęcia ,a może raczej myślą ,że to ludzie nie mają pojęcia i tak to kupią ?? Tylko po co niweczyć sobie markę nieprofesjonalnym sprzętem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...