Skocz do zawartości

Audi A6 by PrOcenT :)


PrOcenT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Długo już się przymierzałem do przedstawienia mego audio aż w końcu znalazłem czas aby napisać temat :). Audio jak audio mniej wiecej jakoś zrobione, mi jak na razie odpowiada choć niedługo nadejdzie czas na zmiany. A wiec tak:

Auto to Audi A6 C4 2.5 tdi

Radyjko: Alpine 9855R

Głośniki: i tu zaczyna się zabawa, początkowo miało być bez większego przerabiania z przodu 13 i zakupiłem macrom ext 5.0, później planowałem wrzucić 16 które kupiłem jeszcze wcześniej a były to hertz hsk, aż zostały zrobione panele pod dwie 16, lecz na razie są dwa zestawy 16 hertz hsk i 13 macrom ext 5.0. Miało być 2x hsk ale jak już miałem macromy to musiałem je sprawdzić jak graja i do dziś z przodu siedzi zestaw macrom i hertz. Z tyłu w półce sa jbl t696. Wielu nie podobają się głośniki z tyłu i innym to odradzają ale mnie się podoba jak gra wszystko razem a przecież audio robię dla siebie a nie komuś :)

Sub: 2x rockfor punch P2 w jednyj jest uszkodzona kopułka choć nie przeszkadza to w jego grze.

Wzmaczniacz: Przód pędzi rodek r480i tył veliocity vr2100 a suba Rockford Fosgate Power 800.2.

Kable: 50mm dietz, rca dietz pro con gold i prolink, kondek dietz 1f, rozdzielacz alfatec.

No i to chyba na tyle jak na razie, czekam na wasze opinie te lepsze i te gorsze ;)

Pozdrawiam PrOcenT

post-4870-0-72689200-1320777512_thumb.jpg

post-4870-0-26692500-1320777523_thumb.jpg

post-4870-0-70303800-1320777538_thumb.jpg

post-4870-0-33364600-1320777552_thumb.jpg

post-4870-0-23521200-1320777566_thumb.jpg

post-4870-0-29801100-1320777580_thumb.jpg

post-4870-0-75779500-1320777591_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dokładnie nie mierzyłem, myślę że jednak trochę więcej niż 30. Teraz jak to ująłeś "na sztuke", mi ta gra odpowiada choć myślałem macromy puścić normalnie a woofer hertza uciąć bo z 13 nie ma takiego kicka, choć to pewnie przez to że jeszcze drzwi nie sa wygluszone. Nie, nie tweetery sa z przodu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik im bliżej aku, tym lepiej. Nigdy nie patrz na te 20cm 30 itp. Gdy przewód się wypnie z oprawki (np. podczas wypadku), ma nie mieć możliwości styku z masą. U siebie, z braku miejsca na taki montaż oprawki, mam kielich oklejony taśmą izolacyjną. Wydawać może się to śmieszne, ale nie chciałbym mieć przy nie dużej stłuczce spalonej fury.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku mojemu zdziwieniu nawet przy nie wygłuszonych drzwiach czuć dość dobry bass z głośników z drzwi:) jaja kupiłem jeszcze gdy nie myślałem o przerabiania przodu, dla mnie osobiście bardziej się podoba gra przód + tył niż sam przód może to kwestia przyzwyczajenia albo po prostu mam taki gust :) Z zestawu hsk przeszkadza mi tweeter, wiec myślałem o zmianie całego przodu ale to w swoim czasie, w zakładzie gdzie robiono mi panele proponowana do przodu dls r6a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się bardziej martwił o ten kabel zasilającego co obciera się o kant wzmacniacza(ostatnia fotka).

Przewody są już poprawione, to są starsze fotki robione po montażu, teraz kabelki są bardziej ogarnięte ;), aha no i nie ma już tego wzmaka bo padł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 lat później...

Cześć, tak z ciekawości sam robiłeś te panele na przód na midbas? Czy to jakiś gotowiec fo kupienia w siecie?

Pytam bo mam takie same auto w wersji avant i przygotowuje się do instalacji, póki co ma dwa wzmacniacze Rockforda z serii Power, oraz sub od Cerwin-Vega.

Szukam dobre systemu odseparowanego na przód.

Dzięki z góry

j22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...