Skocz do zawartości

Oszustaczek, co robić?


dreadlook
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh widzisz:/ Będę zmuszony coś z tym zrobić, ostateczność to jechać do niego. Wybaczę mu panel który po schowaniu już nie chce wyjeżdżać przed dociśnięciem. Świetnie jest mieć radio które się słucha " po cichaczu"(głośniej się nie da) na postoju:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 8 lat później...
Cześć! Odkopuje temat ale dałem się zrobić jak młodziak. Zgłaszał ktoś z szanownego grona oszusta z olx na policję? Da się coś ugrać? Gra się toczy o kilka stówek. Różne opinie czytam i nie wiem czy warto psuć sobie jeszcze więcej nerwów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teść tel za 1450 zł kupił nowy którego nie dostał... 2 lata temu. pozew zbiorowy na 45tys zł. Babka dostała wyrok , kasy noe ma kto zwrócić już 2 rok /kilka rozpraw. Ale żeś kolega Ty z forum dostał kasę w ratach za telefon co prawda po kilku latach Ale dostał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teść tel za 1450 zł kupił nowy którego nie dostał... 2 lata temu. pozew zbiorowy na 45tys zł. Babka dostała wyrok , kasy noe ma kto zwrócić już 2 rok /kilka rozpraw. Ale żeś kolega Ty z forum dostał kasę w ratach za telefon co prawda po kilku latach Ale dostał.

Ja tu nic nie rozumiem. Możesz napisać żeby składnia była poprawna? Uwielbiam takie wpisy czytać.

 

Zawsze warto zgłaszać, tymbardziej że to nie 5zł.

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się kiedyś, że kupiłem wzmacniacz za 700pln, przyszedł uszkodzony, gość totalnie olał temat zwrotu, wycieczka na posterunek do Pana sierżanta od przestępczości internetowej.

Ze sobą aukcja, maile i wszelkie info, przy mnie policjant dzwonił do gościa i przedstawił mu sytuację, że ja jestem na prawie, bo towar niezgodny z opisem, wysypał trochę paragrafów, powiedział, że jeżeli się nie dogadamy założe mu sprawę a to już będzie miał w papierach, potem nawet jak kredyt będzie chciał wziąść to już info wisi w systemie i gość wymiękł od razu. Przelał mi pieniążki na konto a ja wtedy odesłałem wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nic nie rozumiem. Możesz napisać żeby składnia była poprawna? Uwielbiam takie wpisy czytać.

 

Zawsze warto zgłaszać, tymbardziej że to nie 5zł.

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

Masz rację, pisane na szybko w pracy. A więc ojciec mojej Żony kupił telefon za 1450zl na olx. Po tyg tel nie przyszedł, zgłosił sprawę na policję. Złożył zeznania, wydruku rozmów,itp itd kazali czekać miesiąc, bo tyle prawnie czasu ma sprzedając i po tym okresie zgłosić się na komendę. Po miesiącu okazało się iż babka na ten jeden tel oszukala lacznie na kwotę 45tys zł. Mając dane wszystkich osób złożyli pozew zbiorowy , było kilka rozpraw , stanęło nad tym iż ma każdego spłacić. Lecz problem w tym iż nie ma z czego to raz a dwa nie ma jej co zabrać komornik. Od tej sprawy minęło 2 lata i cisza, Teść nie dostał ani złotówki. Zaś mam kolegę w podobnym przypadku który po kilku latach dostał swoje pieniądze w ratach od oszusta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem wolne na środę, wszystko mam już podrukowane, pójdę na komisariat... Aż mi głupio, że dałem się tak wyrolować.

Spoko, każdemu się może przydażyć, a tak naprawdę to tej drugiej stronie powinno iść w pięty. Ważne żeby nie odpuścić. Działaj. 3mam kciuki [emoji106]

 

Wysłane z mojego Nokia 6.1 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...