Skocz do zawartości

jaki wzmacniacz pod tweetery


duber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czyli jednak te tweeterki tez są ostre,dzieki

Praktycznie każda metalowa kopułka jest ostra

zgadzam sie

 

Nie znam wszystkich Waszych doświadczeń , ale w tym wypadku raczej trudno o uogólnienie.

Oczywiście istnieje subiektywizm oceny , ale obiektywizm się we mnie buntuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam wszystkich Waszych doświadczeń , ale w tym wypadku raczej trudno o uogólnienie.

Oczywiście istnieje subiektywizm oceny , ale obiektywizm się we mnie buntuje

jakies stare halixy z okolic 2002r szkoda pamiętac więc nie zaprzątam sobie nimi głowy

kilka alu seasy domówki ale jakieś spojrzenie na granie twardej membrany dają

i jeszcze jakies tytanowe ale nie pamiętem co to było

chyba za duzo eksperymentuje

 

ogólnie po przesiadce na jedwab mój wysokotonowy pogląd idzie raczej w tym kierunkun

choć niezaprzeczalnie po posłuchaniu nowego ceramika awx-a mam ochotę dalej eksperymentować

 

dla ciekawości grają u mnie teraz wysokotonówki papierow 2" stożkowe z kolummny za 6 tyś z obudową zamkniętą

ale rewelacji nie

chyba tylko przez to, że znalazłem już swojego faworyta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jakies stare halixy z okolic 2002r szkoda pamiętac więc nie zaprzątam sobie nimi głowy

kilka alu seasy domówki ale jakieś spojrzenie na granie twardej membrany dają

i jeszcze jakies tytanowe ale nie pamiętem co to było

chyba za duzo eksperymentuje

 

ogólnie po przesiadce na jedwab mój wysokotonowy pogląd idzie raczej w tym kierunkun

choć niezaprzeczalnie po posłuchaniu nowego ceramika awx-a mam ochotę dalej eksperymentować

 

dla ciekawości grają u mnie teraz wysokotonówki papierow 2" stożkowe z kolummny za 6 tyś z obudową zamkniętą

ale rewelacji nie

chyba tylko przez to, że znalazłem już swojego faworyta :)

Pytając o doświadczenia , miałem na myśli obcowanie z tym konkretnym Lotusem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ujmuje nikomu wiedzy ale

Każdy ma swój gust i zawsze tego typu tematy to troszke teoretyzowanie . Ja lubię trzoszkę ostrzej (jaśniej) kolega hehepack może lubi delikatniej i już masz różnicę w ocenie wzmacniacza . Zastanów się co chcesz i nie pytaj tutaj, tylko jak dostaleś kilka propozycji idz i słuchaj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"idz i słuchaj"

w tym własnie problem....napisalem w pierwszym poscie co chce ;) moje porownanie raczej moze sie odbywac raczej tylko na zakupie i odsprzedazy jak nie podejdzie...pokaz mi taką sama instalke aby porównywac lub nawet będąc na spocie nie zawsze da rade od kogos odkręcic ladnie zamontowany wzmak.

nie da rady usiąśc do jakiegos auta z tym wzmakiem i powiedziec ze to własnie to,jak wiemy inne auto i juz inne odczucia...nie wspominając o roznych klockach.

dlatego wazna dla mnie jest opinia posiadacza takich samych tweeterow gdzie w tym momencie mamy tylko rozne radia ale to i tak 2/3 sukcesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...