Skocz do zawartości

VW Golf III


A r t u r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 391
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Duber

 

No na 80 % będę robił w słupkach, ale jeszcze ostatecznie nie zdecydowałem, szkoda mi trochę słupków bo niedawno oklejałem je czarną alkantarą i szkoda mi ich psuć, ale tweetery Nobelium są dość duże i ciężkie żeby je dawać w trójkąty.

A z resztą czy tak czy tak to te co mam by się nie nadawały, trzeba by było je popsuć i zrobić od nowa bo są za małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, w porównaniu do Piccolo to nie są takie duże.

Miałem je kiedyś.

 

Wiem jak duże są Piccolo, a czy wiesz jakie mocowania mają trójkąty w golfie III? Chodziło mi o tą sprawę, a nie

o zachwalanie dlsów, jakie to one są duże bo przecież nie są takie wyjątkowe :zdegustowany:

 

A jeśli chodzi o tapicerkę, to na razie myślę jak to ładnie wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te DLS'y to bardzo dobre tweetery

 

Nie no nie w tym znaczeniu pisałem, bo faktycznie te DLS`y przypadły mi do gustu. Nie wiem jeszcze jak odpowiednio je

ukierunkować, na razie są na twarz siedzącego. Zobaczę jeszcze inne ustawienie pewnie.

 

Tak na razie druciarsko je zamontowałem :hyhy:

 

 

http://img824.imageshack.us/img824/994/tweetery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na essie są takie które mi sie nie widzą,Radek dal mi namiar na szkopską srone..ja chce w polsce...i duuuuzo googlowałem ;)

 

to jedź do leroy i kup klinkiet za 40 PLN i będziesz miał dokładnie takie same obudowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sukalem i nie znalazlem kinkietu ktory ma 2 zawiasy kulowe jak ten na zdjeciu i ma mozliwosc zablokowania poruszania sie tak jak na tym foto 2 srubeczkami by glosnik po wyregulowaniu np nie opadal (w moim przypadku glosnik ma dosc duza mase.

Takie jak dal italiano przygarnalbym od razu. Jesli ktos jest w stanie zrobic to prosze o info na privie z toczeniem obudowy wlacznie pod wymiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tym kinkietem, w strukturze wygląda to całkiem ładnie, nawet znalazłem taką bombę na necie, ale niestety z tym przykręceniem nie mogę tak jak Piotrsaint piszę, chyba jednak pozostanie rzeźba słupka, no ale jeszcze zobaczymy.

 

 

 

Zawsze możesz zrobić nakładkę na słupek i tylko przykręcisz je (już obite) do słupka.

 

 

No można by i tak, , ale jednak do wykonania jak dla mnie jeszcze trudniej by to było. Wszystko ładnie potem spasować, to masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja bede miał taka bombe

U mnie jest w okolicy spec który takie nakładki robi i wygląda to świetnie.

A i cena niska.

 

Oooo :cool: już mi tu dawać namiary na priv :cisza: . No dobra ładnie Was proszę :padam:

 

A ja już zaopatrzyłem się w dystanse ( dzięki mastah22) pod słupki.

 

http://img190.imageshack.us/img190/3082/dsc05463m.jpg

 

Ale na chęci do pracy trzeba

będzie jeszcze poczekać, ale te bombki, ja też chce, ja też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bombki odkupiłem od Marcina z jego astry

 

Ubiegłeś mnie, miałem tak napisać meila czy je sprzedaje, bo widziałem już słupki nowe ma, a tak zbierałem się do napisania i napisałem :/.

Ale być mogło tak że one dla mnie nie były by dobre, bo średnica chyba za mała, no chyba że bym trochę pokombinował z tweeterem.

 

Ahh Ty :wink: , no ale nie będziesz musiał rzeźbić, a fajnie one wyglądają, naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn ja je chyba bede chcial zamocowac do deski nie do słupków(na tasme dwustronną np)aby tych regulacji nie było widać.koncowka regulacji moze ma jakąś płaszczyzne...jak nie to cos innego wymysle aby dziur w desce nie robic

mi wczoraj zasugerowali na czacie tu aby zagadać do niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...