Skocz do zawartości

VW Golf III


A r t u r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 391
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

za starego golfa i podpalenie pojdzie siedziec jak za maybacha... brawo

 

 

Hmm, mysle, ze nie sa w stanie udowodnic gosciowi nawet, ze wie co to ogien i woda, ale oby tak bylo. Tylko nie podoba mi sie to, ze musze tych darmozjadow utrzymywac na panstwowej celi z lodowka i kablowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak myślałem że obcy by nie wziął tylko ktoś kto znał golfa i zapewne właściciela.. szkoda szkoda i jeszcze raz szkada, ten golf był unikat. Napewno dużo nie dostanie kolo, tak więc najlepiej powybijać zęby i uciąć ręce mu samemu..

 

Ja bym niepodarował jak wyjdzie na wolność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedlem w temacik by zobaczyc jak kolega sobie radzi i widze cos takiego - nie wiem co bym zrobil - jestem dosc twardy i niektorzy mowia ze bez uczuc ale ja bym sie poplakal chyba. Jestem tez troche msciwy i jedyne co by mnie interesowalo to pelne dane goscia wraz z jego rodzina (zona, dziecmi) skoro on mogl sie tak zabawic to ja bym sie zabawil w niszczenie jego zycia - oczywiscie do momentu kiedy nie splaci w calosci strat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Poprosiłem o odblokowanie tematu. Chciałbym dodać kilka słów na temat sprawy. 

 

Sprawa można powiedzieć jest zamknięta. Sprawca, niestety nic nie powiedział, nie wyjawił z kim działał i co zrobił ze skradzionym dobrem. 

 

Dostał 3 lata więzienia (sam zgodził się na dobrowolne poddanie się karze), a także musi wypłacić odszkodowanie. 

Jeśli chodzi o sprawę podpalenia, to proszę nie wysnuwać jakichkolwiek dziwnych wniosków. Sami nie wiemy dlaczego, ale

podejrzewamy że to może być związane z wykonywaną pracą mojego ojca.

 

Jeśli chodzi o sprzęt audio, to niestety cisza, nie znalazł się, fora a także aukcje przeglądam dość często ale nie spotkałem się z moim sprzętem. 

 

 

Chciałbym napisać parę informacji na temat sprzętu który został skradziony, być może ktoś, zobaczy gdzieś ten sprzęt. 

 

1. woofery z serii DLS Iridium 6.2i w skrócie DLS Dui6i -  numer seryjny 8-25506i głośniki nowe dopiero co wygrzane. 

 

2. tweetery DLS Nobelium 1 - numer seryjny 10-25601 i tutaj bardzo istotna rzecz. Fabrycznie tweetery są srebrne. Ja 

    pomalowałem maskownice na czarny mat. 

3. DLS A6 - numer seryjny A6-074899 wzmacniacz nowy, stan wizualny idealny, jedyny mankament co go wyróżni od razu

    to "radiator" (chyba tak się nazywa ta część obudowy- tak czy inaczej chodzi o górę wzmacniacza)  który jest      

    wgnieciony, tzn, wygląda tak jakby był bardzo mocno uderzony z boku  z lewej strony. 

    Bardzo to się rzuca w oczy i jest to nie do naprawienia. 

4. DLS A3 - tutaj niestety nie mam numeru seryjnego, ale był naprawiany, klejona cewka klejem na gorąco. 

 

 

Radio czy kondensator- niestety nie mam żadnych danych o nich. 

 

Mam nadzieje że jak najszybciej powrócę z nowym tematem na forum. Już mam plany co do grania w aucie, ale niestety ja nie jestem pasjonatem jedynie CA. 

Najpierw chciałbym zakupić auto, który na pewno będę modził a następnie granie. Ale wiadomo dużo zależy od $.

 

Pozdrawiam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...