facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

Miejsce na Twoją reklamę: tel. 691 265 492

Zdjęcie

DLS A5 czy A7

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
252 odpowiedzi w tym temacie

#41 nakamichi

nakamichi
  • Użytkownik
  • 4654 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 23:22

Nakamichi jak jestes taki obstukany to powiedz mi gdzie robione s@ zwrotki do Ultimate i Scandynawia ?

Powiedz mi jaki to ma wpływ, na to jak gra wzmacniacz :D
Postaraj się wnieść coś twórczego do tej dyskusji , skoro nie potrafisz wnieść nic konstruktywnego :/ .
Byle do przodu

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

Miejsce na Twoją reklamę: tel. 691 265 492

#42 Sinsemillaa

Sinsemillaa

Spec od psucia

• Użytkownik
  • 1666 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 23:29

Nakamichi jak jestes taki obstukany to powiedz mi gdzie robione s@ zwrotki do Ultimate i Scandynawia ?

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Idac tropem, ze hiendu nie ma do czego jest ten kabel? Jak juz sie tak czepiamy tego okreslenia.

Hmm, myślę, że dla tych, którzy są przed stadium słyszenia różnicy w kablach zasilających.
O, a może ktoś stworzył high-endowy alternator? :O

#43 showaugh

showaugh
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 23:30

to nie jest odpowiedz na moje pytanie , po 2 najlepszy tweeter dla DLS a robil Morel a wiesz jak firma robi wzmacniacze sygnowane logo DLS ? Prosze wnies cos konstruktywnego ale najpierw odpowiedz gdzie s@ robione zwrotnice.

#44 Piotrsaint

Piotrsaint
  • Użytkownik
  • 1395 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 23:33

Pewno w dalekiej azji... ale jakie to ma znaczenie?

#45 Sinsemillaa

Sinsemillaa

Spec od psucia

• Użytkownik
  • 1666 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 23:33

to nie jest odpowiedz na moje pytanie , po 2 najlepszy tweeter dla DLS a robil Morel a wiesz jak firma robi wzmacniacze sygnowane logo DLS ? Prosze wnies cos konstruktywnego ale najpierw odpowiedz gdzie s@ robione zwrotnice.

A po 3?
Myślę, że mógłbyś się jeszcze wiele, wiele, wiele nauczyć od użytkownika do którego pijesz.

#46 Piotrsaint

Piotrsaint
  • Użytkownik
  • 1395 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 23:35

Sinsemillaa z uwagi na duza wiedze forumowego Kolegi lepiej nie zadawac pytan? Bo nie wypada czy z jakiegos innego powodu?

#47 nakamichi

nakamichi
  • Użytkownik
  • 4654 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 23:38

Co ma piernik do .....
Załóż sobie , ze w Polsce, nawet gdym składał je sobie/ Wam / innym w komórce za domem , to nijak nie widzę powiązania z tym jak gra wzmacniacz DLSa serii Ultimate lub dowolnej innej .
Byle do przodu

#48 showaugh

showaugh
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 23:39

Sensymila to nie do Ciebie tylko do Pana Juzka :)

#49 Sinsemillaa

Sinsemillaa

Spec od psucia

• Użytkownik
  • 1666 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 23:40

Ja odnoszę się do tego, że ktoś zadaje głupie pytania, które nic nie wnoszą do tematu, mój post również, dlatego nie idę spać, otwieram piwo i oglądam wasze dalsze high-endowe spory.

#50 nakamichi

nakamichi
  • Użytkownik
  • 4654 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 23:44

Sinsemillaa z uwagi na duza wiedze forumowego Kolegi lepiej nie zadawac pytan? Bo nie wypada czy z jakiegos innego powodu?

Z tego puntu widzenia proszę jedynie o chwile refleksji , zanim płonny umysł skieruje palec w klawisz klawiatury :D

Sensymila to nie do Ciebie tylko do Pana Juzka :)

:/
Byle do przodu

#51 showaugh

showaugh
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 23:51

No zaczyna Pan moowic :) zwrotnice s@ robione w Polsce , w Polinku , a co piernik do witraka ,hm to co wiatrak do piernika :P czyli moze nalezlo by zachwalac inn@ marke a nie DLS bo on tylko daje logo dla technologi innej firmy i podejrzewam , ze wie Pan o jak@ firme chodzi.

#52 nakamichi

nakamichi
  • Użytkownik
  • 4654 postów

Napisano 26 sierpień 2011 - 00:30

No zaczyna Pan moowic :) zwrotnice s@ robione w Polsce , w Polinku , a co piernik do witraka ,hm to co wiatrak do piernika :P czyli moze nalezlo by zachwalac inn@ marke a nie DLS bo on tylko daje logo dla technologi innej firmy i podejrzewam , ze wie Pan o jak@ firme chodzi.

Po raz kolejny , oświeć mnie :wink: , jaki wplyw ma miejsce składania zwrotnic , do tego jakie ma parametry lub jak brzmi wzmacniacz ?
Załóż temat o zwrotnicach , gdzie wykażesz nikły wpływ wiatrów monsunowych na dobroć filtrów pasywnych :)
Byle do przodu

#53 tbrek

tbrek
  • Użytkownik
  • 2989 postów

Napisano 26 sierpień 2011 - 07:10

Wszystkie parametry są w pełni rzetelne , podawane moce są średnio o 30 do 40 % wyższe od deklarowanych

Tego akurat lepiej było nie ruszać, DLS jak i Genesis celowo zaniżali faktyczne moce aby zawodnicy nie musieli oszukiwać, a pozwalało im to na starty w niższych kategoriach mocowych,
w ten sposób mieścili się w niższych kategoriach i pozwalało im to "uczciwie" wygrywać z innymi zawodnikami, tak więc to żadna chluba jakby popatrzeć z punktu widzenia dlaczego było to zrobione...

Widzę że znów nie warto mieć swojego własnego zdania, a już wogóle jak chodzi o nieskalany DLS, no też jeszcze tylko BRAX wywołuje takie jakże odminne dyskusje. Jako że nie słyszałem aby DLS prowadził akcję wywiadowczą na swoje produkty, nię będę się spinał w tym temacie, bo zaraz się jeszcze wyjdzie że jest to ukryta akcja wyborcza pana X ;)

W każdym razie kolejny raz powtórze, DLS A7 mnie OSOBIŚCIE niczym szczególnym nie zaskoczył, i na pewno do niego bym nie wrócił, po 3 miesiącach bez żalu się go pozbyłem zostawiając go w aucie które sprzedałem, dodatkowo osoba od której go kupiłem też bez żalu go sprzedawała, kasę na piece przeznaczył na zakup Sony serii M i ma je już dłuższy czas.

A teraz twórzcie sobie sami teorie spiskowe na temat hiendu i jego braku w tych i innych piecach, oraz jak jego obecność lub brak na kartoniku ma wpływ na jego brzmienie, chyba już dość kolejny raz zaśmieciliśmy wątek, może admin go przeniesie w inny dział.

P.S. Panie Józefie, zmieniarka dotarła? bo od Wolfa jakoś się dowiedzieć nie mogę.

Brax Matrix ML Series + P-SIX .....

#54 djrobus1

djrobus1
  • Użytkownik
  • 433 postów

Napisano 26 sierpień 2011 - 07:13

Ale temat się "rozwinął" :kwasny:
Ja podsumuje tak: czy "hajend" czy nie jeżeli gra na poziomie zadowalającym dla właściciela systemu to OK. Aby "do przodu" :super:
Dobrze zgrane elementy nawet ze średniej półki zagrają na zadowalającym poziomie. Nie każdy ma tak wrażliwe ucho aby wyłapać wszystkie niedociągnięcia (błogosławieństwo) i pakować w samochód dziesiątki tysięcy złociszy, żeby je wyeliminować. 90% moich znajomych nie jest w stanie nawet wyłapać (mono, stereo) w aucie nie mówiąc o innych aspektach.
Ja swojego auta nie oddam w ręce "fachowca" bo jego upodobania nie pokryją się w 100% z moimi. Sam, jak jest możliwość, słucham innych systemów, analizuję i jeżeli znajdę pewne "rzeczy" do poprawienia to staram się to zrobić. Resztę mam głęboko....
Nie mam zamiaru prześcigać się z innymi, kto ma "lepszy i droższy" sprzęt na pokładzie.
Gdybym nie słyszał różnicy między "buszmenem" a audisonem, braxem itp. to wsadziłbym buszmena i styka.

Dlatego wracając do tematu, co kolega "fotograf" wybierze A5 czy A7, czy spodoba mu się czy nie zależy od niego. Podkreślam raz jeszcze: NIECH SŁUCHA, SŁUCHA i JESZCZE RAZ SŁUCHA i nie patrzy na innych. On będzie użytkował ten samochodzik i dla niego ma grać "dobrze".

#55 tbrek

tbrek
  • Użytkownik
  • 2989 postów

Napisano 26 sierpień 2011 - 07:19

Zgadza się, być może podłączy wspomnianą A7 i będzie zadowolony, pytanie tylko na jak długo, to dobry piec ale jakoś większość ludzi bez żalu się go pozbywa wymieniając na inny.

Brax Matrix ML Series + P-SIX .....

#56 Raadek

Raadek

NaturalSound

• Użytkownik
  • 12628 postów

Napisano 26 sierpień 2011 - 08:21

zwrotnice są robione w Polsce , w Polinku

Masz jakieś bezpośrednie informacje czy sugerujesz się dumnym wpisem na ich stronie,który pojawił się zaraz po tym,gdy zleciłem im zmontowanie zwrotek według podanego prze zemnie schematu?

Tego akurat lepiej było nie ruszać, DLS jak i Genesis celowo zaniżali faktyczne moce aby zawodnicy nie musieli oszukiwać, a pozwalało im to na starty w niższych kategoriach mocowych,
w ten sposób mieścili się w niższych kategoriach i pozwalało im to "uczciwie" wygrywać z innymi zawodnikami, tak więc to żadna chluba jakby popatrzeć z punktu widzenia dlaczego było to zrobione...

Powiedz,kto Ci taką papkę z mózgu robi?Twoje wypociny na tym forum są gorsze od PabloGMS :zdegustowany:

Potrzebujesz pierścionków pod głośniki, skrzynkę solidną do subwoofer'a...wal do Mastah'a z forum. :ok:

Mam fatalne maniery, koszmarne mam zwyczaje, lecz kiedy grają kraju tego hymn, ciągle jeszcze wstaję...

#57 becker

becker
  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 26 sierpień 2011 - 08:47

Zgadza się, być może podłączy wspomnianą A7 i będzie zadowolony, pytanie tylko na jak długo, to dobry piec ale jakoś większość ludzi bez żalu się go pozbywa wymieniając na inny.

Myślę, że w samochodach są dużo większe problemy niż wymiana wzmacniacza klasy A7. Tylko jak ktoś sobie nie potrafi poradzić to będzie cały czas zmieniał głośniki, kable itp....... ale cóż taki jest chyba kierunek hi-end'u...... a szkoda

#58 dan124

dan124

Szyderca

• Użytkownik
  • 12969 postów

Napisano 26 sierpień 2011 - 08:56

Na szczęście inny firm też się pozbywają.

Pewnie też bez żalu ;P

Chętnie posłucham systemu lepszego niż AMA do 350 złotych na nowych głośnikach z możliwością odkupienia
Odwilż ,odwilż oby wszystko nie popłyneło

#59 becker

becker
  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 26 sierpień 2011 - 09:09

:)

#60 showaugh

showaugh
  • Użytkownik
  • 196 postów

Napisano 26 sierpień 2011 - 09:48

Masz jakieś bezpośrednie informacje czy sugerujesz się dumnym wpisem na ich stronie,który pojawił się zaraz po tym,gdy zleciłem im zmontowanie zwrotek według podanego prze zemnie schematu?

Ta pewnie, , :rotfl: :rotfl:

moj kolega pracuje w Polinku , kolego Raadek że robisz zwrotnice dla forumowiczów to ok, ale tam są osoby które robią dla zawodników , projektują i produkują .itd. także kolego nie chwał się niewiedzą , bo robią także dla niemieckeij firmy ,a komponenty dostarczaja także dla człowieka Polaka , który projektuje wzmacniacze dla Morela , także odpuść sobie , bo brak wiedzy nie usprawiedliwia
głupoty. no chyba że jesteś kolejnym specem z STX :rotfl: :rotfl: jak kolega od magnesów ,LKLUKASZ.

pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych