Skocz do zawartości

DIORA GDS1607


szymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 857
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ciekawe... w zasadzie cos takiego mozna samemu zrobic

te tanie radia bez napedu + jakies mikro wzmacniacze

 

http://caraudio.manualsonline.com/manuals/mfg/alpine_electronics/cta1505rcta1502r.html?idRes=2152752

 

http://allegro.pl/flagowy-zestaw-alpine-cta-1505r-cha-s614-i2260360806.html

 

ALPINE CTA-1505R :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i zamówilem kilka dni temu wczoraj przyszły zrobiłem budy zamkniete 25l i teraz sie bawie ale za wczesnie na jakieś opinie.

Teraz Piece:

Helix Dark Blue For

PrecisionPowerPPI5440

DLS A3

Hifonics ZXi-6002

JBL GTO 752

 

Po testach wydam i swoją skromną opinie.

Na dzień dzisiejszy porównam z FLI COMP 6 Które zakupił Sandysek do swojej Mazdy :)

Na Dniach też przedstawimy fotorelacje z budowy Madzi...

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 W to nie ajwaj. V-drive - y mają chyba podobnie

 

To jeszcze nie to radyjko ;/ Tamto miało żywcem przetwornice w środku i jak mówię, radiatory po bokach... ale nie mogę znaleźć.

 

Btw, Pioneer DEH-P80MP ma 4x36W mocy ciągłej: http://www.pioneer.eu/eur/products/archive/DEH-P80MP/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego? z zestawu za 130zł chciał byś Hi-End?

Powiem tak po pierwszym odsłuchu nie jest zle pod pp i a3 kontrola niesamowita brzmienie bardzo dobre scena nie rozlazła detalicznie chodz i tak przy zwrotkach bym grzebał bo wydaje mi sie że wiecej da sie wycisnąc z zestawu zobaczymy jak potne aktywnie.

PP kontroluje głośniki lecz brakuje mu mocy by rozwineły skrzydełka.

Pod A3 pokazują wofer na co go stać Tweeter zaczyna ostrzyć ale to moje odczucia.

Ktoś porównywał je do Morel Tempo6 i powiem ze Diory To nie ta Liga Widocznie nie Słyszał Morela dobrze zasilonego.

Po wstepie Powiem ze w Swojej Cenie Chyba brak konkurencji FLI Comp za ponad 300zł sie chowają ale do Morela bym ich nie porównywał.

 

Dodam ze solidne 100w rms im wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te głośniki kilka dni , ich moc RMS to góra 25 watt!!!!!! głosniczki przy prawdziwych 35W się kończą, w średnicy potęzne dziury , a przy większej mocy szybko traci kontrolę i przechodzi w fazę łupania, do tego ten korektor fazy jest plastikowy, to taka zabawka , porównywać to do Tempo 6 to jak trabanta do Audi A3 . Diora GDS 1607 , myślałem że o czyms innym piszą co niektórzy , mocowo 25W.MAX

ktoś to mierzył i charakterystyka wygląda jak Tatry na mapie dziury do -10db w pewnych partiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głosniczki przy prawdziwych 35W się kończą,

jakich z czego?

 

one mają 25W rms , można to pomierzyć i wyjdzie z TS.... tweeter średnica 20mm wydaje jakiś syk nie jest to piach ale nie jest też pasmo , bynajmniej nie do tej zwrotnicy ....

moze je zabijałeś a nie wiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...