Skocz do zawartości

co i na co wymienić


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy.posiadam hyundai a h200.taki merol vito.zamontowalem w nim jakis czas temu nowy sprzet grajacy ale przestal mnie satysfakcjonowac.prosilbym o podpowiedz co jak i jle zamontowac a zeby osiagnac naprawde dobry i czysty dzwiek i cholernie mocny bass.w tej chwili z przodu sa glosniki wraz z gwizdkami firmy magnat power plus 132 z tylu pod kanapa rowniez magnaty power plus 693.miedzy przegroda bagaznika a tylna kanapa jest tuba jbl gto 1260br i wzmacniacz jbl 4060.macie jakis pomusl?moze waszym zdaniem warto cos zostawic?pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry.odpowiadam na pytanie kolegów.nie wiem :D .chce zeby to naprawde mialo rece i nogi.zrobmy tak.jesli byscie chcieli sprawic sobie sprzet to co by to bylo?mam nadzieje ze zamkniemy sie ponizej 10000?..duzo ponizej. slucham glownie hip-hop u i techno.czasem weznie mnie na dobry szybki jazz(swing)troche bluesa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednostka sterująca wg upodobań Alpina, Clarion, Pioneer czy JVC, oczywiście lepsze modele nowki zaczynają sie od 500-600 wzwyż

 

napewno zestaw odseparowany na przod - np Powerbass 2XL-6C , Dego PO650, DLS R6A do tego wzmacniacz 2 kanałowy np μ-dimension Glow 2075v.2 lub μ-dimension JR 2-370

do tego wygluszone drzwi glosniki w dystanse mdf, syczki w słupki lub lusterka

 

no i bass - to co panuje u siebie czyli 2 x 12 w bass-reflex - dobre i do hiphopu i do techno - zalezy od budzetu, musisz napisac dokładnie ile chcesz na to przeznaczyc...

z klasy budzetowej to mozna jakiegos magnata, earthquake, lanzara, boschmanna, carpowera, alpharda czy inne takie, i do zasilepnia jakiego AXT 990 :D a jak bedzie wiecej kasy to manza myslec dalej

 

Do tego kabelki minimum 35mm2, kondensator 1F np Dietza, dobry akumulator, RCA, skrzynia, i inne konektorki dupozaworki i rzeczy potrzebne do instalacji

 

Na Twoim miejcu sprzedał bym wszystko, ew zostawił JBL'a do zasilania przodów.

 

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę większa kasa wchodzi grę. Dobrze by było jak byś sprecyzował mniej więcej ile masz na ten cel.

 

I teraz auto widzę że jest specyficzne i będzie co robić w nim, jeśli to ma grać z sensem.

 

Napisz ile masz kasy a przedstawią moją wizję tego projektu heheh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10000zł to spory budżet i za taką kasę można już naprawdę nieźle wyposażyć auto.

 

Przód: PHD AF 6.1 KIT (jakieś 1300-1400zł)

Wzmak przód: μ-Dimension Jr. 2-370 (około 900zł)

Wygłuszenie drzwi: 150zł

Sub: 2x12 RE SE-12 w BR (około 2300zł)

Wzmak do subów: Steg QM310.2x (około 3000zł)

Przewody komplet: 250zł

Kond: 200zł

 

I spokojnie zamykasz się poniżej 10k zł :D

 

[ Dodano: 2008-07-25, 22:31 ]

Gilotyn@, ciekawe tylko czy koledze się jedno "zero" za dużo nie napisało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie przepraszma ze nie odpisuje.zawsze jak pisze to nikt z was mi nie odpisuje a jak odpisujecie to jestem w pracy.ja temat staram traktowac powaznie.kwota5-7tys.jesli wyjdzie 8 a stwierdzicie ze gra jest warta swieczki to sie nie poplacze z tego powodu.pozdrawiam

 

[ Dodano: 2008-07-26, 13:58 ]

chcialbym miec 2 glosniki z przodu+ gwizdki.2 z tylu zabudowane pod fotelami.tube...kiedys widzialem zdjecie kolesia ktory w pajero mial skrzynie wlasnej produkcji z trzema sub ami.zaimponowalo mi to.co o tym myslicie?

 

[ Dodano: 2008-07-26, 14:09 ]

bede we wtorek po 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i tak, dwa systemy w komorze auta + suby... Może być nieźle. Trzeba tylko pomyśleć o czymś tańszym w takim razie żeby się zmieścić w budżecie...

 

Systemy do auta: 2x Dego SP-650 (2000zł)

Wzmak na systemy: μ-Dimension RM V41 (1100zł) lub mocniejszy EarthQuake PH2200W/4 (1500zł)

Wygłuszenie drzwi: 150zł

Sub: 2x RE SR-12D2 w BR (około 1700zł)

Wzmak do subów: Steg QM310.2x (około 3000zł)

Przewody komplet: 250zł

Kond: 200zł

 

Suma: 8800zł :kwasny: Za dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz Radyjko ?

 

I czy wchodzi w grę wywalenie tylnej kanapy :padam:

 

Na pierwszy plan według mnie muszą iść porządne przody. Tzn zrobić komory zamknięte dać po dwa mds06 i do tego morele itd i aktywnie to ciąć. Pod konkretnym piecem. Dopiero jak ukończymy przody to wtedy będzie można myśleć nad dobry dołem np jak kolega Popay zaproponował :kwasny:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...