Skocz do zawartości

Galant vel Daimos


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 913
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W Mazdzie robilem wzmocnienia, bo byly duze otwory montazowe. Tu sa malutkie, wiec uznalem to za raczej zbedne.. A tak BTW ciekawe ilu z Was by uslyszalo brak wzmocnien w miejscu najbardziej oddalonym od glosnika ? W ogole jeszcze sie zdziwicie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sa to jakies mega duze dziury.. Poza tym jest tam kilka warstw maty.

Otwory rewizyjne są duże i kilkukrotna warstwa maty tak będzie pracować.

A tak BTW ciekawe ilu z Was by uslyszalo brak wzmocnien w miejscu najbardziej oddalonym od glosnika ? W ogole jeszcze sie zdziwicie :)

Ja dość wyraźnie usłyszałem po zakryciu blachą otworów rewizyjnych już w poprzednim aucie, na jednych blacha i mata, drugie drzwi blach nie miały ani wzmocnień pod mata, a otwory rewizyjne mam mniejsze niż Ty w swoich drzwiach. Jeśli chcesz odsłuchy porównawcze robić, to jedne drzwi z blachą, drugie z samą matą. Twoje drzwi kopać pewnie będą ale czy na miarę możliwości głośników? Raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się czepiacie braku tej blachy.

U mnie też otwory są pozamykane tylko dynamitem i jakoś nie narzekam.

Kto słuchał mojego Fordopierda ten wie jak "drzwi grają".

Poza tym, kleiłem drzwi pod okiem Szymona, swego czasu bladego pojęcia nie miałem jak mam to ogarnąć żeby było ok, ale bardziej doświadczony kolega dał mi takie, a nie inne wskazówki i wsio jak dla mnie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie.. Wpadl mi do glowy inny pomysl, ale blach przy ciegnach tak czy tak nie bedzie :) Wzmocnienia sa na okolo glosnika, bo tam jest to najbardziej potrzebne. Mam tylko jeden problem.. Przy niektoych kawalkach bas tak napierd**a, ze szyby/mechanizmy od szyb graja :/ Z gory uprzedzam, ze jak ktos powie ze to przez brak blachy przy ciegnach to znajde i odstrzele..

 

Też mam galanta tylko w sedanie i mam pytanie z tego co widzę przód pod tapicerką będzie grał chyba że się mylę ?Jak nie to pokaż jak to rozwiązałeś bo na razie też nie mam czasu na rzeźbę

 

Wszystko bedzie na 99% pod tapicerka :)

 

Ja dość wyraźnie usłyszałem po zakryciu blachą otworów rewizyjnych już w poprzednim aucie

 

Placebo.. Zrobilbym taki slepy test i podejrzewam, ze jakby ktos "slyszal" roznice, to bylby to czysty przypadek (50/50 % szans na trafienie :wink: )

 

Wpowiedzialbym sie jeszcze dobitniej, ale nie chce nikomu burzyc teorii na temat roboty drzwi :)

 

I nie spinajcie sie chopcy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Placebo.. Zrobilbym taki slepy test i podejrzewam, ze jakby ktos "slyszal" roznice, to bylby to czysty przypadek (50/50 % szans na trafienie :wink: )

 

Wpowiedzialbym sie jeszcze dobitniej, ale nie chce nikomu burzyc teorii na temat roboty drzwi :)

 

Placebo i teoria powiadasz? Ok, niech i tak będzie, w końcu to Ty najczęściej będziesz słuchał efektów własnej pracy wiec rób wedle własnego uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykladowo u kolegi nie dawno robilem drzwi w golfie 3 i w jednych nie dawalismy blachy bo nam braklo, i po zlozeniu boczkow dalo sie odczuc zdecydowana roznice na korzysc basu w drzwiach z blacha. my dalismy podwojna blache z mikrofalowki bo innej nie bylo pod reka :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...