Skocz do zawartości

dobor glosnika ,glosnikow db drag


wariat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

x10 dla każdego biegunu i dobra zelówka!

oczywiście jak w amatorze lub klasach street, w innym wypadku (klasy powyzej (mowa o dbdrag/db race)) aku w bagaju (dwa mocne) i jak najblizej pieca

a co do portu to term lab i pare dni musisz przysiąść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Paweł Zontek w smarcie 2 focale 38 kx spl pod vrx 1.500

oczywiście piszesz o tym JEDNO KILOWYM vrx-ie:

http://www.audiosklep.pl/audison-vrx-1-500-p-706.html

 

Nigdzie nie znalazłem żeby Paweł dmuchnoł więcej niz 147,7 (wiem że za mało szukałem) ale zarzuć jakis wynik oficjalny jak możesz

bo aż mnie to zdziwiło ze ktoś może dmuchnać 150db na 1kW piecu...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to fakt nie zajarzyłem ze 38 jest z jedną cewą, pojebałem z całą resztą dwucewkowymi i quadami

co nie zmienia faktu ze mógłbyś zapodac jakiś konkretny wynik ze gość strzelił z JEDNOKILOWEGO PIECA z 14v i 150db pękło

 

bo wielu ludzi startujących w db dziwi fakt ze pakując piec ok 5 kw pojawia sie ledwo 150 (nie mam tu na mysliu pand-ów crx-ów itd)... i nie chodzi tu ze pojawiło sie PRAWIE 150 bo przeciez 148 to PRAWIE 150...

to "PRAWIE" to raz głosniej....

 

Było troche motania jak w bodaj 2009 w Borkach chłopak zagrał 150 na hcca 2,5kW i na 12" hcca w civic-u, potem mówili ze niby LAB był zjebany, ale ja wiem co innego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Było troche motania jak w bodaj 2009 w Borkach chłopak zagrał 150 na hcca 2,5kW i na 12" hcca w civic-u, potem mówili ze niby LAB był zjebany, ale ja wiem co innego :P

coś w tym musiało być, bo dziwnym trafem czarny peugeot 106 z wyniku 146,1dB bez żadnych zmian wskoczył na 148,5dB tak jak ta honda civic z 148,3dB na 150dB a w obu autach kolejny pomiar był mniejszy o ok 5dB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...