Skocz do zawartości

VW Polo Classic by suzuki.gsx


suzuki.gsx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...
Ja ostatnio przebierałem w Pioneer Keh-9200 oraz Alpine 7618R... do wczoraj jak kolega podrzucił Clariona DXZ778 - ogarnąłem zwrotnicę aktywną, czasówka i zostaję przy nim, jednak jestem zdany na firmę Clarion

Przepraszam za szczerość ale odrzuciłeś całkiem fajnie grające grajki na rzecz takiej kupy gówna :dobani:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No i nastał czas na zmiany. Sub alpiny poszedł do ludzi :hurra:

I nadeszła poda na przymiarkę do trzech dróg.

Dziś przywiozły się tec sq 3 pięknie wyglądają.

Decyzja zapadła o apikacji w słupki, więc już pierwsze przymiarki w trakcie.

Zwrotnice z marszu trafiły na warsztat i uzbrajają się w porządne kondki i cewki. :cwaniak:

No i pozostaje pasywna koncepcja. Sie zobaczy. :zdrowko:

 

post-5842-0-81910100-1318421181_thumb.jpg

 

post-5842-0-94104100-1318421202_thumb.jpg

 

post-5842-0-10434100-1318421229_thumb.jpg

 

Swoją drogą porządnie to wszystko wygląda i niczego nie brakuje. :zglupkiem:

No i zaczyna się zabawa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kombinacji ciąg dalszy.

Jako, że czas oczekiwani na zwrotnice nieco się wydłuża, postanowiłem zabrać się, za irytujące mnie „kick panele”.

Oj dostało mi się za nie, szczególnie za tę beżową skórę, totalnie niepasującą do niczego, przynajmniej w poprzedniej koncepcji.

Dziś sam przyznaję, że nie było to najlepsze rozwiązanie, ale cóż człowiek uczy się całe życie.

W tej chwili trwają prace nad schowaniem w głąb paneli, maskownic wraz z głośnikami. Plan jest taki, aby panel wraz ze schowkiem w boczku tworzył jedną całość, co ma przypominać oryginalną konstrukcję.

Jako, że moje boczki mają lekko chropowatą strukturę, panele zostaną wykończone lakierem strukturalnym o odpowiednim kolorze, co mam nadzieję nada im spójności z resztą wnętrza pojazdu.

Na chwilę obecną prace przedstawiają się następująco, w miarę postępów dalsza foto relacja. Wkrótce mam nadzieję.

 

post-5842-0-73834100-1322896254_thumb.jpg

 

post-5842-0-60134000-1322896284_thumb.jpg

 

post-5842-0-27069600-1322896379_thumb.jpg

 

post-5842-0-89058800-1322896458_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...