Skocz do zawartości

Firma DIRECTED + różne off top-owe pitu pitu... :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To widzę, że u mnie chyba jakaś lipa jest. Bo jak ostatnio mierzyłem to na odpalonym było 13,5v. W przyszłym tygodniu chcę wymienić przewody z aku do alternatora na 25mm2. Może troszkę się polepszy.

 

Chyba w takim razie bez wymiany altka się nie obejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co chesz je zwiekszac skoro miedzy 13,8 a 14,4V nie odczujesz zadnej roznicy,a pozatym ide o zaklad za obciazajac instalacje w swoim aucie pradem 100A i wiecej zeby uzyskac te kW napiecie spada ci pewnie nawet do 10V no wiec oznacza to tez spadek mocy o jakies +/- 30% a nawet lepiej.Wiec po co sie zajmowac bzdurna roznica miedzy 13,8 a 14,4V skoro instalacja nie jest w stanie utrzymac obecnego napiecia w ryzach i kolo sie zamyka.

 

Zwiekszanie napiecia zasilajacego wzmcniacz jako takie ma jedynie sens na zawodach ale tez wieksze wartosci rzedu 15-18V.

 

Ja nie wiem ale moj dietz (kond) ma takie pokretełko na srubokret przy LCD pod pleksi to chyba słuzy do regulacji napiecia?

Nic tym nie zwiekszysz ten pot jest od regulacji czulosci voltomierza.

 

Pozatym twoje napiecie jest OK i miesci sie w normie,zadbaj o to zeby twoja instalacja byla odpowiednio wydajna pradowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OFF TOP widze, ze zmieniłes nazwe watku takze :rotfl: Ja mam połozone kable dietza pradowe o długosci 90 cm ( BMW ma aku w bagazniku) o przekroju 50^2 z nowego aku 90 Ah ( taki do diesla :hyhy:) Do tego mam zamiar zmienic alternator na taki od TDSa (diesla). Jeszcze pytanie czy ktos ma z Was ubezpieczony sprzet audio w aucie? Ja chciałbym to zrobic ale nie wiem gdzie i za ile.

Pytanie drugie takie odnosnie pilota regulacji mocy wzmaka do usampsa xt 800.2. Tam jest taka wtyczka RJ 12 jak do telefonu. Niby pilot w opcji ale czy jest mozliwosc wykonania takowego urzadzenia samodzielnie? Prosze o rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...