Skocz do zawartości

Audio w cabrio


kori
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W moich rękach znalazło się cabrio i mam do Was pytanie jak zrobic audio, tzn zestaw przedni to wiadomo-standardowo, natomiast problem tkwi w subie bo praktycznie miejsce nań jest w bagażniku, praktycznie bo może coś bym zmieścił w tylnych boczkach ale zapewne byłoby to max 20cm ale tylko w zabudowie otwartej bo miejsca i mozliwosci brak, to chyba strata czasu i pieniedzy ?

Bagażnik oddzielony przegrodą z blachy + zbiornik paliwa + kanapy, tylko mały otwór na narty.

Może coś poradzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś bym zmieścił w tylnych boczkach ale zapewne byłoby to max 20cm ale tylko w zabudowie otwartej bo miejsca i mozliwosci brak, to chyba strata czasu i pieniedzy ?

Zdejmij osłony tylnych "boczków" i zobacz co jest pod nimi.

W E30 cabrio są wzmocnienia z blachy więc tam się nie dało nic zrobić - u Ciebie może być inaczej.

takie dwie 8" na pewno łba nie urwą ale przynajmniej bas zostanie w kabinie i nie będzie wsi w postaci drgającej klapy od bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grzebałem właśnie w Audi 80 Cabrio kumpla pod kątem audio. Ani pod siedzeniem, ani w boczkach, obie opcje odpadają, nie ma miejsca na cokolwiek sensownego. Bagażnik to jedyne wyjście. Niektórzy wkręcają głośnik od razu za siedzeniem, między siedzeniem a zbiornikiem paliwa a "skrzynię" robią z tunelu na narty, ale to "lekka" wioska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani pod siedzeniem, ani w boczkach, obie opcje odpadają, nie ma miejsca na cokolwiek sensownego.

W takim razie albo 8" w obudowie zrobionej na bazie schowka albo 10" w nogi pasażera.

Taki sub w bagażniku w cabrio jest fajny na postoju - w trakcie jazdy słychać tylko brzdęk blach.

kori postaraj się o porządny kickbass bo w cabrio też nie jest z tym "lekko"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lat temu miałem takie autko, ale traktowałem je raczej rekreacyjnie, i tematu audio sie nie doczekał.Rozmawiałem jednak z kimś mądrym, kto już takie auto dłubał i powiedział mi, żeby skupic się porządnych 2x16cm w odpowiednio przystosowanych drzwiach, z pewnością nie zaczynac od suba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...