Skocz do zawartości

dobry sklep internetowy car audio


arturbp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sklep - http://www.audiosklep.pl/ - szybko i bezproblemowo, przy kolejnych zakupach dostałem rabaty.

Dorzucam swoją pochlebną opinię o tym sklepie.

 

Dodatkowo możesz zajrzeć na strone chłopaków z Armaru - Dąbrowa Górnicza, też tam robiłem zakupy i polecam

- http://www.caraudioteam.pl/catalog/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam swoją pochlebną opinię o tym sklepie.

 

Dodatkowo możesz zajrzeć na strone chłopaków z Armaru - Dąbrowa Górnicza, też tam robiłem zakupy i polecam

- http://www.caraudioteam.pl/catalog/index.php

 

Polecam audiosklep.pl, zawsze szybko i bezproblemowo. Mam u nich mały rabat, jakbyś chciał zrobić jakieś większe zamówienie to daj znać :)

Audiobas.pl, Autosound.pl, Automelodia.pl.

Z tych sklepów często korzystam i nigdy się nie zawiodłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Pisałem do nich, odpisali że produkt jest nowy, oryginalny i posiada 24-ro miesięczną gwarancję dystrybutora, a cena o połowę niższa od tej na stronie dystrybutora. Nie wiem jak to możliwe, ale mruga mi czerwona lampka dlatego pomyślałem że tutaj zapytam. Z waszych opinii na forum wynika, że sklep jest raczej wiarygodny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie bo bym kilka kompletów wykupił.... nie sprawdzałem co tam mają jeszcze ale nie powiesz jak ktos szuka nowej 4-kanałowki na poziomie to ten DLS'ik za 1200 PLN to smiech na sali (nowka, z gwarancją itd..... az sie dziwie)

 

ale widziałem że janusz chyba ma 2 komplety :D , znów wystawił !

no tez widzialem, pytanie czy ktos sie odważy :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić CORADO z Krakowa, chłopaki są uczciwi i mają normalne, ceny a przy większym zakupie z pewnością ceny są konkurencyjne.

 

CARADO - ja bym podziękował, na innym koncie skup używek, ogółem niezłe kwiatki tam wychodzą, ale co kto lubi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CARADO - ja bym podziękował, na innym koncie skup używek, ogółem niezłe kwiatki tam wychodzą, ale co kto lubi :D

 

potwierdzam gość odkupuje sprzet z allegro i sprzedaje za więcej wiem to z własnego doświadczenia bo ode mnie też brał radia (chyba 2 sztuki) na komentarz nie mogłem się za cholery doczekać ani nie potwierdził że dostał radio że wszystko ok dzwoniłem i sam się pytałem nieprzyjemny typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...