Skocz do zawartości

Mega teksty "fachowców" dziedziny CA


stochus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 279
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W sklepie żal audio, w mojej mieścinie:

 

- jakie macie przewody głośnikowe?

- takie, takie, takie...

- poproszę taki o ->

- do subwoofera?

- nie, na przód

- aaa to lepiej jak pan weźmie ten o tu -> im grubsze tym lepsze. Może pan nawet zobaczyć, że jak sie podgłosi radio to głośniki charczą od za cienkich kabli....

 

odwróciłem sie i wyszedłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja do kumpla żeby otworzył bagażnik:

 

- ale ma Pan wielką tubę.

 

Kiedyś mi powiedzieli, żebym pokazał jak to "daje". Jak nie cwaniakujesz i nie masz na czole chwdp, JP 100% itp. to nawet da sie z nimi dogadać ;)

 

 

 

Przypomniało mi się jak byłem na mieście.

 

Rozmowa mojej dziewczyny ze mną w czasie jazdy.

 

- zaczął mi nap...lać sworzeń :/

- to podgłoś muzyke, ja zawsze tak robie ja mi coś piszczy :D

- :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dzien dobry-szukam głosników

-A jakich?

-Takich aby pasowały

-do?

-Meganki

-Cos specjalnego?

-Tak! Drzwi mam w kolorze granatowym..

 

 

-Dziendobry szukam głosników do wzmacniacza

-Jakiego?

- 4000watt

-A wie pan jaki pobór prądu? (tak z ciekawosci)

-Tak! 10Amper

 

 

Pracujac w sklepie takich opowiesci jest masa.. A jedne z gorszych sklepów to te marketowe, media Markt i podobne..

 

A gliniarz to człowiek nie głupi. Kulturalny na poziomie wykształcony. Da sie pogadac, wiele zrozumie, ale jak na dzien dobry wyjedzie mu sie z textami a'la prostak- u niego nie ma zmiłuj.. Poogladajcie chociaz TVN TURBO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja do kumpla żeby otworzył bagażnik:

 

- ale ma Pan wielką tubę.

 

kultowa odpowiedz slowna ze strony znajomych na widok otwartego bagaja...

 

Tuba i koniec.

 

Ostatnio zauwazylem ze radio bez usb, kart pamieci itp to nie radio, tez gosc mnie pojechał:

 

-ooo, Co tu masz za radyjko?

-Alpine 9833

-tez kiedyś miałem alpine, ale zmieniłem teraz na clatronica bo tamto nie miało nawet mp3 i czytnika kart ,a w tym to sobie puszczam muze z telefonu... Rewelacja, mowie ci, w lidlu kupilem za (tu pada 3cyfrowa liczba) pln.

 

 

Own3ed...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo... przypomniało mi sie.

 

- O. Masz nowe radio!

- Ano..

- Pioneer widze. Jaki?

- P88RS.

- Aha. Ile dałeś?

- Cały komplet w super stanie - 800 z wysyłką.

- Osz k..wa. To co on ma, ze aż tyle?

- Wszystko. Pełne zwrotki, czasy. Wreszcie mam radio z prockiem (w tym momencie dumny banan na mej twarzy)

- A. Ale USB nie masz... No ale animacje ma fajne...

- :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale głupka i wchodze do sklepu, gdzie mają min. car audio.

 

Przepraszam, nie bardzo mam pojęcie ale szukam skrzyni basowej, zainteresował mnie ten model. ( Wskazuje palecem )

Pan powie po co jest ten otwór okrągły w tym?

 

To jest proszę pana dysza rezonująca, krótko mówiąc powoduje to to, że w aucie lusterka zaczynają latać :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wchodze do sklepu Car audio i tym podobne i gadam z gsciem o wzmakach i takich tam i w trakcie rozmowy pracownik sklepu pyta :

"a co to jest ten rms w wzmacniaczu" lub

pytam czy maja bezpieczniki i pokazuje oprawke ta okragła podłuzna a pan mi na to

" nie nie mamy" rozglądam sie po ladzie i widze ze w pudełku leżą i mówie a tutaj pan ma a on

"a to jest bezpiecznik nie wiedziałem"

 

 

Brak słów:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ktory grzebie sobie w aucie juz okolo roku czasu (chodzi o CA):

 

-Dlaczego te powerbassy (2 x S10 w br) zmieniłeś na jednego takiego rockforda? I to jeszcze bez rury? One lepiej nap***lały

-ten jest szybszy, kopie, nie przeciąga, nie buczy... Róznica - Niebo a ziemia...

-Nooo! Różnica za***sta, szkoda, że na tym swoim forum nie poczytałeś najpierw, zanim zmieniłeś. Pewnie teraz ostro żałujesz?

-i po tym skupiłem się na jeździe... :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z życiowych rad zapożyczonych z innego forum ;)

Pytanie:

"Czy kable mają duże znaczenie dla jakości dźwięku? Zastanawiam się czy kupić cały zestaw jakiś solidnych kabelków, więc chce mieć jakieś wasze opinie, bo nie wiem czy to dużo wniesie( mam zestaw kabelków,które były w zestawie do suba)" [Za suba miał na myśli "tubę" z RCA zrobionymi z głośnikowego, a zasilanie z takiego, jaki idzie na zasilenia radia (może 2.5mm2)]

Odpowiedź:

"Dla jakości dźwięku, dużo czynników ma znaczenie, m.in. jakość przewodów. czy wygłuszenie auta, mam kolege dj'a który twierdzi ze zasilajace mogą byc 5mm2 ale sygnałowe muszą być podwójnie ekranowane itd"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...