Skocz do zawartości

Konkurs fotograficzny


wachcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No, ale o sprzęt również http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif Brałem udział w niejednym konkursie fotograficznym w życiu, ale nigdy tematem konkursu nie było CA :padam: Gdybym miał robić zdjęcia sprzętu innych ludzi to jakoś dziwnie by to wyglądało, a wiadomo, że w każdym konkursie fotograficznym liczy się zdjęcie zrobione przez autora. Poza tym teraz używam tylko hybrydy, lustrzankę sprzedałem już jakiś czas temu więc nawet gdybym miał robić zdjęcia obcego sprzętu to jakość nie była by super :rotfl: Ale spoko. Niech ktoś stworzy regulamin konkursu to się zobaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Poapy niechodzi o sprzet.. chodzi io wykonanie i pomysl na fotke :padam:http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gifhttp://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif

Swięte słowa. Przecież mając ztarego Zenita na kliszę można zrobić cudowne zdjęcie

 

[ Dodano: 2008-06-29, 20:55 ]

Przykładowy regulamin:

 

1. Fotografia musi być Twojego autorstwa (żadne zdjęcia z netu)! Jeżeli zdjęcie przedstawia sprzęt nie należący do Ciebie lub ktoś inny jest widoczny na nim powinieneś mieć jego zgodę na zamieszczenie zdjęcia.

2. Tematyka zdjęć jest bardzo szeroka i obejmuje wszystko co ma związek z CarAudio (zdjęcia mogą przedstawiać głośniki, wzmacniacze, całe zabudowy, przewody i wszystko co tylko ma jakiś związek z CA)

3. Zdjęcia bez żadnych ramek, dymków czy innych "usprawnień".

4. Każda osoba może nadesłać maksymalnie 5 zdjęć (możliwość nadsyłania większej ilości ale wtedy trzeba wybrać które 5 ma być ocenianych)

5. Zdjęcia proszę nadsyłać na mail: ………………………….. (można założyć darmowe konto tylko do tego celu)

• tytuł maila: Nick

• w treści można wpisać krótki opis zdjęcia (dobrze jak by nie sugerował kto jest autorem)

• termin nadsyłania prac to ....

6. Tydzień po tym terminie zakładamy osobny wątek ze zdjęciami i anonimową ankietą. Głosujemy na 4 fotki, niekoniecznie jednego autora.

7. Na zwycięzcę czekają nagroda – 24h moderowania na forum www.strefacaraudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty kalendaz, wizytowka...

ja jestem za fajna koszulka z dobrym logo i strona forum przez co moza wyrazic swoje chobby miedzy znajomymi..

koszulka to koszt mniej wiecej 20zl to chyba nie duzo, ale to tylko moja propozycja co by nie bylo bede mial frajde ze zrobienia jakies fajnej foty...

regulamin nawet okey tylko ta nagroda do bani bo ja jako moderator moglbym wykasowac wszystko co w mojej mocy hahahah powaga

pzdro :padam::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty kalendaz, wizytowka...

ja jestem za fajna koszulka z dobrym logo i strona forum przez co moza wyrazic swoje chobby miedzy znajomymi..

koszulka to koszt mniej wiecej 20zl to chyba nie duzo, ale to tylko moja propozycja co by nie bylo bede mial frajde ze zrobienia jakies fajnej foty...

regulamin nawet okey tylko ta nagroda do bani bo ja jako moderator moglbym wykasowac wszystko co w mojej mocy hahahah powaga

pzdro :padam::rotfl::rotfl:

 

No i tu chodzi głównie o dobrą zabawę a taką przykłądową nagrodę zaproponował wcześniej K@mil. Ja też lubię fotografować więc myślę że będę też miał frajdę :rotfl: Jeżeli chodzi o maila to mogę go założyć na jakiejś interii albo coś albo może K@mil na serwerze by zrobił oddzielnego tylko do konkursu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze K@mil raz byl w tym temacie heheh http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif ogolnie aktywnosc Modow jest makla w naszych tematach hehe :padam:http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif Ale to inna bajka;p zalozmy ze brak czasu eheh:) Ja juz mam plana na fote jutro cos wymuzdze heeh:DD:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo dopieszczanie fotek na kompie powinno być dozwolone, np. poprawienie kolorów, wymazanie śmieci (np. kiedy głośnik nam się gdzieś zarysował, pobrudził itp.)

 

wybranie fotek na kalendarz też byłoby fajne, a zwyciężca dostałby kalendarz gratis :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Coś dawno ten temat nie był poruszany...

A jestem ciekaw tego wszystkiego. Przede wszystkim zdjęć.

 

Więc może by tak troszkę ruszyć?? Pomyśleć nad regulaminem... i ogólnie, tak, żeby można było już coś dalej kombinować w tym temacie.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...