Skocz do zawartości

Konkurs fotograficzny


wachcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Może administracja ogłosiła by jakiś konkurs fotograficzny z drobnymi nagrodami (może nawet być uśmiech kierownika.............odciśnięty w betonie - jak to jebyś Smoleń w skeczu mówił :() dotyczący oczywiście tematyki CA?

 

Lub nawet konkurs na foty do kalendarza na 2009 rok....

Propozycję daję do przemyślenia. Nie zakładam ankiety bo ja nie miałbym nagród... :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślę, że jak konkurs fotograficzny to nie w grafice i składzie komputerowym. Fotki powinny być nienaruszone. A tematykę oczywiście można wybrać i jakieś warunki ustalić np. termin nadsyłania prac, do kogo, skład sędziowski lub sonda przyznająca nagrody...

Chodziło mi o podobny konkurs jak tutaj http://www.knives.pl/forum/index.php/board,151.0.html

Co niektóre zdjęcia z tamtąd są na prawdę wyj...e. Mam nadzieję, żę nie trzeba się rejestrować żeby foty obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Various, popieram tematyke z tym ze panowie zadne tam kocopoly zassane z neta bo w sumie to chodzi o dobra zabawe, a nagroda to taki mily upominek.

foty wiadome ze musza byc duzego rozmiaru nom i nie z telefonu bo to sie mija z celem co za tym idzie nie kazdy ma wypas aparat wiec ktos kto bedzie ocenial musi patrzec ogolnie nie tylko na jakosc fotki...

jestem jak najbardziej za i mysle ze kazdy moglby dac nie wiem moze max 2 foty zeby bylo ciekawie i dlugi termin zeby mozna bylo nawet przypadkiem zrobic fajna fote...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebring, Pewnie, że nie z nat-u. Jeżeli chodzi o jakość fotek i posiadanego aparatu to ja bym nad tym się nie rozczulał. Fotka musi mieć to coś i być dobrze wykonana. Sędzia lub zwykły użytkownik nie ma się zastanawiać jaki ty masz sprzęt w domu. Przecież to bez sensu jak być przesłał beznadziejnej jakości fotę i liczył na wielką nagrodę bo przecież Twój aparat lepszych nie da rady zrobić.

Trzeba też albo całkowicie zakazać poprawek na komputerze albo zezwolić tylko na niewielkie (np. korekcja kolorów) ale tu juz by było ciężko z ustaleniem tej granicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wachcio, dokladnie, to w koncu forum i chodzi o to zeby zobaczyc nasza pomyslowosc i moze przy okazji jakis sprzet heahe

 

temat jak najbardziej spoko dlatego mam nadzieje ze nie zginie, juz nie chodzi o to czy ktos wygra czy nie, ale zobaczycie ze fajna zabawa z cyfrowka pokombinowac heheehe

 

co do upominka to proponuje koszulke z logiem strefy i sklepu (tani jak barszcz upominek) jak bedzie wiecej takich pomyslow na konkursy tym samym wiecej koszulek to jest mozliwe ze na jakims spocie CA spora czesc bedzie w tych wlasnie t-shirt'ach...

pozdro :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebring, tylko jakies logo by musiało istniec najpierw

 

[ Dodano: 2008-06-27, 01:54 ]

No jako pomysłodawca wrzucam przykładową pracę konkursową. Oczywiście to tylko przykład. Zdjęcie nie "grzebane". Cyfrówka i na kompa a później na serwer :(

http://delphi-archiwum.home.pl/wachcio/galeria/DSC07816.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ige, super zdjęcie Ige. Zwykła cyfrówka czy jakaś lustrzanka? No drugie ciekawe lecz widać, że ostro "dłubnięte" w kompie (negatyw?)

Jeszcze nie ma regulaminu konkursu a już są prace :padam:

 

OT Jak można zamieścić zdjęcia na forum z innego serwera? Użyłem przycisku Img przy edytowaniu wiadomości i wstawiłem poprawny link do obrazka a i tak wyświetla mały kwadracik a nie zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej próbujesz wstawić tylko miniaturkę przeznaczoną do for. Musisz wstawić pełny adres do pliku w rozdzielczości jaką ustaliłeś kopiując plik na serwer.

 

[ Dodano: 2008-06-29, 19:33 ]

Z jakiego serwera próbujesz wkleić zdjęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: tu było zdjęcie wozidła wachcia :padam:

 

[ Dodano: 2008-06-29, 19:40 ]

Wziąłem pierwsze lepsze zdjęcie i jest ok http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif Chyba, że tu chodzi o jakieś inne zdjęcie?

Adres to tego zdjęcia to delphi-archiwum.home.pl/wachcio/galeria/moje_vento/slides/DSC07809.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...