Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ale chyba nie każdemu :zakrecony:

 

no tak masz racje!

mi jako osobie której sprawa nie dotyczy to nie pozostaje nic innego.Dla mnie to cyrk i tyle bo nie rozumiem takich ludzi którzy robią wałki z klockami abo nie płacą albo coś tam jeszcze.Żenada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem tego pisać ale widze, że rozmowa się rozkręca.

 

Dawno, dawno temu kupiłem od intela LS29neo. Po tygodniu jebnąłem nimi o ściane, bo dostałem szmelc jakich mało. A miały być idealne, zmierzone na Clio, itd.... Dzisiaj żałuje, bo chociaż obudowy można było odzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jakiś czas temu miałem zrobić biznes z zalewix1, na pw wysłał mi takie dane do wysyłki suba:

 

EDYTOWANO = nie podajemy publicznie adresów korespondencyjnych!

 

Ok, więc napiszę inaczej:

 

Od danych, które podał FanAudio22, a danych zalewix1, różnią się tylko imieniem i nazwiskiem. Reszta adresu dokładnie taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałem dzisiaj jaśnie kolegę dłużnika. Wygląda na to, że kupił sobie golfa III (...).

 

Oczywiście chował się jak dziecko- siedział w aucie, kaptur na łeb i udawał, że szuka czegoś w schowku. Do końca nie byłem pewien czy to on, bo z auta wysiadł chyba jego brat. Później przejechał koło mnie i dopiero wtedy byłem pewien. Następnie chował się na jednym parkingu, a jak się zatrzymałem, to zrobił strzałkę w osiedla.

 

Ale to nic... Zdziwi się, jak wtedy na tych koncertach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od Zalewix'a czekam na kabelek do Alpiny... nie powiem, że krótko bo raptem 2 miesiące :)

Ale dostałem wczoraj skan potwierdzenia wysyłki, więc cierpliwie czekam (chociaż - żebym wiedział, że to tak blisko to bym po niego sam pojechał - 30 minut i z głowy...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie uwaga na użytkownika Stritooo wali wałki przez PW .

Piszę że ma np. radio w rewelacyjnej cenie i chętnie sprzeda , ściąga foty z neta i chce niewielkich przedpłat na konto . Nie zna się kompletnie na sprzęcie i tu wychodzi jego mataczenie !

Wyłudzacz i .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny postęp w sprawie :P

dzwoniłem dziś do Poczty w Radzyminie i pytam czy jest taka i taka paczka o numerze xxx, pani poszła szukać po 2-3 min wróciła i powiedziała, że paczka jest na poczcie nadal i nikt nie kwapi się do jej odbioru. Poinformowała mnie również o możliwości zwrotu paczki. Dzwoniłem około 17.40

następnie zadzwoniłem (trochę zły) do tego gościa Fanaaudio~ a gość znowu ku mojemu zdziwieniu odbiera i odpowiada, że paczkę odebrał i głośniki są w nienaruszonym stanie, a kasę wysłał pocztą i dojdzie ponoć w piątek. Miał mi dziś wieczorem podesłać zdjęcie potwierdzenia przekazu pocztowego.

Jest godzina 22.30 nie ma potwierdzenia i odezwu....

Kto kłamie?

Poczta czy chłopek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem tego pisać ale widze, że rozmowa się rozkręca.

 

Dawno, dawno temu kupiłem od intela LS29neo. Po tygodniu jebnąłem nimi o ściane, bo dostałem szmelc jakich mało. A miały być idealne, zmierzone na Clio, itd.... Dzisiaj żałuje, bo chociaż obudowy można było odzyskać.

 

 

Moze zajechać po Ciebie jak bede jechał w strone Wrocławia? Trzeba by troche pozamiatać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...