Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sory Panowie ale to głupia dyskusja. Proponuję, żeby pozostało tak jak jest: opisujemy kto i co a na koniec posta dodajemy kogoś do listy takiej jak na zapisy. Wpisujemy nick i streszczenie. Moim zdaniem zrobi się czyściej.

 

Moja wizja:

 

Czarna Lista:

1. misiek0662 - wisi kase

2. zalewix1 - nie odbiera paczek

3. nikos151 - rozmyśla się

4. iNTELL - człowiek legenda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Panowie ale to głupia dyskusja. Proponuję, żeby pozostało tak jak jest: opisujemy kto i co a na koniec posta dodajemy kogoś do listy takiej jak na zapisy. Wpisujemy nick i streszczenie. Moim zdaniem zrobi się czyściej.

 

Moja wizja:

 

Czarna Lista:

1. misiek0662 - wisi kase

2. zalewix1 - nie odbiera paczek

3. nikos151 - rozmyśla się

4. iNTELL - człowiek legenda

 

Byłbym jeszcze za podwieszeniem tematu. Niech cały czas wisi na pierwszej stronie i stałym użytkownikom przypomina, a nowym uświadamia, z kim nie warto robić biznesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich wzywających do samosądów i dopisków pod nickiem że ten taki i owaki proszę o dokładne zapoznanie się z tym co niżej przedstawię . Mianowicie niedawno niejaki (dlaczego niejaki to dalej)

Panowie, odradzam robienia jakich kolwiek interesów z użytkownikiem nikos151

 

no a tu dziś dostaję PW od zainteresowanego nikos151

 

"Witam otóż czy macie jakiś wpływ na Użytkownika FanAudio22.

Mianowicie w piątek 22 lipca gość zaoferował że sprzeda mi głośniki 6x9 infinity ref za 150 wszystko cacy piknie wystawił na allegro http://allegro.pl/glosniki-infinity-ref-6822cf-super-brzmienie-i1732540269.html?source=oo

ja kupiłem i od razu zapłaciłem. po 5 dniach przyszły ale o innym rozmiarze 5x7.

Podkreślam iż od początku była mowa o głośnikach 6x9 zadzwoniłem jak człowiek i dnia 1. sierpnia odesłałem je. chłopak do dziś kręci miącha, że to na wakacjach był to nie ma konta internetowego, a według poczty polskiej nawet nie odebrał tej paczki z poczty. Dążąc do końca, na allegro zablokowali mu konto i allegro nie może nic poradzić. A w chwili obecnej ani ja nie mam głośników ani pieniędzy. Czy może jak wy jako administracja byście zaingerowali to sprawa by się wyjaśniła.

Z góry dziękuję za interwencję"

 

Oczywiście nie mam zamiaru nikogo gonić i wstawiać się za kimś ale ...zwróćcie uwagę kto wystawił aukcję ...zalewix1 , czyli koleś który w tym temacie też ma coś na sumieniu i co najważniejsze user ten zniknął z naszego forum , a pojawił się ...tak dokładnie pan FanAudio22 , ba nawet jeden post napisał z tego samego IP !

 

Oczywiście user anAudio22 , czy też może zalewix1 pewnie znając życie zaraz zniknie i pojawi się pod postacią jakiegoś nowego klona ale na tym przykładzie chcę pokazać że na tym forum raczej nie będziemy przylepiać łatek "krętacz, niepewny kupiec itp. " .

 

PS: no i znów staropolskim powiedzeniem można to skwitować ..oliwa sprawiedliwa zawsze na wierzch wypływa , a aukcję to trzeba wystawiać w odpowiednim dziale panie Zalewix1 vel. FanAudio22 , a nie wprowadzać ludzi mniej obeznanych w CA w błąd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie Zalewix1 vel. FanAudio22 , a nie wprowadzać ludzi mniej obeznanych w CA w błąd!

 

powalla, czy Ty mnie o coś posądasz? Jeżeli chodzi o wystawianie głośników z konta zalewix1, to odpowiem Ci tak, że to mój szwagier :) A że nie mam swojego konta na alle to inna sprawa. Jego sprawa i zatargi mnie tak naprawdę nie interesują i nie będę się na ten temat wypowiadał, i proszę nie insynuować, że ktoś ma coś na sumieniu jak nie zna się dokładnie sytuacji, bo to na prawde jest przykre dla uczciwej osoby a przede wszystkim nie odpowiedzialne jest posądzanie kogoś. Ja z ŻADNYM użytkownikiem nie miałem dotąd problemów dopóki gdy pojawił się nikos151. Z wieloma ludzmi robiłem jakieś interesy na tym forum i nikt nie miał mi nic do zarzucenia.

Co do głośników to widać jak na dłoni czyja jest racja, jak już napisałem wcześniej widziały gały co brały.

Co do rejestracji powalla, to spójrz na to kiedy się rejestrowałem a potem się wypowiadaj.

 

Dziękuję dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co ma piernik do wiatraka? Konto musi mieć 1000 komentarzy? Wtedy jest super? Co jeżeli nikt wcześniej na danym koncie nie robił transakcji, że nie wiarygodny niby jest. Nie rozumiem Twojego rozumowania w tej chwili.

powalla, daj na wstrzymanie bo to że zalewix ma zatargi z ludźmi z forum nie znaczy że można sobie to ''odbić'' na mnie.

Poczekajmy co Kamil na to faktycznie, bo chyba Cię poniosło delkitanie mówiąc.

 

jesu mogłeś z honorem to rozwiązać

Co masz na myśli dokładnie? konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może więc poproś szwagra żeby doprowadził sprawy do końca? Jeśli ten szwagier istnieje .

 

 

PS: zapominasz że istnieje IP i logi .... szwagier po wielu wielu dniach dziś o 14:48 odwiedził nasze forum ...zbieg okoliczności? Wiesz za dużo tych zbiegów okoliczności .

 

 

PS: mała prośba do userow robiących interesy z zalewixem1 lub FanAudio22 , to żeby wpisali dane do paczki lub przelewu , bo tak zaraz wyjdzie czy Ty i "szwagier" to ta sama osoba...tylko proszę Cię nie pisz że nie masz konta i korzystałeś z konta szwagra ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś że istnieje coś takiego jak ochrona danych osobowych. Chciałbyś żebym np. ja wypisał Twoje dane na forum? Odpowiedz sobie sam. Dane się podaje tylko tym z kim robi się interesy. Nie na miejscu są Twoje wypowiedzi powalla.

Jak już pisałem jego sprawy mnie nie interesują i się w to nie mięszam

Co do IP.. powalla, co z tego że odwiedził forum? Może chciał doprowadzić te ''sprawy'' nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś że istnieje coś takiego jak ochrona danych osobowych.

 

Tak myślałem ...

 

Moje dane :

Jarosław Powała ul.Piaskowa 145 43-190 Mikołów

NIP 635-104 70-39 pesel 74090800815 jak coś dopisać to chętnie podam.

 

Ja nie mam sobie NIC do zarzucenia ... połowa jak nie więcej osób z tego forum zna mnie osobiście .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smierdzi to na kilometr :)

Danych nie trzeba podawac publicznie wystraczy ze zainteresowani wysla do ktoregos z moderatorow czy administratorow.

 

ps. dlaczego konto allegro 'szwagra' zostalo zablokowane?

Edytowane przez ige
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie interesuję, czy coś chcesz czy nie, dla mnie w tym momencie zachwoujesz się jak ''moderator z przypadku'' rzucając we mnie mięchem bez podstawnie tylko przez pryzmat tego, że sobie mnie skojarzyłeś z innym człowiekiem.

Ja sobie nie mam nic do zarzucenia i myślę, że użytkownicy z którymi robiłem wiele interesów również.

 

Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...