Skocz do zawartości

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już pisałem TUTAJ (post nr 93), informuję, iż z Z TYM "KOLEGĄ" odradzam wszelkie interesy.

Przeboje, jakie z nim mam, opisane są w pierwszym odnośniku.

Oczywiście nikomu nie zakazuję robić z nim biznesów, ale jak ktoś lubi czekać kilka miechów na kasę i się wkur, to proszę bardzo.

misiek0662, jeśli to czytasz, a gdyby tak całkiem przypadkiem zapomniało Ci się, ile mi wisisz, to łaskawie się przypominam:

Zeus (wzięty we wrześniu, jak nie był to sierpień) 230 zł + flaszka, bo kasę miałeś przywieźć za dwa tygodnie (pozostawię to bez komenta).(nie chcę go z powrotem, bo z tego co mówiłeś, dwa razy już było w nim grzebane).

Mac Audio 200 zł

2x RCA + głośnikowy = 50 zł


Sub- wolałbym kasę, bo pewnie już w nim grzebałeś i go katowałeś- 150 zł.

Miernik- masz go przywieźć, chyba, że już go rozje***, to 50 zł.

Razem: 700 zł.
:...: :...: :...: :...: :...: :...: :...: :...:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 774
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Co do tego Miśka - nie można od razu przesądzać, że jest oszustem. Może jakaś sprawa losowa skłoniła go do takich czynów.

 

 

Leonsr60 może potwierdzić, iż też czekał na radyjko i doczekać się nie mógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyś sie doczekał... Misia znam i ja aż nadto dobrze. Dawno temu poszliśmy na wymianke CA za ps3, nie dość ze groźbami w zasadzie musiałem sie dopominać o dosłanie dokumentów do niej, to obiecanej gry,filmów na blue-ray która miała być w zestawie nie doczekałęm sie finalnie.

 

Mistrzu stwierdził,ż e jednak zweryfikuje oferte po zamianie i nie wywiąże się z zobowiazania.

O wysyłkach, obietnicach i nie odbieraniu telefonów nie wspomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyś sie doczekał... Misia znam i ja aż nadto dobrze. Dawno temu poszliśmy na wymianke CA za ps3, nie dość ze groźbami w zasadzie musiałem sie dopominać o dosłanie dokumentów do niej, to obiecanej gry,filmów na blue-ray która miała być w zestawie nie doczekałęm sie finalnie.

 

Mistrzu stwierdził,ż e jednak zweryfikuje oferte po zamianie i nie wywiąże się z zobowiazania.

O wysyłkach, obietnicach i nie odbieraniu telefonów nie wspomne.

 

Ciekawe, kto jeszcze się znajdzie...

 

No kolega się odezwał :)

 

Deklaruje się, iż w poniedziałek przyjedzie się rozliczyć na cacy... Zobaczymy...

 

Jak to jednak z kolegą bywa, ani słychać, ani widać... Chociaż kto wie, poniedziałek będzie jeszcze przez godzinę i czterdzieści minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a tak mi odpisał na maila z zapytaniem o ten wzmak :)

wiatm, jest to drugi ze wzmacniaczy, ktory posiadam, stan idealny nie naprawiany,jedna sztuka juz sprzedana

 

laktator@go2.pl pisze:

 

Wiadomość od: RadekBoratczuk, wysłana z komputera o numerze IP: 89.77.36.73

Strona z przedmiotem: ****DLS A7 , HIGH-END******

Treść wiadomości:

Witam !

Mam pytanie , czy wzmacniacz był "dłubany" , czy stan oryginalny jak z fabryki :) ?

Pozdrawiam !

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
podepnę się do tematu, ponieważ spotkało mnie to samo, jakiś czas temu szukałem głośników do samochodu, przeglądałem dział sprzedam na naszym forum, trafiły się morel tempo 6 za 480zł. Dokładnie 22 lutego 2011r napisałem pv do użytkownika macios w sprawie tych głośników z prośbą rezerwacji do 10 marca, podał swój nr gg i się dogadaliśmy. Byłem zdecydowany na nie na 100% miał te głośniki w domu po wpłynięciu pieniędzy miał je wysłać. Spoko, parę razy się pytał jeszcze czy jestem zdecydowany na 100%. Po 10 wysłałem kasę po paru dniach piszę do niego czy wysłał o on że 5 min przed wpłynięciem pieniędzy ktoś je kupił i czeka na nową dostawę. Czekałem miesiąc później, napisał że paczka z głośnikami idzie do niego i sam jest zdenerwowany bo czeka ileś tam czasu. Po jakim okresie zażądałem zwrotu pieniędzy odpisał że ma już głośniki w domu i pyta się czy chcę pieniądze czy towar no to ja na to że głośniki. Za dwa tygodnie kolega pisze do mnie że nie ma mojego nr konta bo chce zwrócić mi pieniądze, niestety od tamtej pory czyli około dwóch tygodni zero odzewu. Prawda jest taka że trochę dałem ... bo mogłem zażądać żeby wystawił na allegro i wtedy miał bym jakąś gwarancję. Jest jakaś możliwość odzyskania pieniędzy sądownie?? może jest ktoś z Łodzi kto może pomóc??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym allegro ? Jeśli masz na gg rozmowy zapisane, jakiś dowód ze wpłacałeś pieniądze to dla każdego sądu to będzie dowód że zawarliście umowę a on sie z niej nie wywiązał, allegro do niczego nie jest potrzebne oprócz zgarnięcia prowizji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wpłaciłeś pieniądze na konto to koleś może się wypierać,że wpłaciłeś mu kaskę w celach "charytatywnych" a jeżeli masz rozmowę i w niej jest dokładnie napisane za co wysłane zostały pieniądze to może Ci się uda wygrać sprawę

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odradzam jakiekolwiek transakcje z kolegą o nicku zalewix1.

Kolega zadeklarował swoją chęć zakupu wzmacniacza, który ja posiadam. Po doganianiu szczegółów transakcji, zamówiłem kuriera na poniedziałek (zamówiłem w sobotę przed południem, za zamówienie kuriera już zapłaciłem). Dziś dostaje wiadomość:

Witam. Jednak rezygnuję ze wzmacniacza, niestety . Dziękuję za rozmowę. Pozdrawiam

 

Pan w.w. wyraźnie poleciał w ch...... za co serdecznie mu dziękuje!!!

 

 

Takie małe ostrzeżenia dla innych żeby uważać na typka z pod ciemnej gwiazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś się chyba zagalopował, kręcił że nie wie kiedy uda mu się wysłać towar, mówił o poniedziałku, bo powiedział że nie uda mu się wysłać w sobotę, tymczasem nie powiadamiając mnie zmienił termin . Aktualnie sprawa wyjaśniana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...