facebook

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kolejny do czarnej listy! (każde OT będzie "nagradzane"- Mastah22)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
756 odpowiedzi w tym temacie

#41 sanders156

sanders156
  • Użytkownik
  • 4123 postów

Napisano 08 sierpień 2011 - 20:12

A kto bedzie ocenial czy ktos dał ciała ? Może po stronie tego kto tu kontrahenta bedzie lezala wina ? Ktos tu wpisze ze sprzedalem mu uszkodzony glosnik i co mam dostac status "oszusta" ? Moze glosnik zniszczyl przewoznik lub sam klient nie potrafiac go podlaczyc ale napisze tutaj przedemna i juz status zalatwiony ?
Kiedy masz 10 poszkodowanych to faktycznie jest sprawa w miare prosta ale jezeli jest jeden poszkodowany i to w sprawie jak wyzej to jak to zalatwisz ?

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

#42 Marcyś

Marcyś
  • Użytkownik
  • 1119 postów

Napisano 08 sierpień 2011 - 20:31

Dokładnie, tak jak pisze Sanders. Myślę, że wystarczy tutaj wypisywać ludzi. Gdy nie ma wątpliwości to zazwyczaj nie ma dyskusji. A tam gdzie są - jest jakaś rozmowa i po niej moderatorzy usuwają posty gdy coś się wyjaśni. I zostają informacje o prawdziwych przeginkach;)

#43 FanAudio22

FanAudio22
  • Użytkownik
  • 346 postów

Napisano 08 sierpień 2011 - 20:31

Jak coś idzie nie tak, nawet jak przesyłka dotarła do kupującego uszkodzona to
opisujmy sprawę na forum, ale nie siejmy zamętu. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i pisać jak sprawa została przede wszystkim ZAKOŃCZONA. Jeżeli wysyłasz kurierem i dochodzi do kogoś zniszczony głośnik, to piszesz reklamację.

A to czy takiej osobie zostanie nadany status ''sprzedawca wysokiego ryzyka'' będzie zależeć od moderatorów i admina, po zapoznaniu się z obiema stronami. Przecież można podawać dowody na swoje racje.
Alpine 7906Rr => DLS UP-6i=> DLS A3/ JL Audio JX1000/1D=> JL Audio 12W3v3 //Kondzio Stinger 1F:)) Druty- 50mm2 => 32mm2 //Cały dupowóz wygłuszony Dynamat Extreme//

#44 Marcyś

Marcyś
  • Użytkownik
  • 1119 postów

Napisano 08 sierpień 2011 - 20:38

Tak jakby załoga miała mało roboty na forum;)

#45 sanders156

sanders156
  • Użytkownik
  • 4123 postów

Napisano 08 sierpień 2011 - 20:40

I moderator i admin jako sędziowie będą wydawać wyroki po przebadaniu dowodów :D
Tak jak pisze sytuacja sprzedałem głosnik sprawny , wysylka pocztą , sprzet dochodzi do kontrahenta , on mi pisze po 2dniach ze glosnik uszkodzony i mam oddac kase , ja mu na to ze glosnik byl sprawny i nie mam zamiaru mu oddac , on wpisuje mnie w temacie ze wyslalem mu uszkodzony sprzet , ja po 2-3 tygodniach dopiero dostrzegam ze jestem w tym temacie i jezeli jeszcze nie mam wpisanego statusu "oszust" a mozliwe ze mam bo uznano ze migam sie od tematu a ja poprostu nie odwiedzam tego watku codziennie, ale powiedzmy nie mam statusu wiec pisze ze glosnik byl sprawny i albo kupujacy go uszkodzil albo poczta , wywalam argument ze napisal do mnie dopiero po 2 dniach od momentu dostarczenia paczki on na to ze nie mial czasu zamontować grajka w aucie. Dowody ? Jakie co i jak udowodnisz i jak rozstrzygniesz sytuacje ?

#46 Woolly24

Woolly24

!!XTANT TEAM!!

• Użytkownik
  • 1840 postów

Napisano 08 sierpień 2011 - 20:40

Będzie grupa "sędzia" :D:D Lepiej niech zostanie tak jak jest, a ewidentnych oszustów radziłbym wywalać z forum niż nadawać im jakieś ozdóbki do profilu.

Ignorancji licytacja, nie zabije mnie komuna i nie zmieni demokracja...

#47 FanAudio22

FanAudio22
  • Użytkownik
  • 346 postów

Napisano 08 sierpień 2011 - 20:47

Heh no też tak dziwnie to zabrzmiało, ale myślę że źle by nie było, przyanjmniej delikwenci mieli by nauczkę.
Alpine 7906Rr => DLS UP-6i=> DLS A3/ JL Audio JX1000/1D=> JL Audio 12W3v3 //Kondzio Stinger 1F:)) Druty- 50mm2 => 32mm2 //Cały dupowóz wygłuszony Dynamat Extreme//

#48 sanders156

sanders156
  • Użytkownik
  • 4123 postów

Napisano 08 sierpień 2011 - 20:51

Ja uważam że ten pomysł nie jest dobry ponieważ admin i modzi nie mają prawa nikogo tutaj osądzać publicznie , Jezeli na forum podam swoje dane osobowe a admin wpisze taki status mogę się sądzić o straty moralne , ponieważ jako osoba już nie anonimowa zostałem oczerniony... Nie wiem czy bym wygrał czy nie ale jeżeli forum szuka problemów to polecam takie rozwiązanie...

Dużo rozsądniejsze jest rozwiązanie takie żeby ludzie sami oceniali , ci którzy czuja się oszukani niech wpisują tutaj swoje zastrzeżenia ale stosując metodę podawania max dużej ilości dowodów ( rozmowy GG , poczta , jak mają to nagrania odpakowywania paczki* itp. ) , oczywiście bez danych osobowych tylko loginem i użytkownicy sami ocenią czy chcą robić interesy z danym osobnikiem czy nie... Nie idealne ale sprawiedliwsze , moża do tego dodać np. wysyłanie pw o takim wpisie do zainteresowanych ( jeżeli modzi nie mają co robić:D )

*jak odpakowuję głośniki to nagrywam cały tego proces , pożniej jak już wyjme z kartona to podłączam miernik , naduszam na zawias lub odrazu podłączam pod wzmaka...

Heh no też tak dziwnie to zabrzmiało, ale myślę że źle by nie było, przyanjmniej delikwenci mieli by nauczkę.

Ty cały czs nie rozumiesz meritum sprawy... Nauczka ? super a jak nie uczciwa to proces ? Wymyślanie pięknych haseł to nie filozofia , problem powstaję gdy prawo trzeba sprawiedliwie egzekwować i wtedy to przestaje być takie proste...

#49 FanAudio22

FanAudio22
  • Użytkownik
  • 346 postów

Napisano 08 sierpień 2011 - 21:11

problem powstaję gdy prawo trzeba sprawiedliwie egzekwować i wtedy to przestaje być takie proste...

Problemamy w egzekwowaniu prawa to Twój poświęcony czas, zszargane nerwy. Ktoś kto ma chodź trochę oleju w głowie będzie wiedział jak przedsrawić dowody i swoje rację. Sprawiedliwość dosięgnie każdego kto jest nie uczciwy, prędzej czy późniejj.

#50 sanders156

sanders156
  • Użytkownik
  • 4123 postów

Napisano 08 sierpień 2011 - 21:47

Fajne polityczne slogany ale nadal nie ustosunkowałeś się do oceny sytuacji którą opisałem kilka postów wyżej ;) Jakie ty czy admin ma "narzędzia" żeby osądzic kto ma racje...

#51 hehepack

hehepack
  • Użytkownik
  • 6588 postów

Napisano 08 sierpień 2011 - 21:49

dajcie już spokój co ??

jak ktoś chce się coś dowiedzieć o takich osobach to ma ten temat i może sobie poczytać.

Alpine IVA-106R + PXA-H701 > AD MM1 + Z50C2 > AD MM4 + Studio 150 > Hertz HV200 + Studio 500 > Vega 104 , Vega 104, Vega 104 + A6

www.strefacaraudio.pl/topic/3907-audi-a3-by-hehepack

#52 mkgustav

mkgustav
  • Użytkownik
  • 4125 postów

Napisano 09 sierpień 2011 - 06:26

Sory Panowie ale to głupia dyskusja. Proponuję, żeby pozostało tak jak jest: opisujemy kto i co a na koniec posta dodajemy kogoś do listy takiej jak na zapisy. Wpisujemy nick i streszczenie. Moim zdaniem zrobi się czyściej.

Moja wizja:

Czarna Lista:
1. misiek0662 - wisi kase
2. zalewix1 - nie odbiera paczek
3. nikos151 - rozmyśla się
4. iNTELL - człowiek legenda

Nowa zabawa ze starym sprzętem.

#53 FanAudio22

FanAudio22
  • Użytkownik
  • 346 postów

Napisano 09 sierpień 2011 - 06:35

opisujemy kto i co a na koniec posta dodajemy kogoś do listy takiej jak na zapisy. Wpisujemy nick i streszczenie. Moim zdaniem zrobi się czyściej.

Jestem za.

#54 juby

juby

Producent GIFów :)

• Użytkownik
  • 2968 postów

Napisano 09 sierpień 2011 - 09:03

Sory Panowie ale to głupia dyskusja. Proponuję, żeby pozostało tak jak jest: opisujemy kto i co a na koniec posta dodajemy kogoś do listy takiej jak na zapisy. Wpisujemy nick i streszczenie. Moim zdaniem zrobi się czyściej.

Moja wizja:

Czarna Lista:
1. misiek0662 - wisi kase
2. zalewix1 - nie odbiera paczek
3. nikos151 - rozmyśla się
4. iNTELL - człowiek legenda

Byłbym jeszcze za podwieszeniem tematu. Niech cały czas wisi na pierwszej stronie i stałym użytkownikom przypomina, a nowym uświadamia, z kim nie warto robić biznesów.

Będę

Marce

Wierny

#55 mkgustav

mkgustav
  • Użytkownik
  • 4125 postów

Napisano 09 sierpień 2011 - 12:56

To ja teraz zaproponuje zakończenie OT i małe sprzątanko, żeby zostało tylko to co potrzebne. Dziękuję, dobranoc.

Nowa zabawa ze starym sprzętem.

#56 powalla

powalla
  • SCA Team
  • 9892 postów

Napisano 09 sierpień 2011 - 19:19

Wszystkich wzywających do samosądów i dopisków pod nickiem że ten taki i owaki proszę o dokładne zapoznanie się z tym co niżej przedstawię . Mianowicie niedawno niejaki (dlaczego niejaki to dalej)

Panowie, odradzam robienia jakich kolwiek interesów z użytkownikiem nikos151

no a tu dziś dostaję PW od zainteresowanego nikos151

"Witam otóż czy macie jakiś wpływ na Użytkownika FanAudio22.
Mianowicie w piątek 22 lipca gość zaoferował że sprzeda mi głośniki 6x9 infinity ref za 150 wszystko cacy piknie wystawił na allegro http://allegro.pl/gl....html?source=oo
ja kupiłem i od razu zapłaciłem. po 5 dniach przyszły ale o innym rozmiarze 5x7.
Podkreślam iż od początku była mowa o głośnikach 6x9 zadzwoniłem jak człowiek i dnia 1. sierpnia odesłałem je. chłopak do dziś kręci miącha, że to na wakacjach był to nie ma konta internetowego, a według poczty polskiej nawet nie odebrał tej paczki z poczty. Dążąc do końca, na allegro zablokowali mu konto i allegro nie może nic poradzić. A w chwili obecnej ani ja nie mam głośników ani pieniędzy. Czy może jak wy jako administracja byście zaingerowali to sprawa by się wyjaśniła.
Z góry dziękuję za interwencję"

Oczywiście nie mam zamiaru nikogo gonić i wstawiać się za kimś ale ...zwróćcie uwagę kto wystawił aukcję ...zalewix1 , czyli koleś który w tym temacie też ma coś na sumieniu i co najważniejsze user ten zniknął z naszego forum , a pojawił się ...tak dokładnie pan FanAudio22 , ba nawet jeden post napisał z tego samego IP !

Oczywiście user anAudio22 , czy też może zalewix1 pewnie znając życie zaraz zniknie i pojawi się pod postacią jakiegoś nowego klona ale na tym przykładzie chcę pokazać że na tym forum raczej nie będziemy przylepiać łatek "krętacz, niepewny kupiec itp. " .

PS: no i znów staropolskim powiedzeniem można to skwitować ..oliwa sprawiedliwa zawsze na wierzch wypływa , a aukcję to trzeba wystawiać w odpowiednim dziale panie Zalewix1 vel. FanAudio22 , a nie wprowadzać ludzi mniej obeznanych w CA w błąd!
nakamichi >1. Głośnik nie ma mocy , tylko może przyjąć w przedziale od zera do nominalnej.2. .Wzmacniacz może generować moc od zera do nominalnej.3. Wzmacniacz nie generuje ani jednego wata , bez sygnału na wejściu , a generowana moc jest proporcjonalna do napięcia wejściowego. :!:

#57 FanAudio22

FanAudio22
  • Użytkownik
  • 346 postów

Napisano 09 sierpień 2011 - 19:29

panie Zalewix1 vel. FanAudio22 , a nie wprowadzać ludzi mniej obeznanych w CA w błąd!

powalla, czy Ty mnie o coś posądasz? Jeżeli chodzi o wystawianie głośników z konta zalewix1, to odpowiem Ci tak, że to mój szwagier :) A że nie mam swojego konta na alle to inna sprawa. Jego sprawa i zatargi mnie tak naprawdę nie interesują i nie będę się na ten temat wypowiadał, i proszę nie insynuować, że ktoś ma coś na sumieniu jak nie zna się dokładnie sytuacji, bo to na prawde jest przykre dla uczciwej osoby a przede wszystkim nie odpowiedzialne jest posądzanie kogoś. Ja z ŻADNYM użytkownikiem nie miałem dotąd problemów dopóki gdy pojawił się nikos151. Z wieloma ludzmi robiłem jakieś interesy na tym forum i nikt nie miał mi nic do zarzucenia.
Co do głośników to widać jak na dłoni czyja jest racja, jak już napisałem wcześniej widziały gały co brały.
Co do rejestracji powalla, to spójrz na to kiedy się rejestrowałem a potem się wypowiadaj.

Dziękuję dobranoc.

#58 powalla

powalla
  • SCA Team
  • 9892 postów

Napisano 09 sierpień 2011 - 19:33

No Ty nie ale zalewix już tak ... to na kilometr śmierdzi szwindlem!

Poczekamy co na to Kamil ale wiesz jakiś "szwagier" itd... jesu mogłeś z honorem to rozwiązać , a co do konta szwagra na allegro ...taaa super konto 0 komentow .
nakamichi >1. Głośnik nie ma mocy , tylko może przyjąć w przedziale od zera do nominalnej.2. .Wzmacniacz może generować moc od zera do nominalnej.3. Wzmacniacz nie generuje ani jednego wata , bez sygnału na wejściu , a generowana moc jest proporcjonalna do napięcia wejściowego. :!:

#59 FanAudio22

FanAudio22
  • Użytkownik
  • 346 postów

Napisano 09 sierpień 2011 - 19:37

No i co ma piernik do wiatraka? Konto musi mieć 1000 komentarzy? Wtedy jest super? Co jeżeli nikt wcześniej na danym koncie nie robił transakcji, że nie wiarygodny niby jest. Nie rozumiem Twojego rozumowania w tej chwili.
powalla, daj na wstrzymanie bo to że zalewix ma zatargi z ludźmi z forum nie znaczy że można sobie to ''odbić'' na mnie.
Poczekajmy co Kamil na to faktycznie, bo chyba Cię poniosło delkitanie mówiąc.

jesu mogłeś z honorem to rozwiązać

Co masz na myśli dokładnie? konkrety.

#60 powalla

powalla
  • SCA Team
  • 9892 postów

Napisano 09 sierpień 2011 - 19:43

Może więc poproś szwagra żeby doprowadził sprawy do końca? Jeśli ten szwagier istnieje .

PS: zapominasz że istnieje IP i logi .... szwagier po wielu wielu dniach dziś o 14:48 odwiedził nasze forum ...zbieg okoliczności? Wiesz za dużo tych zbiegów okoliczności .

PS: mała prośba do userow robiących interesy z zalewixem1 lub FanAudio22 , to żeby wpisali dane do paczki lub przelewu , bo tak zaraz wyjdzie czy Ty i "szwagier" to ta sama osoba...tylko proszę Cię nie pisz że nie masz konta i korzystałeś z konta szwagra ...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych